שמתם לב שכל המטומטמים מסמארקפון

Pinkas XL

New member
שמתם לב שכל המטומטמים מסמארקפון

באו להתנחל בפורום סלולרי 117 חזק ואמץ

2cookie

New member
../images/Emo45.gif

מאזדה שלוש פשוט מדהימה בכחול!!! אחד הרכבים הכי יפים שיש, אבל הצבע באמת הכי יפה

megahertz

New member
../images/Emo45.gif

גם אני חושב ככה...ראיתי אחת לפני איזה שבוע שבועיים ויווווווווו איזה כוסית

../images/Emo45.gif

זה רק אני או שהעלו את המחיר של 'דורקס'? טוב, זו לא שיחה בשבילכם לכו לישון, "הופ" סגר את השידורים להיום

../images/Emo45.gif

זה רק אני או שאין לכם מה לעשות בחיים
באמת לכו שחקו טטריס בטליזיה זה עיסוק.לא לכתוב על המאזדה 3 ודורקס..אגב קונדומי יותר זול..

../images/Emo31.gif

לא הבנתי את השורה האחרונה - היום פשוט לקחו ממני 8 שקל יותר על החבילה (שמתי לב לזה רק אחרי שהגעתי הביתה. זונות! זהו, לא קונה יותר! מתחיל לעשות ילדים בקצב)

megahertz

New member
לא ידעתי שהאסלה יכולה להכנס להריון

אגב..היית חייב להרוס את השירשור
ים נכון?

מסתבר שהיא לא

אבל אתה יודע ערנוש, יש עם מוזר כזה, שמדמם לעיתים קרובות ואם לא נזהרים איתו הוא עלול להגיע יום אחד לדלת של הבית שלך עם תינוק ביד אחת, צו בית משפט ביד השניה וחבילת טיטולים ביד השלישית (או משו מצחיק כזה). לעם הזה קוראים ב-נות. כן כן, נו אלה.. עם הכינים.. אבל אל תדאג.. לך יש עוד שנים לפני שתהיה בגיל שאפשר להתחיל (להחיזק ידים בסרט של דיסני).

megahertz

New member
../images/Emo6.gif רשע../images/Emo46.gif

ייבשת אותי...והרסת לי את הבדיחה...רשע... אבל קבל עוד
על חשבון הבית

MaD-d0g

New member
לא כזה יקר...

שמעתי שהמחירים יכולים להגיע לסביבות ה 35 ש"ח

ו-45 ו-50 ויותר.. תלוי מה קונים

אני לא אומר שזה יקר, זה ממש לא (30 שקל בשביל 12 גומיות זה דווקא סביר), אבל סתם מוזר שפתאום העלו את זה סתם ככה.

MaD-d0g

New member
אני מדבר על הסוג הזה..

לא סוגים אחרים (שמן הסתם יהיו יותר יקרים) אני שמעתי שה Extra safe יכול להגיע בערך ל 35 ש"ח (פלוס מינוס) לפי מה שהבנתי, אין הבדל בין 2 הסוגים..

האמת ש-45.90 שקל, אבל לא נורא

אני מניח שזה משתנה ממקום למקום, אבל סופרפארם זו רשת, אז המחירים אמורים להיות זהים, לא?

למעלה