שרוני,מכשפה מוכשרת שכמותך B-)

שרוני,מכשפה מוכשרת שכמותך B-)

תמיד ידעתי,שכל צירוף מיקרי אפילו של 10 משפטים,או יותר,מפרי עטך יהפוך למודעת היום ואילו את,ברחת לחצי שנה כמו שפנה אולי מאימת השפנה...המממ.. ורצית רק להתבליין.. מה שלא נהיר דיו לי.. הממ,מה הקטע השוביניסטי הזה.. ששמך נמחק ביד מרושעת זדונית,ומזה מוכרת.. מהנהלת הפורום הזה..???? זה יענו לצון על לצון כעת או שאפוף אגו מניאק ידו במעל.. רק אל תגידי לי,שכבר התעייפת הסבר-ורק ממך..בבקשה מרק.

שרון-ב-

New member
מרקי - תשובה - וגם בקשה או קיי ??

בתשובה לשאלתך אז האמת, כל האמת, ושום דבר למעט האמת הרעיון של הפורום היה שלי ושל סופטי ביחד ביחד ביחד אחד התחיל משפט שני סיים, ממש עבודה משותפת כולל הודעת הפתיחה, שאני כתבתי והוא תיקן וחוזר חלילה..... מה לעשות, עבדתך הנאמנה לא אוהבת להיות בראש חוצות לא אוהבת את אור הזרקורים, אוהבת לעשות הכל בחושך (כולל הכל) (מקסימום כמה נרות קטנים)... שלחתי מייל לדקל, ושמי נמחק בשניות. (ככה מוותרים מהר ??? :) מקווה שעניתי... והנה הבקשה שלי... אנא, בלי כל מיני ``אופסים`` שלא שייכים לשום מקום... מבינה את מחאתך לתפוז, לא ממש מסכימה איתה, בעצם בכלל לא מסכימה איתה אבל אל תוכיח להם כמה אתה צודק, על חשבון משחקים אצלנו ועכשיו, אני הולכת לרקוד חמוד שרון תעשה חיים

softy

New member
בנתוש אל תהיה אדיוט

אל תוכיח לכולם שוב ושוב שאתה אדיוט. כאן אל תשחק את המשחקים המטומטמים שלך!!! א. בגלל שאני יכול למחוק אותך ב. בגלל שאני יכול להגביל את הכניסה שלך לפורום הזה. ג. כי הפורום הזה הוא לא שטח הפקר. ד. מה דעתך על א. ? ה. אני נותן לך כמה ימי חסד לפי בקשתה של שרון, אתה לא חייב להראות תיכף בהתחלה שצדקתי. בנתוש? בנתוש. סופטי

כבר התחלת לאיים ? B-)

כבר לא מסוגל להתמודד ? זה פורום חופשי,לא ? ככה הבטחת,לא ? אתה בעיני כקליפת השום אני רק בגלל ששרון פה הצעתי לך,תתנהג יפה, כפי ששרון הציעה לך בנימוס רב תגיש לי קפה ועוגיות.. אם יהיה טעים-אשאר אם יהיה דפוק-אלך מה דעתך,תתתנהג פעם כבעל-בית ? מרק.

softy

New member
טיק...טאק...טיק...טאק...טיק... טאק

איזה שעון בן חיל אשר איננו נח ביום וגם בליל דופק דופק הוא כך טיק טאק אתה הבנת את זה בנתוש זמנך מתקצר והולך הספירה לאחור החלה טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. וזה עוד ממשיך......................................................... טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק..טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק.. טיק..טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק...טיק...טאק..

סופטין,ראה איך התדרדרת..

אתה-חסיד חופש הביטוי אתה,שלא רצית מנל פורום כעת מאיים במחיקות.. עמוד מול המראה,ותסמיק !!! מרק.

שרון-ב-

New member
הרגת אותי פשוט הרגת !!!

ביטלת את שמי במחי יד אחת. דווקא היה נעים להיות צמודה אליך. תמחק תמחק חופשי אם לא אתה, אני אמחק. שמור על הגחלת, אני רוצה לחזור, לקרוא אתכם, ולצחוק ועכשיו בבקשה, סגור לי את הרוכסן מאחורה.. לאט תזהר !! תודה

האופסס באמת הדגמה לממשק..

חבל,שצניעותך הטבעית מעפילה על כשרונך האדיר ודוחקת אותו למחשכים אבל,גם כך,אני בטוח שכוכבך יאיר כאן אפילו בחושך נטול נרות.. מרק.

למעלה