** שרשור בוקר היום ה-91 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ל א ר ה 1

Well-known member
בוקר טוב, נדהמתי לשמוע שספיר היתה בבית עם ההורים שלה ושהם ישבו לארוחה עם אברהם, כבר נגמרו לי המילים שיתארו את הרמה הנמוכה של רועי עוז. הוא לא רק עורך לא טוב, הוא עורך רע! זה כאילו שהוא עיוור וחרש, מגשש באפילה ועושה כל טעות עריכה והפקה אפשרית !
אני ממש מקווה שאברהם הזחוח שעכשיו יהיה זחוח פי מליון כי קיבל גושפנקה לאהבתה של ספיר ולכך שההתנהגות שלו פשוט נפלאה ולכן ראויה לפרס, לא יהיה עוד יותר אלים ותוקפני כלפי סתיו, במיוחד עכשיו כשליאל שוב בחבורת הזבל.
את אברהם היה צריך לבעוט מהדלת האחורית, לשניר ושי היה צריך לתת אזהרה מטלטלת ולסגור את העונה בצורה אנושית. אבל זה לא קרה וכבר לא יקרה. בזיון

מיק83

Well-known member
בוקר טוב, נדהמתי לשמוע שספיר היתה בבית עם ההורים שלה ושהם ישבו לארוחה עם אברהם, כבר נגמרו לי המילים שיתארו את הרמה הנמוכה של רועי עוז. הוא לא רק עורך לא טוב, הוא עורך רע! זה כאילו שהוא עיוור וחרש, מגשש באפילה ועושה כל טעות עריכה והפקה אפשרית !
אני ממש מקווה שאברהם הזחוח שעכשיו יהיה זחוח פי מליון כי קיבל גושפנקה לאהבתה של ספיר ולכך שההתנהגות שלו פשוט נפלאה ולכן ראויה לפרס, לא יהיה עוד יותר אלים ותוקפני כלפי סתיו, במיוחד עכשיו כשליאל שוב בחבורת הזבל.
את אברהם היה צריך לבעוט מהדלת האחורית, לשניר ושי היה צריך לתת אזהרה מטלטלת ולסגור את העונה בצורה אנושית. אבל זה לא קרה וכבר לא יקרה. בזיון
לפי מה שהוא סיפר, היא אמרה לו גם להירגע

בעצם זה היה גם המסר לכולם

ziniozi

Well-known member
לפי מה שהוא סיפר, היא אמרה לו גם להירגע

בעצם זה היה גם המסר לכולם
וואו
נושאת הבשורה לשלום עולמי - הגברת ספיר בורגיל
תעלה ותבוא לשאת דברים
עוז רואה את התיעוב כלפיה וכלפי אברם ברשתות
ואחיה וחברתו, שנחשפים כבר 2-3 פרקים במלוא כיעורם
ועדיין דוחף אותה לגרון שלנו.
פשוט אדיוט.

sashalola

Well-known member
וואו
נושאת הבשורה לשלום עולמי - הגברת ספיר בורגיל
תעלה ותבוא לשאת דברים
עוז רואה את התיעוב כלפיה וכלפי אברם ברשתות
ואחיה וחברתו, שנחשפים כבר 2-3 פרקים במלוא כיעורם
ועדיין דוחף אותה לגרון שלנו.
פשוט אדיוט.
עוז עושה ניקיון,
לא רוצה שיקרה מה שקרה עם דיאני כשיצאה

ziniozi

Well-known member
עוז עושה ניקיון,
לא רוצה שיקרה מה שקרה עם דיאני כשיצאה
בול!
עוז פתח משרד יח''צ
ומינה את עצמו לפיקסר הראשי
הוא ממרק וממרק
ספיר כבר קיבלה את ליטרת הבשר שלה, היא ''סלב'' ומצלמים אותה, כך שהאגו מלוטף היטב.
כעת יש ללקוק את עכוזו של אברם, עד שיבריק ויתרצה.
טפי.

anthropologist

Active member
הטלנובלה של ספיר, יצחק וסיגל לא תשנה באופן מהותי את מה שקורה בבית. ליאל לא יעז יותר לרדת על סתיו ברוע וגם יישאר איתה בידידות. שניר ימשיך להתעלם ולא יחזור לדבר עם ליאל. וגולת הכותרת, אברהם וסתיו, כולי תקווה שלא ינסה להתנצל מעומק הלב ולומר טעיתי על מנת שסתיו אפילו לא תצטרך לשקול אם לסלוח לו. ועוד יותר חשוב זה שסתיו גם תרגע כי היא אמורה להבין מה קרה שם.

נערך לאחרונה ב:

אופה קטנטנה

Well-known member
יש להם שמות,
קראו להם בשמותיהם.
בין אם אלו דיירי הבית, ובין אם אלו משפחתם.

הסברנו מאה פעמים לפחות.

הטלנובלה של ספיר, יצחק וסיגל לא תשנה באופן מהותי את מה שקורה בבית. ליאל לא יעז יותר לרדת על סתיו ברוע וגם יישאר איתה בידידות. שניר ימשיך להתעלם ולא יחזור לדבר עם ליאל. וגולת הכותרת, אברהם וסתיו, כולי תקווה שלא ינסה להתנצל מעומק הלב ולומר טעיתי על מנת שסתיו אפילו לא תצטרך לשקול אם לסלוח לו. ועוד יותר חשוב זה שסתיו גם תרגע כי היא אמורה להבין מה קרה שם.
עושה עכשיו מסג' לאברהם , עלתה לו הגב , אמר לי תרקדי מעלי כמו בבלט.

