שפיכה מוקדמת

נכון, היא לשימוש אפילטורי...

אבל יש טריקים שרק מנוסים יודעים עליהם. היא בכלל לא מיועדת לשימוש מיני. היא מיועדת לאפילציה. אבל מה לעשות... הדור של היום... אני רק בן 19 וכבר יש לי את הפטנטים שלי. :) רואה מזה נסיון מוקדם? ירוק בעיניים.

שהו

New member
שפיכה מוקדמת

שלום איך עושים כדי לא לגמור מהר. אילו תרגילים צריכים לעשות. תודה

מה עושים ?? שפיכה מוקדמת!!

שהו ערב טוב !! נכון להיום, ברפואה ובסקסולוגיה "הקונבנציונלית" שלוש דרכים לטיפול בשפיכה מוקדמת: 1) משחות מאלחשות הניתנות להשגה בכל בית-מרקחת.עזרקאין2% או עזרקאין5%. 2)כדורים נגד דיכאון ממשפחת ssri. 3)תרגילים אשר יש בהם אימון תוך כדי חשיפה הדרגתית ולמידה איך לשלוט בתחושות שלפני השפיכה...תוכל למצוא ו/או להזמין בכל חנות ספרים את הספר:פז"מ. זהו ספר לפז"ניק, קרי אחד עם פליטת זרע מהירה.!! הספר מסביר את הסיבות לפז"מ ושם דגש על תרגילים, לבד ועם בת זוג,אשר עוזרים לשפר ולהתגבר על שפיכה מוקדמת.!! עבדך הנאמן טרח רבות למען הוצאת ספר זה בעברית!!! בהצלחה !! שלך ובשבילך עידן מיליצ´ר

עוד משחה ללא מרשם רופא: אמלה

מצויינת... נכון עידן? :) שלא תגיד שבגלל שאני צעיר אני לא מבין מהחיים שלי. ירוק בעיניים.

פלפלתt

New member
../images/Emo63.gif"הגבר הרב אורגזמתי"

בין אם הספר של עידן אמיתי או לא ישנו ספר אמיתי שעוסק בעיכוב השפיכה ובריבוי אורגזמות. כמו שציינתי שם הספר "הגבר הרב אורגזמתי" ניתן להשיג בסטימצקי ויש בו פרק לנשים.בתור בחורה שהפרטנר שלה יישם את הכתוב אני ממליצה בחום !

למעלה