שרית חדד עובדת קשה

מושיק20

New member
שרית חדד עובדת קשה../images/Emo70.gif

האלבום החדש של שרית חדד 'חגיגה' היה אמור לצאת כמידי שנה לקראת פסח. השנה הציפייה ליציאת האלבום היתה ארוכה מתמיד ועד עכשיו היא מתמשכת. וזאת מכיוון ששרית והאמרגן אבי גואטה החליטו לעבוד קשה השנה על אלבום חשוב כפי שתאר זאת אבי בראיון למעריב. אבי הוסיף שמדובר באלבום מיוחד וחשוב מאוד לקרירה של שרית. לכן כשהאלבום כבר היה כמעט סגור... הוחלט לוותר על שירים מסויימים ולהכניס במקומם שירים אחרים. שרית עבדה על האלבום עם מיטב האומנים והכותבים שיש בארץ. בניהם: עברי לידר, דוד זיגמן, אהוד מנור, שמעון בוסקילה, נערי רפול והתגלית: HENREE שהוא די ג'י. הוא כתב והלחין את הלהיט 'חגיגה', והלחין את הלהיט החדש 'מרצדס' שיוצא השבוע לרדיו. באלבום החדש יש 15 רצועות שכוללות את: רווקה ופנויה, מרצדס, חגיגה ועוד'... את החידוש: 'לו יהי'. את דואט הענקים 'אהבה בלי גבולות' עם הזמר היווני- לטיס וולניס (משהו כזה), ובונוס: רצועת קליפ של הלהיט 'חגיגה' (רצועה 16). לפי הדיווחים האחרונים האלבום 'חגיגה' ייצא בעזרת ה' ביום ראשון ה-20/6, היום בו שרית תיסע אי"ה לצרפת לקבל את פרס 'זמרת השנה' של הקהילה היהודית בצרפת אחרי שהופיעה למעלה מ- 10 פעמים בצרפת
*צפו, לאלבום מסעיר, מרגש ומיוחד מתמיד

A v i s h y 1 7

New member
כן ונזכרתי

שגם יהיה שם שיר שנקרא "כל יכול" אני מנסה לברר לכם עכשיו מה הרשימה המדויקת המלאה של האלבום !

חן חמי

New member
תודה רבה מושיק נשמה

קודם כל אני מחכה ששרית תחזור מחר בשלום ולשמוע שההופעה עברה בסדר ושהקהל השתולל וקפץ ואז לדאוג לשאר העיניניים כמו הסינגל והדיסק... חמודים- קודם שיצא הסינגל ורק אז הדיסק...

Music4Life

New member
מושיק - תודה רבה על העדכון ! ../images/Emo41.gif

מושיק, אח שלי (בדיחה פרטית), מה המצב? תודה על העדכון היפה שעשית. לדעתי, כתבת אותו בצורה מאד טובה ושמחתי לשמוע. חלק מהדברים ידעתי וחלק חודשו לי. אני מקווה ומחזירה אצבעות שהאלבום יצא בתאריך שאמרת, כולם פה כבר עוד מעט מתפקעים מרוב לחכות, ובאמת שהאלבום בעזרת תיאורך נשמע מיוחד במינו! זה רק מרגש אותי יותר...!! אז תודה תודה שוב!
ונקווה שבקרוב נוכל לנשום קצת לרווחה ולשמוע עוד אלבום מצוין מאת שרית!!

למעלה