** שרשור אחה"צ היום ה105 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

בוףףברכה

Well-known member
יאמרו להם שיש גמר?...או ישלפו 1 , אחרי השני...
את הדיירים החוצה מבלי להיות מוכנים.....דרך חדר האח?..

Aye123

Well-known member
וואו. אני שומעת את השיחה של תום אלמוג וקארין
ותוהה מה גל מצאה בו? בחור דכאוני ואכול סרטים, כבד של החייםםםםם, יש לו מצבי רוח קיצוניים ברמות- חוסר יציבות משווע. וקלטתי את זה המון במהלך העונה במיוחד עם גל.

עכשיו הוא גם יוצא בהצהרות כמה שהוא יעשה שינוי בעצמו ואיזה מסע הוא עובר (אני לא יכולה לשמוע את המילה מסעעעעע באח הגדול) ובאותה נשימה שיסתגר בבית ויסגור את הטלפון כשייצא.

כל מילה שאלמוג אמרה לו זה בול !!!!!!!!!

לראות את גל ילדה בת 19 שכולה אנרגיות, אופטימיות וחיוכים , מרימה את עצמה ולא נשאבת לחרא ולרחמים עצמיים ואז אותו ״גבר״ בן 33 שהוא 180 מעלות ממנה בכל פרמטר אפשרי.

אני רוצה לקוות שהוא לא יכבה אותה, שהיא לא תאפשר את זה. ואין לי בעיה להגיד את זה ושישמע איך שישמע-
הוא לא ב״לבל״ של גל , מגיע לה כל כך יותר .

נערך לאחרונה ב:

בסדר555

Well-known member
ותוהה מה גל מצאה בו? בחור דכאוני ואכול סרטים, יש לו מצבי רוח קיצוניים ברמות- חוסר יציבות משווע. וקלטתי את זה המון במהלך העונה במיוחד עם גל.

עכשיו הוא גם יוצא בהצהגות כמה שהוא יעשה שינוי בעצמו ובאותה נשימה שיסתגר בבית ויסגור את הטלפון כשייצא.

לראות את גל שכולה אנרגיות, אופטימיות וחיוכים , מרימה את עצמה ולא נשאבת לחרא ולרחמים עצמיים ואז אותו שהוא 180 מעלות ממנה בכל פרמטר אפשרי.

אני רוצה לקוות שהוא לא יכבה אותה, שהיא לא תאפשר את זה. ואין לי בעיה להגיד את זה ושישמע איך שישמע-
57.png

ariela1612

Well-known member
ותוהה מה גל מצאה בו? בחור דכאוני ואכול סרטים, יש לו מצבי רוח קיצוניים ברמות- חוסר יציבות משווע. וקלטתי את זה המון במהלך העונה במיוחד עם גל.

עכשיו הוא גם יוצא בהצהרות כמה שהוא יעשה שינוי בעצמו ואיזה מסע הוא עובר (אני לא יכולה לשמוע את המילה מסעעעעע באח הגדול) ובאותה נשימה שיסתגר בבית ויסגור את הטלפון כשייצא.

לראות את גל שכולה אנרגיות, אופטימיות וחיוכים , מרימה את עצמה ולא נשאבת לחרא ולרחמים עצמיים ואז אותו שהוא 180 מעלות ממנה בכל פרמטר אפשרי.

תודה רבה אמרתי את זה תמיד, מה גם שהוא אמר שהוא הולך לישון כל יום ב22:00, היא רק בת 19 מלאת אנרגיות, הוא ירדים אותה. גם בבית האח הוא הרדים אותה

אלזה4

Well-known member
תודה רבה אמרתי את זה תמיד, מה גם שהוא אמר שהוא הולך לישון כל יום ב22:00, היא רק בת 19 מלאת אנרגיות, הוא ירדים אותה. גם בבית האח הוא הרדים אותה
נשמות טהורות. הסירו דאגה מליבכן...
הוא בחור כיפי בחוץ...בית האח סוגר עליו..יהיה לה מוי כייף
1616183603244.png

מצב
הנושא נעול.
למעלה