שנה טובה!!

סקיטוש

New member
שנה טובה!!

למרות שזו שנה אזרחית, אבל כשיש סיבה למסיבה, אז למה לא?? אני מצטרפת לכל המאחלים, ורוצה לאחל לכולם שנה טובה, מלאה באור ואהבה, ושנלמד לראות בכל אחד רק את הצדדים הטובים ואת נקודות האור שבו, כך שאולי יום אחד נוכל להגיע לשלמות אמיתית עם כל הסובבים אותנו!! מרימה
לשנה טובה!

סקיטוש יקרה

טוב לראות אותך כאן איתנו. איזה איחולים מרגשים, נוגעים ללב, בנקודות הכי רגישות, ליאת.

סקיטוש

New member
ליאתוש

אני כמעט כל הזמן כאן, אבל קצת פאסיבית לאחרונה, למרות זאת אני קוראת את ההודעות של כולם, ונהנית מהפורום מאד. אני רוצה לאחל לך במיוחד, שתהיה לך שנה נהדרת, וכוח להתמודד עם כל מה שאת עוברת, ותעברי בעתיד - תהיי חזקה!!! הרבה הרבה הרבה שמחה ובריאות!! ושתמשיכי לנהל את הפורום הזה בצורה הכי טובה שיש - כמו שאת עושה עכשיו.. שולחת לך

../images/Emo24.gifסקיטוש יקרה

אני קוראת את הודעתך, ופשוט מתרגשת, אין לי הגדרה אחרת להרגשה שאני מרגישה כעת. את הצלחת לעשות אותי מאושרת, בצורה שאין לך מושג. ה"תשלום", זה המילים החמות שלכם, והכוונה כרגע לכל החברים. תודה רבה גם על המחמאות בקשר לניהול הפורום, והערה קטנה:בעוד 3 ימים אנחנו חודשיים באוויר, איזה כיף. גם השתתפות פאסיבית זה משהו, לא? שולחת לך ולכולם
, ליאת.

סקיטוש

New member
איזה כייף!!

אני באמת שמחה, ומאחלת שנגרום לשנה הזאת להיות טובה יותר מהקודמות, ושנלמד מהטעויות שעשינו. ליאת, את מדהימה.

סקיטוש

מצטרפת לאיחולייך. איך הזמן עובר מהר? מי היה מאמין שבתום כמעט חודשיים נהיה 47 חברים? להגיד את האמת? אני לא האמנתי שזה יהיה המצב, אבל טעיתי, וטוב שכך. תודה לך מכל הלב על המחמאה שלך, היא מרגשת אותי מאוד, ועושה לי טוב בלב, ליאת.

למעלה