אופה קטנטנה

Well-known member
אני מתה על בקרים.
אחרי למעלה מחודשיים שלא עבדתי, וראיתי את הבוקר רק בחטף,
במהלך טיול פיפי מנומנם עם הכלב,

הבקרים חזרו לחיי. הבוקר כה יפה, יש בו מעין קדושה כזו
שאין באף שעה בשעות היום, למעט אולי בשעת הדמדומים
הנוספה בערב. ואם מוסיפים לאווירה הזו גם ריצה, זו חוויה
באמת משנה תודעה. טבעית, אין צורך בסמים כלל.
מסתממים מהטבע והגוף.

שיהיה לכם יום מהנה, מג׳נונים, וולמנהלה האהובה שלי
שיהיה כפליים טוב.

נתראה.

ziniozi

Well-known member
אני מתה על בקרים.
אחרי למעלה מחודשיים שלא עבדתי, וראיתי את הבוקר רק בחטף,
במהלך טיול פיפי מנומנם עם הכלב,

הבקרים חזרו לחיי. הבוקר כה יפה, יש בו מעין קדושה כזו
שאין באף שעה בשעות היום, למעט אולי בשעת הדמדומים
הנוספה בערב. ואם מוסיפים לאווירה הזו גם ריצה, זו חוויה
באמת משנה תודעה. טבעית, אין צורך בסמים כלל.
מסתממים מהטבע והגוף.

שיהיה לכם יום מהנה, מג׳נונים, וולמנהלה האהובה שלי
שיהיה כפליים טוב.

נתראה.

אין על הבוקר!
אני מהמקיצים ב- 4:00-5:00
ישר דוך לגינה
לראות את הטבע מתעורר, עם הקפה...
לעקור קצת עשבים שוטים
לפני שהיתושים מתעוררים :ROFLMAO:

בלנקה המקורית

Well-known member
בוקר טוב ונפלא לכולם.
יום שני הוא יום מבורך.
כמה חבל שהפיצול באח מעיד יותר מהכל על הפיצול במדינה, בין האזרחים, בין חברים, בין משפחות.
אני רואה את זה בתגובות. אף אחד לא זז מעמדתו בגלל פוסטים מהללים את ההוא או את ההיא, אנשים זזים טיפה מעמדתם רק על פי מראה עיניים
ומראה העיניים תלוי בלעדית במה שהאח הגדול רוצה להראות גם בשידור החי ב-26. זה המשחק שלו.
הוא משחק מול הצופים במלוא כוחו ואנחנו קונים את כל מה שהוא מראה לנו בתוכנית הערוכה וגם בשידור החי.
והצופים מגיבים לפי פוזיציה. מעטים מגיבים מול האח הגדול. רובנו מגיבים מול הפיונים שיש על הלוח. חלקם נזרקים על ידינו וחלקם נופלים מעצמם.
האח הגדול אחראי על המשחק. והוא רוצה להראות לנו משחק אכזרי. זה כבר לא האח הגדול, תוכנית מציאות חברתית. אלו הם משחקי הרעב. או אולי משחקי הדיונון.
האח הגדול לא יכול לחזור למשחקי חברה של שנות השבעים. הוא מרגיש צורך לספק את רעבונם של הצופים אשר סף הגירוי שלהם רק עולה ועולה ועולה.
הוא חייב לספק רייטינג ולכן הוא מאפשר הכל. הוא נכנס בין הסדינים של שי ושניר ודוחף לנו לפרצוף את האינטימיות שלהם, והוא דוחף לנו את אברם במלוא גועל תגובותיו בין אם הן אמיתיות או מעושות לצורך המשחק, ודוחף לנו את הוולגריות והצעקנות של שי בצירוף המבטים המפולבלים של שניר אשר נראה תמיד כאילו הוא תחת השפעה של כדורים, ובמקביל הוא דוחף לנו את הקנטרנות והמניפולטיביות של סתיו עם דרמות הצדקנות של מעתוקה והדוגמא הקלאסית של ישיבה על הגדר של אדון יענקי. את כל אלה הוא בא להראות לנו כמראה של החברה הישראלית והוא עושה זאת באכזריות יתרה כדי לעורר אותנו לתגובות ועל הדרך לגרוף עוד קצת רייטינג.
כמובן שהנפגעים העיקריים מהנעשה על המסך הם אנחנו.
אנחנו בסך הכל רוצים קצת אסקפיזם מהיום יום. רוצים לברוח קצת מהפיגועים ומהביצה הטובענית הפוליטית ואז אנחנו מקבלים את כל הסחלה בפרצוף.
האח הגדול אומר לנו - תסתכלו איך אתם נראים. רגע אחד אתם מתחבקים ומתנשקים בפה ורגע אחר כך אתם מוציאים זה לזה את המעיים ועושים מהם חמוצים.
ואז אנחנו מגיבים למה שאנחנו רואים.
איך שלא יהיה ולא משנה מה נראה
אנחנו נשארים עם אותם הפייבוריטים שהתחלנו איתם את המשחק.
אנחנו מקובעים כמו בלטות בריצפה. כי זה בבטן שלנו. שום דבר לא בראש.
כמו בפוליטיקה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה