שמתם לב שכל המטומטמים מסמארקפון

MaD-d0g

New member
חוץ מבאילת ../images/Emo13.gif

למרות שמדי פעם יש מבצעים, שונים 2 והשני (הזול מבינהם) בחצי מחיר.. אבל לדעתי 45.90 זה יקרר.. גם ל"מיוחדים"

../images/Emo45.gifכמה כבר חייל יכול להרשות לעצמו?

קשה לי בחיים, עכשיו לוקחים ממני את הדבר היחיד שמחזיק אותי שפוי? (זה ודאבל מקרויאל עם גבינה)

MaD-d0g

New member
ואם הוא סטוציונר ואין לו מישהי קבועה

והוא לא סומך עליה..

חברה שלי לא לוקחת סמים!

(כן, כרגע הצחקתי את עצמי). ואני כן סטוציונר
כבר שנה וחודש אני עם אותו "סטוץ קבוע" שאני מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד אוהב (כן, גם היא קוראת בפורום הזה).

MaD-d0g

New member
אני וחברה שלי לוקחים אותכם ../images/Emo3.gif

(היא בקרוב תקרא בפורום (כשאני אשלח לה לינק
)) תחרות

כן!

אתה תראה איך תפסידו! אני אשלח לה בהתחלה תמונות של דור בביקיני
וכשהיא תראה אותם יקרה אחד משני הדברים הבאים: היא תעזוב אותך לטובתו (מה שכמובן יקרה), או שהיא תקיא עד מחר בבוקר ותאבד את החשק המיני ואחרי כמה ימים תיפרד ממך.

2cookie

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

2cookie

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

qwertit

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

עכשיו זה באמת לא ייגמר...

M00sad

New member
שנה וחודש זה לא מספיק זמן בשבילה

להתחיל לקחת
... תגיד לה שזה מקצר את המחזור וגם מקל את הכאבים בזמן המחזור... זה תמיד עובד
לכל מי שיקפוץ ויגיד שגלולות באמת מקצרות את זמן המחזור - תירגעו, אין שום הוכחה מדעית לזה, יש לי
ית שזה בכלל לא עזר לה, רק קיצר לי את החיים בציפיה שכבר יגיע לה המחזור...

למעלה