שעות עירנות

boten33

New member
שעות עירנות

הי, הבן שלי בן 8 שבועות ויש לי שאל לגבי סדר היום שלו: אוכל כל 3 שעות (מבקבוק - לא יונק). מתעורר בשש וחצי בבוקר כדי לאכול, נרדם ומתעורר שוב בסביבות שמונה ואז מקבל גם אמבטיה. נשאר ער עד 11-12 בערך ונרדם שוב עד 6-7 בערב (בשעות אלו מתעורר כדי לאכול וחוזר מיד לישון). בין 19-22 ער ואז נרדם שוב לשנת לילה ( אוכל בחצות ובשלוש לפנות בוקר). האם כדאי לחלק לו את היום אחרת (ער בבוקר, שנת בוקר, ער בצהריים, שנת צהריים, ער בערב, שנת לילה)? איך ניתן לעשות זאת? תודה רבה!

נאוה שפ

New member
הוא עושה שש שעות רצוף

אבל זה באמצע היום. נראה לי חבל בשבילך. למה שלא יעשה את השש שעות בין חצות לשש בבוקר? אולי תנסי לשנות את מועד האמבטיה?

מנסיון שלי התינוקות הם שקובעים את

סדר היום. תוכלי אולי לעשות שינויים מינורים כגון אמבטיה בשעה אחרת. מה שכן קופץ לי לעין זו שנת צהריים ארוכה מאד (6-7 שעות ?), זה ממש כמו שנת לילה, אבל לעומת זאת אם הוא ישן בנוסף גם בלילה אז לא נראה לי שיש מה להתערב כרגע. מה הוא עושה בין השינה-ארוחות? כמה שעות ערות יש לו ביממה וכמה שעות שינה?

boten33

New member
שנת הצהריים ארוכה

הוא מתעורר לאכול במשך הצהריים, אוכל כמעט מתוך שינה וחוזר מייד לישון. בלילה הוא נרדם בערך ב- 22:00 קם בשתים עשרה כדי לאכול ופעמים רבות נשאר עירני לגמרי כשעה - שעה וחצי. מה שאני מנסה לעשות הוא להעביר את השינה הטובה שהוא ישן בצהריים ללילה. יש רעיונות? תודה

לנסות להעיר אותו אחרי פרק זמן קצוב

נאמר שעתיים-שלוש, ו*לעניין* אותו. ז"א ללכת לגינה, לשחק איתו באופן אקטיבי. כך אולי השינה תדחה לשנת לילה ארוכה יותר.

למעלה