שעות עבודה שבועיות

מצב
הנושא נעול.

mandana1

New member
שעות עבודה שבועיות

שעות עבודה שבועיות
שלום לכולם, מה הוא הסטנדאט של שעות עבודה שבועיות אצלנו במקום העבודה עובדים כולם 45 שעות שבועיות, האם זה הסטנדאט האם צריך לשלם לנו שעות נוספות? בנוסף כאשר אנחנו עושים שעות נוספות למשל שבוע עבודה בן חמישים שעות, אני מקזזים 5 שעות מיום עבודה אחר (כלומר בהגדרה לא משלמים לנו שעות נוספות), האם זה חוקי?

שיר ורד

New member
החוק קובע ששבוע עבודה יהיה

שעות עבודה שבועיות
שלום לכולם, מה הוא הסטנדאט של שעות עבודה שבועיות אצלנו במקום העבודה עובדים כולם 45 שעות שבועיות, האם זה הסטנדאט האם צריך לשלם לנו שעות נוספות? בנוסף כאשר אנחנו עושים שעות נוספות למשל שבוע עבודה בן חמישים שעות, אני מקזזים 5 שעות מיום עבודה אחר (כלומר בהגדרה לא משלמים לנו שעות נוספות), האם זה חוקי?
של 43 שעות. מעבר לכך צריך לשלם שעות נוספות.

mandana1

New member
האם את יכולה להפנות אותי לחקיקה

של 43 שעות. מעבר לכך צריך לשלם שעות נוספות.
בדקתי במדריך חילן וכתוב שם ששבוע עבודה יהיה עד 45 שעות, האם את יכולה להפנות אותי לחקיקה בנוגע ל שבוע עבודה בן 43 שעות?

שיר ורד

New member
סליחה, זה צו הרחבה ולא בחוק

בדקתי במדריך חילן וכתוב שם ששבוע עבודה יהיה עד 45 שעות, האם את יכולה להפנות אותי לחקיקה בנוגע ל שבוע עבודה בן 43 שעות?
סליחה, זה צו הרחבה ולא בחוק
אבל צו זה מחייב בכל מקרה שחוק שעות עבודה ומנוחה חל על העובד (למעט רופאים ולמעט מקום שבו נקבעו פחות שעות עבודה).

mandana1

New member
שעות נוספות

שעות עבודה שבועיות
שעות נוספות
כאשר אנחנו עושים שעות נוספות למשל שבוע עבודה בן חמישים שעות, אני מקזזים 5 שעות מיום עבודה אחר (כלומר בהגדרה לא משלמים לנו שעות נוספות), האם זה חוקי?

שיר ורד

New member
אם חל עליכם חוק שעות עבודה ומנוחה

שעות נוספות
כאשר אנחנו עושים שעות נוספות למשל שבוע עבודה בן חמישים שעות, אני מקזזים 5 שעות מיום עבודה אחר (כלומר בהגדרה לא משלמים לנו שעות נוספות), האם זה חוקי?
אם חל עליכם חוק שעות עבודה ומנוחה
והמעביד הוא זה שקובע מתי תעבוד שעות נוספות ומתי תעדרו, אזי אסוק לו לבצע קיזוז. אם לא חל החוק, או שהעובד מחליט על דעת עתצמו מתי לעובד פחות ומתי יותר, זכותו של המעסיק לבצע קיזוז.

מצב
הנושא נעול.
למעלה