שנה טובה ומתוקה

שנה טובה ומתוקה../images/Emo74.gif

שנה טובה לכל אחת ואחד מכם, מחר בערב נערוך ארוחת חג אצלי בבית. ערכתי קניות, בישלתי, מחר ננקה את הבית ונלבש בגדי חג. אמא שלי התקשרה היום לשאול אם אני רוצה שהיא תכין משהו <היא נושקת ל - 80
> הודיתי לה ואמרתי שהכל כבר מוכן, היא שאלה אם זוגתה של בתי מגיעה והתאכזה ממש כשאמרתי שהיא חוגגת עם משפחתה. יש הפתעות טובות בחיים, צריך רק להאמין
חג שמח לכולם ושנה טובה

Master Stav

New member
שנה טובה .....

אתמול אכלנו אצל אחותי ..... היה משעשע .... שתהייה לכולם שנה טובה ומתוקה שנה של קבלה והכלה אישית ובידעה שהעולם רחב לא חייבים להסכים ..אפשר פשוט לקבל כמו שזה

שיר לערב ראש השנה

המפה הלבנה כבר פרושה, על שולחן החג בבית אמי. מטעמי החג ממתינים לבני המשפחה, הבאים מן המרחקים. בחוץ מנשבת רוח סגרירית. הטיפות הראשונות מכות עלי מדרכות, והשנה מגיעה לדקותיה האחרונות. אני נוסע לבית אמי, ונסיעתי איטית. הרדיו מדווח על עומסי תנועה כבדים ומנגן שירים ישנים. אני מביט לצדדים ורואה, כי הבדידות האופפת את מכוניתי אינה מנת חלקן של שאר המכוניות. וכאשר הגעתי לבית אמי, התיישבתי לצד שולחן החג, עם האחים, האחיות, הדודים והדודות, ואכלתי מהתבשילים ומהעוגות. החיבוקים, הנשיקות, החיוכים והמתנות העניקו לכולם את הביחד - ולי את הלבד. * שתהיה לכל באי הפורום שנה טובה ומתוקה, שנת אהבה, אושר והצלחה (בתקווה שבראש השנה הבא אני לא אמצא את עצמי כותב שירים כאלו...)

חולפת2

New member
../images/Emo74.gif../images/Emo75.gif שנה נפלאה לכל אחת ואחד פה

שנה של הגשמה עצמית שנה של חופש שנה שבה הארון ישמש רק לאחסון בגדים! הרבה אור ואהבה.

הלוואי

שכבר בחג הבא תוכל לצאת מהארון החשוך הזה, הלוואי שהחיים שלך יוארו באור זוהר, הלוואי שבשנה הבאה תכתוב שיר אהבה לבן הזוג שלך

למעלה