שנעלה זכרונות?

דש1דש

New member
שנעלה זכרונות? ../images/Emo3.gif

המקום הכי מענין שחגגתן בו את השנה החדשה
למה אתן מתגעגעות בהקשר השנה החדשה?
זכרונות מחגיגות עברו
אמנם רובנו מאוד עסוקות בעבודה לקראת סוף השנה הזו - אבל בואו נעלה דוק של זכרונות על עיננו הטרוטות...

catנוע

New member
המקום הכי מעניין?

המממ, אפשר במקום זה את המקום הכי מהנה? כי לא חגגתי במקומות ממש מעניינים - מסיבות, דיסקוטקים, בארים, עם חברים בבית... למה אני מתגעגעת? ל
את כל השאר יש אם אני רוצה. זכרונות? המממ...ה
מהמישהו הספציפי והמשך הלילה...

lollla

New member
ממממ - לאס ווגאס - אמנם עם אבאשלי

בימיו הטובים - לאחר פטירת אמי- אבל היה קסום - חורף 2000-1 כמעט נדרסנו על ידי המון נרגש ונרעש לאחר שהכבישים נחסמו להליכה ע"י המשטרה אני רעדתי בגלל אבא שלי וחילצו אותנו לאחר שהעלו אותנו על הגדר החיה אל החופשששששששששששש ויום לאחר מכן - עשינו את גרנד קניון במטוס עם 6 נוסעים ונחתנו על אחד מהצוקים - היה מדהים לאחר רעש המצלצלים של ווגאס וגם מזמן בניו ג'רסי וניו יורק- עם ידיד טוב - אוירת עצי אשוח, מתנות חג מולד, סיילים, מסיבת ערב השנה מה עוד?? - היה כיף - ביחוד כי הנסיעה היתה לאחר שברון לב רומנטי
- שנת 1988-7לכל התוהות.... ואם כבר.. הסילבסטר הכי גרוע שלי - לא זוכרת באיזה שנה בדיוק. היה פגישה - נדמה לי שנייה או שלישית - עם בחור חמור סבר - שנתתי לו צ'אנס. ונדמה לי שהיה איזה שהוא ויכוחון על לאן ללכת - לא היה לי חשק למקום הומה אספסוף
- חוגג - לא זוכרת בדיוק מה שכן זוכרת שהלכנו לחברים שלי שהזמינו אותי עוד קודם לכן - והייתי פתוחה לעוד הצעות לאחר מכן - כם עוד הן דיי סולידיות לערב כזה( גם לבלינית כמוני יש סייגים...) - ופתאום לפני או קצת אחרי חצות הבחור הביע רצון ללכת משם. הייתי בטוחה שהוא רוצה שנמשיך לאן שהוא - והאמת שלא היה כבר אכפת לי לאן ללכת לאחר הרצינות הנרגנת שלו - וקמנו והלכנו - ואתן יודעות - הוא הוריד אותי בבית
ואני לא יודעת מה עלה בגורלו לאחר מטר הקללות שהמטרתי עליו לאחר מכן - וכן - למדתי לא להפר כלל ברזל - לא נפגשים אם מישהו שהוא פחות מאביר , ידיד טוב, או סתם חברותה עליזה, בערב השנה החדשה. את האמת - גם לא בליינד דייטס בשישי - שזה תמיד הקפדתי. למרות שאת חברי הכרתי בבליינד ביום שישי לפני שנים רבות ביותר - נדמה לי שעוד לפני אותה התרסקות סילבסטרית - אמנם לא יצא מזה כלום - חוץ מידיד מספר שנים טובות - אבל לא היה כלל נורא

מעלה זיכרון אחר... ../images/Emo23.gif

שנכתב לפני זמן בפורום הישן והנה, הגיע סילבסטר חדש...: שיר
אהבה מה נשתנה הסילבסטר הזה מכל הסילבסטרים? שבשאר הסילבסטרים היית בגדר הזיה או רעיון מתוק וכבכל תאריך סימבולי חסרונך נפער עמוק שבשאר הסילבסטרים ידעתי שאתה שם, ממתין בשקט לתורך כדי להפציע אבל לא היה לי שמץ של מושג איך אתה נראֶה ומתי תופיע שבשאר הסילבסטרים חגגתי סופה ותחילתה של תקופה והעתיד נשמע מרתק אבל לא ידעתי איך העולם מחייך איתך כשאתה צוחק שבשאר הסילבסטרים היה לי קר וכיסיתי את ידיי בכפפות אך בסילבסטר הזה אני חופנת ידיים חמימות וקטנטנות ששאר הסילבסטרים היו סוג של הכנה לסילבסטר הזה, כשאתה כאן מביט אל אמא וצוחק ילדון שלי קטן

אורora

New member
אני לא מחוגגות הסילבסטר

ומעולם לא הייתי. אבל כל שנה קוראים בעיתונים על כל מיני מסעדות גורמה שיש להן תפריט מיוחד לערב השנה החדשה , ותמיד יש פרוט כזה. וכל שנה אני אומרת : בשנה הבאה אני הולכת לאחד כזה. ובנתיים לא הולך. אולי שנה הבאה

אז יש לי הצעה בשבילך.

