** שרשור בוקר היום ה104 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

yoni564712

Well-known member
הבעיה היא שעוז רוצה גם את רמי, גם את אורן
וגם את קארין בגמר אז הוא הסתבך במערבולת.
אם הוא רוצה את שלושתם בגמר, לא יותר הגיוני לעשות הדחה כפולה באותו הערב?
הרי אם נניח ודניאל מודח הערב. ואז ביום שבת הדחה אחרונה, זה משאיר את כל תומכי יהודה להצביע אך ורק לאלמוג.
ואז אחד מהשלושה, רמי קארין אורן, נופל בין הכיסאות.

אם הייתה הדחה כפולה באותו הערב, התומכים של יהודה היו עוסקים בלהצביע גם לדניאל וגם לאלמוג ובעצם הפילוג הזה, היה יכול להוביל את רמי קארין ואורן לגמר.

אני מאמין שאני במיעוט כאן בנושא אבל לדעתי עוז לא מעוניין שרמי יגיע לגמר.
אני חושב שהוא רוצה את כל הנשים בגמר. שזה אומר שדניאל ורמי מודחים.

Droritt

Well-known member
אם הוא רוצה את שלושתם בגמר, לא יותר הגיוני לעשות הדחה כפולה באותו הערב?
הרי אם נניח ודניאל מודח הערב. ואז ביום שבת הדחה אחרונה, זה משאיר את כל תומכי יהודה להצביע אך ורק לאלמוג.
ואז אחד מהשלושה, רמי קארין אורן, נופל בין הכיסאות.

אם הייתה הדחה כפולה באותו הערב, התומכים של יהודה היו עוסקים בלהצביע גם לדניאל וגם לאלמוג ובעצם הפילוג הזה, היה יכול להוביל את רמי קארין ואורן לגמר.

אני מאמין שאני במיעוט כאן בנושא אבל לדעתי עוז לא מעוניין שרמי יגיע לגמר.
אני חושב שהוא רוצה את כל הנשים בגמר. שזה אומר שדניאל ורמי מודחים.
כל הנשים יהיו בגמר אני מסכימה
אבל אני לא בטוחה שאורן יעקוף את רמי וקארין

נטעה

Well-known member
יש הגיון רב בדבריך. והאמת, אולי לא נוח לעוז להתמודד עם כל הבקורת על האלימות של רמי והאיפה ואיפה, וכך יימלט מהאימה

Goneril 4444

Well-known member
לא נסבלת ימית אבל ואוו כמה שהיא רזתה
חזרתי לראות בתעודת הזהות
מחמיא לה מאוד
מה שמגיע מגיע

נמרה דרקונית

Well-known member
כשהיא דיברה עם ג'וזי
חשבתי שעוד רגע היא פורצת לבית ורצה אליו
היתה מאוד מביכה"אני כל כך רוצה לחבק אותך וללטף אותך "..ונזכרתי איך היא עלתה על יהודהו ליטפה לו שוב ושוב את החזה בתנועות סיבוביות עד שהשערות נשרפו לו..יאאקק🤮😵

Goneril 4444

Well-known member
ליאור חסר לי
מאוד אהבתי איך שיישר וקיפל את שקיות רמי לוי
עשה זאת מכל הלב :ROFLMAO:

dotan282872

Well-known member
בדיליי - ג'וזי עצבני על קארין? אולי יסדרו לנו איזה ריב של 6 שעות לקראת סיום העונה?

ziniozi

Well-known member
רציתי להגיד שלינור נראתה לי אתמול נורא נורא מתחרטת ומבואסת שככה הדברים התגלגלו לה עם קארין. ראיתי על הפנים שלה הבעה של צער,
וגם בושה על ההתנהגות שלה בביקור הקודם ועל כל ה"תיזהרו מקארין" שהיא הספיקה כבר לראות איך הפכו את זה לבדיחה ברשת.
מאז שהודחה היא הספיקה כבר לטעום מעולם הסלבס שכ"כ שאפה להיות חלק ממנו, ולדעתי היא לגמרי מבינה שקארין הולכת לככב בהשקות, אירועים וכד' והיא כנראה אוכלת את עצמה שהיא לא השכילה למצב את עצמה כבסטי של קארין, רגע לפני ההתפוצצות שלה בחוץ. מעצם הקירבה לקארין, לינור היתה יכולה מאוד להנות מאבק הכוכבים שיכל לדבוק בה, או לחלופין - מפירורים שקארין היתה יכולה לזרוק לה.
בטוחתני שלינור נאכלת על איך שהיא הרסה לעצמה באספקט הזה.

