שנה חדשה

leeloo

New member
שנה חדשה

שלום לכל התיכוניסטים! רק רציתי לאחל לכם שנת לימודים מוצלחת, ולכל מי שבי`- באמת בהצלחה ואל תדאגו אתם תתרגלו בסופו של דבר לתיכון! לכל מי שב-יא`- כדאי לכם להשקיע השנה בגלל שהציונים שלכם נכנסים לתעודת בגרות בנושאים שאתם עושים בהם בגרות שנה הבאה! ואיזה כיף לאלה שב-3 יח``ל בגלל שמסיימים ללמוד מתמטיקה!! ולכל אלה שב-יב`- צר לי עליכם, ועל כל הבגרויות שאתם צריכים לעבור אם יש מישהו שרוצה לדבר איתי והוא או מ-י` או מ-יא`- מוזמן לשלוח הודעה!

Black Star

New member
נורא חכם, נווווורא...

גם בי` וי``א עושים בגרויות, לא רק בי``ב...

MiSheL

New member
מערכת שעות....

כיתה י``א לפי דעתי זו הכיתה הכי קשה אוף!! רק קיבלתי את המערכת שעות קיבלתי חום יש לי 43 שעות שבועייות שזה המון, אני הולכת לבלות השנה הרבה זמן בבי``ס.... בכיתה י` יש עומס של של לימודים אבל אין עומס של בגרויות, בכיתה י``ב יש עומס של בגרויות אבל אין עומס של לימודים, ובכיתה י``א (אני שם!) יש עומס גם של בגרויות וגם של לימודים! אבל כולם עוברים את זה אין מה לעשות! בהצלחה לכולכם !! אל תתיאשו :) מישל

אני ב-יא ו...

האמתי היא שאני ב-יא.. ובינתיים הכל נראה רגוע ונעים. תוך כמה חודשים אני כבר רואה את זה- כולם יקחו קורסים למקצועות שונים ומיותרים ויחרשו רצח ויהיו בלחץ נוראי ויתחילו לבכות- ``למה?? למה לא למדתי כל השנה?? למה לא השקעתי כלום?? למה?? אבל הבטחתי לעצמי בתחילת השנה ממש בהתחלה שאני כן אשקיע לפחות למקצועות של הבגרות!!!!`` וזה קרה כבר- ואתה יודע- כן יש בגרויות ב-י אז יודניקים- תחרשו על מקצועות הבגרות!! בכל אופן, אל תיקחו את הבגרויות קשה מדי ואל תהיו בדיכאון כי זה ממש לא יעזור ! לבחינות צריך לבוא ערניים ובמצב רוח מצויין ואל תשכחו את זה!! אוקי אז אני לא כזאת דוגמא טובה לחרישות. GOD! השיעור הראשון השנה בהיסטוריה היה כל כך משעמם!!! ולחשוב שאני הולכת ללמוד את זה כל השנה עם המורה הלסבית הזאת!! אה ועוד דבר קטן וחביב- כמה שאתה מתים לגמור את הלימודים- אתם רק תירצו לחזור הצבא , הלימודים באוניברסיטה\מכללה ,להתחיל לחפש מישהו לחתונה , למצוא עבודה למצוא בית חדש כל זה בא אחרי... תנצלו את הזמן במקסימום!! מתה עליכם ועל העצות שלכם נילי

למעלה