שנה הבאה בירושלים - מה אתם אומרים?

RN2

New member
../images/Emo31.gif

אין כמו ת"א !! חוצמזה את דיברת פה על מצעד הגאווה העולמי..זה לא הכי קשור למצעד האהבה השנתי הארצי..נכון?

יש הבדל בין מצעד האהבה למצעד הגאווה

מצעד האהבה זה פתוח לכל דחפין מצעד הגאווה זה של ההומואים והלסביות בלבד

RN2

New member
תגובה

למרות שה-גייז נדחפים גם למצעד האהבה הרגיל חח רגע,אם אני סטרייט לחלוטין ובא בתור גיי לא יכניסו אותי? יש מבחני קבלה או משו?

Ghostmize

New member
../images/Emo163.gifמזה השטויות האלה../images/Emo35.gif../images/Emo163.gif

מצעד הגאווה והאהבה נועדו לעשות שמח
כל אחד בסגנון שונה, מצעד הגאווה בסגנון של העולם הגאה כלומר מבחינת המוזיקה הרקדנים העיצוב וכדומה... ומצעד האהבה בניוח האהבה גם מכל הבחינות למרות שהוא סוג של מצעד הגאווה באופן מורחב יותר. אמנם למצעד הגאווה יש יותר קהל גאה, ברור וברור שמוזמנים אליו גם סטרייטים, כמו שאל מצעד האהבה מוזמנים הומואים, לסיבות , דו מיניים קוקסינלים ועוד... ושני המצעדים הם אירועים שחבל על הזמן

אמרתי רק להיות חלק מהקהל במצעד

הגאווה לא לשתתף על המשאיות שלהם אני מובכת בקלות מסמיקה בלי הרף!!! חוץ מזה אין לי שום דבר נגד גאים וגיאות

sh53

New member
בלבד? לא בטוחה

חברה שלי סטרייטית ותמיד הלכה למצעד הגאווה ונהנתה. מה איכפת לה עם 2 בנים או 2 בנות מתנשקים או מתגפפים? היא באה להנות וזה מה שחשוב לה באמת.

לראות כן להשתתף לא

זו דעתי אני לא הייתי משתתפת על אחת מהמשאיות שלהם אלא רק לצפות בהם

sh53

New member
התלהבתי ממצעדים - אלך גם לזה

נראה לי, מה איכפת לי? חינם וישראלים הולכים יחד כמו מילת קסם, לא כך?

אין כמו תל אביב

היא בנויה אחלה בשביל מצעדים שכאלה ירושלים אנלא חושבת שהדתיים יסכימו למצעד שכזה כי הם לא הסכימו למצעד הגאווה הישראלי שזה מצעד מקומי שהיה בדצמבר בשנת 2003, הייתי שם בחנוכה וראיתי מודעות מחאה של הדתיים על מצעד הגאווה שאמור היה להתקיים בירושלים באותו זמן והם התנגדו לזה אז למה לפגוע ברגשותיהם של הדתיים ולעשות עוד מצעד שכזה בירושלים? שיעשו את זה בתל אביב

moonage

New member
הדתיים אולי לא ממש רצו

אבל היו כבר שלושה מצעדי גאווה ברצף בירושלים בחודש הגאווה, שזה יוני. (2002, 2003, 2004) המודעות שראית אולי סתם נשארו שם מאז...

moonage

New member
זה מצעד הגאווה

וזה נקבע לפני יותר משנה נראה לי. לא חושבת שזה יבטל את מצעד הגאווה בתל אביב. ולתגובות שהיו כאן, הגייז לא "נדחפים" לשום מקום. מצעד האהבה הוא של כולם, ומעבר לזה, זה בתכל'ס מצעד הקלאברים, וסצינת הלילה של הגייז בארץ מפותחת מאוד והיא חלק גדול מסצינת הקלאב בכלל. אז הגיוני שיהיו משאיות של ליינים של גייז שהם בין הליינים הגדולים והמבוססים בתל אביב. מצעד הגאווה הוא לא להומואים ולסביות בלבד! אם כבר, הכוונה היא להומואים, לסביות, בי וטרנס אבל אני לא רוצה להיות קטנונית... והוא מצעד מחאתי בתחום הזה, בשונה ממצעד האהבה.

אוקי תודה לך מונאגה

הסברת יפה את המשמעות של מצעד הגאווה והאהבה שבשניהם יש מקום להומואים ולסביות ודראג קווינס וכאלה זה נחמד שוב מזכירה אין לי שום דבר נגד הקהילה של הלסביות וההומואים כל אחד שיחיה בכבוד בזכות עצמו עם נטיותיו הוא אני אישית נותנת כבוד לכולם לכל בני האדם ולכל החיות באשר הם כמו שחכמים ממני כבר אמרו: "חיה ותן לחיות

שנה הבא בטיילת של בת ים חחחח ../images/Emo6.gif

סתם בצחוק הטיילת שלנו מזה קטנה אין בכלל מקום אולי רק בחולמות שלי היה מצעד האהבה בבת ים - אבל אין כמו ת"א מה שלו היה

RN2

New member
חחחחחח

דווקא אני מסתובב לפעמים בטיילת שם אני אוהב לשבת למטה בחוף טובגו במסעדה בית קפה ויש מלא גלידות בטיילת !

למעלה