yoni564712

Well-known member
רציתי להגיד שלינור נראתה לי אתמול נורא נורא מתחרטת ומבואסת שככה הדברים התגלגלו לה עם קארין. ראיתי על הפנים שלה הבעה של צער,
וגם בושה על ההתנהגות שלה בביקור הקודם ועל כל ה"תיזהרו מקארין" שהיא הספיקה כבר לראות איך הפכו את זה לבדיחה ברשת.
מאז שהודחה היא הספיקה כבר לטעום מעולם הסלבס שכ"כ שאפה להיות חלק ממנו, ולדעתי היא לגמרי מבינה שקארין הולכת לככב בהשקות, אירועים וכד' והיא כנראה אוכלת את עצמה שהיא לא השכילה למצב את עצמה כבסטי של קארין, רגע לפני ההתפוצצות שלה בחוץ. מעצם הקירבה לקארין, לינור היתה יכולה מאוד להנות מאבק הכוכבים שיכל לדבוק בה, או לחלופין - מפירורים שקארין היתה יכולה לזרוק לה.
בטוחתני שלינור נאכלת על איך שהיא הרסה לעצמה באספקט הזה.
דווקא ריב תקשורתי של 2 פליטות ריאלטי יכול לתרום לשתיהן,
תשאלו את ליהיא ואביבית.

צופה15

Well-known member
קטע מהביקורת הנהדרת של קארין ארד בוואלה:
"אחרי שסיכמתי שבית המשפט הזה שווה לתחת, ושהלב רוצה את מה שהלב רוצה, הקמתי בית משפט משלי. החמישייה שבחרתי היא כדלהלן ולפי הסדר הזה: תום האיש והקסם, זהבה הנשמה הטהורה, אורן השף הכועס, רמי המצחיק והחכם, ודניאל הג'נטלמן ההגון. הדיירת השישית היא אלמוג - אמנם היא לא מאד מרתקת ויש לה טעם סופר מוזר בגברים, אבל היא טובת לב, כנה ואין לי שום דבר רע להגיד עליה. קארין וג'וזי, לעומת זאת, נשארו בחוץ.

ג'וזי מסתמן כזוכה של העונה הזאת. העריכה מתעדפת אותו כבר שבועות, המודחים החמיאו לו כאילו כל הרגעים הפחות יפים שהיו לו בבית מעולם לא קרו, אבל משום מה לא השתכנעתי. למרות הסיפור האישי הקשה, הבכי, התקפי ההסטריה המשעשעים בצרפתית, התקפי החרדה והפגנות הנאמנות, הוא לא הגיע לחמישיית הגמר שלי. נשבעת שניסיתי לאהוב אותו, אבל ההרגשה שמישהו עושה עלי מניפולציה לא הניחה לי, והמקסימום שהצלחתי הוא לחבב אותו לסירוגין."

אהבתי מאד. גם את הביקורת של מיקי לוין במעריב. שניהם גם ציינו את הברור מאליו, שגל היתה השפוייה היחידה בין המודחים אתמול.

Goneril 4444

Well-known member
קטע מהביקורת הנהדרת של קארין ארד בוואלה:
"אחרי שסיכמתי שבית המשפט הזה שווה לתחת, ושהלב רוצה את מה שהלב רוצה, הקמתי בית משפט משלי. החמישייה שבחרתי היא כדלהלן ולפי הסדר הזה: תום האיש והקסם, זהבה הנשמה הטהורה, אורן השף הכועס, רמי המצחיק והחכם, ודניאל הג'נטלמן ההגון. הדיירת השישית היא אלמוג - אמנם היא לא מאד מרתקת ויש לה טעם סופר מוזר בגברים, אבל היא טובת לב, כנה ואין לי שום דבר רע להגיד עליה. קארין וג'וזי, לעומת זאת, נשארו בחוץ.

ג'וזי מסתמן כזוכה של העונה הזאת. העריכה מתעדפת אותו כבר שבועות, המודחים החמיאו לו כאילו כל הרגעים הפחות יפים שהיו לו בבית מעולם לא קרו, אבל משום מה לא השתכנעתי. למרות הסיפור האישי הקשה, הבכי, התקפי ההסטריה המשעשעים בצרפתית, התקפי החרדה והפגנות הנאמנות, הוא לא הגיע לחמישיית הגמר שלי. נשבעת שניסיתי לאהוב אותו, אבל ההרגשה שמישהו עושה עלי מניפולציה לא הניחה לי, והמקסימום שהצלחתי הוא לחבב אותו לסירוגין."

אהבתי מאד. גם את הביקורת של מיקי לוין במעריב. שניהם גם ציינו את הברור מאליו, שגל היתה השפוייה היחידה בין המודחים אתמול.
בתור אוהבת ג'וזי אין לי בעייה שלא התחברה אליו מניחה שהיא לא היחידה..ג'וזי הוא הזוכה שלי :love:
ואם כבר מניפולציה ועריכה מתעדפת מוזר לא לציין גם את חלקה של זהבה..
הנימוקים לאורן ולאלמוג מצחיקים אותי מה זה שף כועס? ואלמוג..
דניאל קסם אני איתה

מצב
הנושא נעול.
למעלה