שמתם לב

Mothers Milk

New member
שמתם לב

שאי אפשר להדפיס לבן במדפסת? כמה שלא תנסו, לא תצליחו. עכשיו צריך להבין למה הם לא רוצים שנדפיס לבן. מה יש בלבן?

RedStorm

New member
באמת אי אפשר..

רגע אם יש לי דפים שחורים ואני רוצה להדפיס בלבן (לבן לבן לא דומה) אני לא יכול?

חזיר בר

New member
שווה לנסות

אבל יש לי הרגשה שהם פשוט לא שמים צבע לבן במדפסת. מהי המטרה של זה? לא מונעים מאיתנו להדפיס ילדים לבנים על דפים כחולים? מה "הם" משיגים מזה?

barakas

New member
התשובה די פשוטה...

בראש צבע צבעוני יש את שלושת צבעי היסוד.כל שאר הצבעים נוצרים מערבוב.כשצריך להדפיס משהו לבן המדפסת מדפיסה פשוט חלל.כדי ליצור שחור היא משתמשת בכל הצבעים. אם תנסו להדפיס לבן על דף שחור היא פשוט תשאיר חלל שחור כי היא פשוט לא תזריק לשם צבע...

חזיר בר

New member
"התשובה פשוטה מאוד"

נפש אבודה שכמותך,אינך מבין שמנסים לסמא עינך מהאמת? לכל דבר יש סיבה. חוץ מלמירי בוהדנה.

RedStorm

New member
הצבע הלבן מוכב מכל הצבעים ...!

זה לא סתם צבע רגיל... זה כל הצבעים יחד.....

barakas

New member
כן, כשקרני אור נפגשות

במדפסת אין קרני אור....נסה לערבב את כל הצבעים ונראה אם תקבל לבן :)

Chot

New member
יעעאא

לבן זה כככללללללל הצבעים ביחד לא רק כתום ירוק ורוד וסגול וכחול וחום מנדרין, זה כל מיני תדרים שונים של אינפרא רד וחרטה כזה מתערבבים יחד במחול צבעים משלהב חושים!

RedStorm

New member
רגע רגע .....

מה יקרה אם אני אצלם קיר לבן! במצלמה דיגיטלית... ואני אדפיס את התמונה......על דף שחור לא יראו את הקיר? אני מניח שכן בגלל שהלבן של הקיר לא יהיה 100% לבן טהור כמו של זה של המחשב.....הלבן הבלתי ניתן להדפסה

חזיר בר

New member
קיר זה לא דוגמא

אבל מה באמת עם דף אות לבנה בוורד על דף שחור פעולת ההדפסה פשוט תהיה סתמית?

RedStorm

New member
ומה אם..

לא נעבוד עליו..... מה יקרה .....אם נצלם את הלבן של המחשב .....ואז...נדפיס את התמונה על דף שחור..... יצא כלום? (אנחנו עונים אחד לשני בשאלות:")

Mothers Milk

New member
גם בז´ אי אפשר!

הכי בהיר שהגעתי אליו זה גוונים של אפור. תצלם קיר, ולא תראה אותו! יש פה משהו מוזר...

למעלה