שנה עברה חלפה לה

D e c e m b e r

New member
שנה עברה חלפה לה ../images/Emo121.gif

<אני והילדים משחקים מדי פעם בשעת ארוחת הערב "משהו טוב ומשהו רע שקרה לי היום".> אז ספרו, משהו טוב
ומשהו רע
שקרה לכם במהלך השנה שחלפה לה...

© RoNa

New member
קרו המון המון דברים

שנה מלאה בשינויים. רובם בהחלט טובים.
עוד שנה בפתח וכבר יש תוכניות חדשות.. שנה טובה לכולם

ניאו30

New member
שנה עברה חלפה לה....

השנה הזו שינתה לי את החיים(לטובה כמובן!) אז להגיד משהו טוב אחד זה די קשה כי יש לא מעט כאלו,אבל נתחיל עם משהו שיותר קל לראות אותו(רוב השינויים אצלי היו פנימיים) וזה שלראשונה בחיי התחלתי לרקוד,וכתוצאה מכך התחלתי ללכת למסיבות ריקודים.לא רק זה,אלא שאני רוקד לרוב בצורה די "משוגעת",ומתפרעת אפילו,ויודעים מה?כבר לא אכפת לי "איך אני נראה?" או שחושבים שאני על *** או משהו אחר.אני כל כך נהנה לרקוד שבדר"כ שוכח מהכל באותו הרגע. לגביי משהו רע,אולי זה שעוד לא הצלחתי לתעל את השינויים הפנימיים שלי לכאלו חיצוניים כפי שרציתי/קיויתי(אבל בטוח שגם זה יגיע שהרי מדובר בתהליך המזין אחד את השני),וכן שלא הצלחתי להתמיד בכמה דברים שאני יודע שהיו טובים בשבילי,בייחוד לטווח הארוך.מקווה שגם את זה אוכל לשפר בשנה הקרובה הבאה עלינו לטובה
.

איילת75

New member
משהו טוב, משהו רע

טוב אז קודם כל בוקר טוב. משהו טוב: נפרדתי סופית מבן זוגי ויצאתי לדרך חדשה. האמת שזה היה צריך לקרות מזמן, אלו היו שנים של תלות מאוד לא בריאה. לקח לי הרבה יותר מדי זמן לסיים את זה, היו פרדות ואני זו שתמיד יזמה את חידוש הקשר (אבל גם את הפרדות). סוף סוף מצאתי את הכח להשתחרר ולשחרר! משהו רע: חזרתי לעשן. אחרי שנה של הפסקה, נשברתי. שלושה חודשים הסתובבתי עם צורך לסיגריה, כל הזמן! לצערי, נשברתי. בהתחלה קניתי כל פעם קופסה אחת ואמרתי לעצמי שכשהי תגמר אני אפסיק. עכשיו, אני כבר קונה פקט כל פעם! אז שתהיה לכולנו שנת אושר, בריאות, זוגיות ותקווה (ובינינו קצת עושר לא יזיק בכלל). איילת

גלית35

New member
מכל דבר רק אחד?../images/Emo20.gif

יש אצלי שילוב של הדברים-חושבת שאין דבר רע שאין בו טיפי טוב. וזה לגבי המשו רע בשנה הזו. על כל דלת שסגרתי נפתחה אות תפתח אחת חדשה-ככה אני מקווה. ומשהו טוב האחינית החדשה

זאת היתה ה-שנה שלי!!!

זאת היתה השנה בה פסעתי במסע אל עצמי... הורדתי 25 קילו, עברתי שני ניתוחים פלסטיים ועשיתי עוד כל מיני שינויים חיצוניים.... והשינוי החיצוני הוא זה שהביא אותי לשינוי הפנימי המבורך... (בעצם אני בכלל לא בטוחה שאפשר להגדיר מה גרם למה. החוץ והפנים עבדו ביחד- במקביל אחד עם השני..) למדתי להכיר את עצמי, לאהוב את עצמי, לקבל את עצמי ובעיקר למדתי לסלוח לעצמי! זאת היתה שנה בה גדלתי והתבגרתי ועדין יש עוד דרך ארוכה לפני.... אבל אין לי ספק שהשנה אני חזקה יותר, מבינה יותר ואוהבת יותר!!! ואני נשבעת לכם שאני ממש מנסה למצוא משו רע שקרה לי השנה ואני לא מצליחה....
טפו-טפו-טפו, שרק תהא לי השנה הבאה משובחת כמו זאת שחלפה לה! שלכם, יופי

לא יכולה להגיד

שזו השנה של חיי כי היא לא היתה דרמתית... אבל למדתי דברים על עצמי, החזרתי לעצמי כמה דברים שאיבדתי, אני מרגישה באופן משמעותי את ההתבגרות מתחילה לתפוס תאוצה לקראת גיל שלושים... אני לא זוכרת משהו רע (טפו טפו טפו) והדבר הכי טוב שעשיתי עבור עצמי השנה, זה מעבר דירה שהיה לשנוי משמעותי מאוד בחיי...

למעלה