שפעת החזירים-מידע והנחיות

נעמהdj21

New member
../images/Emo24.gifשפעת החזירים - שאלה וייעוץ

כמעט שבוע סובלת מהתסמינים הבאים, ביחד או לחוד ולסירוגין: שיעול יבש (החל אתמול) שפסק חום כאבי גרון (הולכים ובאים בעוצה חזקה כאבי בטן - הקאות כאבים בגוף סחרחורות כל הסביבה שלי ממש מודאגים וחושבים שיש לי שפעת חזירים, אולם הייתי שלוש פעמים השבוע בטיפול רפואי, כולם שללו שפעת חזירים. האם עליי ללכת מחר שוב לרופאה? (יש כאבי גרון חזקים והיה חום היום וחולשה). אני די נוטה לכיוון של ללכת רק אני מפחדת שלא יחשבו בקופת חולים שאני קוקולוקו :) האם אמת שכאבי בטן הם גם תסמינים??
גיליתי את זה להפתעתי כרגע וזה העלה קצת את מפלס החרדה :(

ניקיטהQ

New member
בוקר טוב

זכותך ללכת לקופח`` ולידרוש לעשות בדיקות/יש איזה וירוס של חום,וחולשה וזה עובר אחריי יומיים שלושה/רפואה שלמה

שפעת החזירים-מידע והנחיות

מידע והנחיות הלקוחים מאתר משרד הבריאות בארץ ובעולם קיימת פעילות נרחבת של זן השפעת החדשA/H1N1 2009 (שנקרא במקור שפעת החזירים) ברוב המכריע של המקרים מדובר במחלה קלה,ללא כל טיפול מיוחד דומה לשפעת העונתית הרגילה בתופעות ובתסמינים A/H1N1 2009 שפעת תסמיניםהכוללים חום, ואחד או יותר מתוך התסמינים הבאים: שיעול, כאבי גרון, נזלת, כאבי שרירים, כאבי ראש. בחולים במחלה קלה ללא גורמי סיכון יש להישאר בבית 24 שעות מתוםסימני המחלה, תוך נקיטת צעדים למניעת הדבקה של בני המשפחה. על החולים המצויים בקבוצות הסיכון לפנות לטיפול רפואי.

שפעת החזירים בסין

שלום רב מתכננים טיול לסין בספטמבר מה בעינין שפעת החזירים שם האם כדאי לבטל? לנקות זהירות? אם כן מה? כל מידע יועיל דרורה

GIOVANINI

New member
השפעת החזירים הרסה לי את החיים :(

אני לא נרדם, אני לא יוצא מהבית כדי לא לחטוף את המחלה, ובנוסף אני טס שבת הבאה לארה"ב ואני כל כך מפחד לחטוף את זה. מה שמפחיד אותי זה שבעולם ופה רוב הקורבנות הם אנשים צעירים בגיל 20-40(אני 24) אשר הם בריאים לחלוטין. לא מבין למה לא מחייבים את כולם להסתובב עם מסכות

דולית7

New member
אם נחיה באיזון

נשמור על חשיבה חיובית, התנהלות מאוזנת וחיובית עם הסביבה, שעות שינה מספיקות ותזונה מאוזנת, לא יגיעו אלינו מחלות מכל סוג שהוא, כולל שפעת החזירים. נסיעה טובה

למעלה