אנחנו, החברים שלי ואני, עורכים ארוחת גורמה כל סוף שנה. לא בדיוק בסוף השנה, למשל השנה זה גולש לסוף ינואר אבל חוגגים את סופה של השנה שהיתה. ארוחה שלא אוכלים כל יום. עם הרבה מנות ומיוחדות. כזו עם כל הגינונים, כולל כלים מתאימים לכל מנה, סכום, כוסות. יינות יקרים מיוחד. יושבים על התפריט חודש או חודשיים לפני הארוחה, מחליטים אצל מי עורכים את הארוחה, זה בסבב וזה נורא נורא כיף.

carmitz

New member
נשמע ממש כייף ... הייתי בארה"ב

בסן פרנסיסקו אצל חברים מגניבים כאלו בארוחה כזו , ( כמו בסרטים ) אני לא שוכחת את זה לעולם . הכנסת אותי לדיכאון
. אין לי כאן חבורה כזו

carmitz

New member
../images/Emo9.gifאת לא יודעת למה גרמת לי ...

|
רצתי לאלבום הישן ( משנת 98 , מהנסיעה הגדולה לארהב. ) מצאתי את מה שחיפשתי כ"כ .. ולא יכלתי מלעצור את עצמי וסרקתי את זה למחשב . היה לי שם רומן ענק של כמה חודשים עם בחור חמד - devin , חמד זו לא מילה...
כשעזבתי הוא נתן לי את זה
אמנם זה היה בקייץ ביולי או אוגוסט .. . אבל אילו זכרונות שעולים חזק דווקא בחורף , בכריסמס .... הייתי אז בת 26 , אני זוכרת שהמכתב בזה היה ממש דגל אצלי בבית . הייתי ממשיכה , אבל מפאת חזשיפת יתר אני עוצרת כאן את פרץ הנוסטלגיה . וואו. איזו הצפה מתוקה .

ואוו, איזה יופי../images/Emo70.gif ../images/Emo24.gif

אם היה לי אומץ, הייתי סורקת גם אחד משלי
אבל אין לי אומץ

carmitz

New member
אוייש, מה אומץ ? מה יכול לקרות?

, הוא לא דובר עברית, לא ישראלי ולא יהודי ... וכנראה שלא אראה אותו לעולם .. שום אומץ, לאדם מן הצד זה סתם עוד ככתב שמאלצי .... נו סרקי משהו פיקנטי ודביק ..

דש1דש

New member
טוב אז תתארו

רחובות סן פרנסיסקו, קור כלבים, כולם בחוץ חוגגים, שרים,
שלמרות שלא קל לזהות - בהחלט לא היו הרבה סוגי זיווגים שלא נמנו שם (
/
וכן הלאה....) הרחובות המו אדם - כאילו אין מחר, היתה חגיגה אמיתית!
זרם כמיים, ואנשים כיבדו אחד את השני למרות שלא הכירו (בתנאי שהיה לך
משלך... היה שמח. היו הרבה
אבל לא היה הרבה צורך בהם. וכשהוחלט לפזר את ההמונים - זה היה ללא אלימות (לא לאאמין) וללא צורך ב
... לפחות עד כמה שאני ראיתי למה הכי מתגעגעת? האמת שלא היתי מבלייני ראש השנה - מפחיד אותי לנהוג עם כל השיכורים שיוצאים מחוריהם בלילה בכלל ובלילה כזה בפרט, אז אני משתדלת להשאר בבית - פעם היתי חוגגת בקטן, עכשיו - כמעט ולא. האמת שמינה העלתה רעיון - אפשר אולי לעשות משהו משלנו - קטן, לאו דוקא בדיוק ביום המסוכן הזה - ערב נשים בלבד (ועדיך לא ביום עצמו - כי ככה נוכל למצוא בייבי סיטר
) יש הענות??? גם לי יש
אחת שחרוטה עמוק עמוק בזכרונות... אוחחחחחחחחחחח

זכרונות מהסילבסטר?

אני לא מאלה שחוגגות סילבסטר. אף פעם לא יצאתי ביום הזה למעט הפעמים שהייתי בחו"ל. רוב הפעמים, הסילבסטר תפס אותי עמוק בתוך חלום (גם בפעם ההיא שהייתי ערה
).

למעלה