שנה טובה, דיג'יגורלים

Neurotic Kira

New member
שנה טובה, דיג'יגורלים

כמו בכל שנה, הגיעה העת לביקור שלי. מי שלא זוכר, בייחוד כי החלפתי כינוי, בשעה טובה ומוצלחת, אני קארין, הידועה גם כריי. בלי יותר מדי בלבולי [דיג'י] ביצים, אאחל שנה טובה, בתקווה שעכשיו אשאר בפורום ליותר מהודעה וחצי. שנה טובה!

Neurotic Kira

New member
היי גם לך!

חם לי, כי עברנו דירה לפני מספר ימים ועוד לא מצאנו את המזגן, אבל חוץ מזה בסדר. מה איתך ?

OOOO0

New member
אה,לא נורא,מזג האוויר משתפר לאחרונה.

אני בסדר. אז מה את עושה בחיים בימים אלה?

Neurotic Kira

New member
כולם מייבבים על גשם, ורק על חולון זה פוסח!

אבל אני אופטימית, לפחות בקומה 17 [ שזו הקומה בה אני גרה ] יש אוויר נעים ונוף מהמם. כרגע אני חיילת , התגייסתי ביולי לחיל החינוך והנוער , וזה בערך כל מה שאני עושה בימים אלה - קורס הכנה למד"נים מרחב וזהו. צה"ל אכל לי את החיים, והוא יחזיר לי אותם רק בעוד כשנתיים. מה איתך ?

StellarWind

New member
... יו דונט סיי?

גם אני בחולון, והיה גשם -מטורף- אתמול בלילה. לא פסח עלינו הגשם ולא באטיח. <<

StellarWind

New member
טוב, זה היה אמצע הלילה.

בסביבות השלוש, שלוש ורבע ככה. וזה היה גשם עצבני ביותר.... קומפלט עם ברקים ורעמים וכל המסביב. מאז אולי הספיק להתייבש, אנערף, מזג אויר סכיזופרני יש לנו בארץ הזו...

remundo

New member
בהחלט

משום מה גם כאן הגשם מגיע רק בשעות מוזרות ביותר בלילה, ומשום מה אני תמיד נוכחת בו כי אני מתעוררת באמצע הלילה מרוב שחם לי -_-"

remundo

New member
ולי יש מזגן דולק ../images/Emo13.gif

ד"א, הא! זאת את! טוב שבאת ותבואי יותר! (או משהו.) שנה טובה!

Neurotic Kira

New member
>:

השליטה במזגן נמצא בחדר של אמא, ואמא ואני רבנו עכשיו. אז >: . וכן , זו אני. תהיתי מתי תשימי לב. XP

remundo

New member
טוב, רק היום התחברתי לפורום

והגבתי מיד אחרי שראיתי שהזהית בתור קארין/ריי ^^" אר, אני חושבת שבכל מקרה אמא שלי לא תתאכזר אלי עד כדי כך T_T

Neurotic Kira

New member
הו וול

גם ככה לא אתחבר שוב עד יום שישי [לעזאזל עם בסיסים סגורים!!]. זה לא עניין של אכזריות, זה פשוט עניין שכרגע לא כדאי להעיר אותה, היא גם ככה מחוממת עליי.

remundo

New member
טוב, אז לפחות תנסי לעבור את זה בסבל המינימלי

האפשרי, או משהו.

למעלה