** שרשור בוקר היום ה88 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

fleabag

Well-known member
בינתיים סתם אנקדוטה על אחת אמילי מעונה דאז ועכשיו בתכנית בוקר
כמעט בלתי מזוהה ונראית כמי שניצלה את חנוכה להתפחה היאלרונית נדיבה
אלוהים מה עובר על הבחורות האלה .. הן לא נבהלות מעצמן במראה ... ?

Droritt

Well-known member
בדיליי.. אתמול אחרי שקארין חזרה מהביקור של המשפחה כולם ניגשו אליה ורק רמי ותום היו בצד.. רואים שתום רוצה לגשת ולא יודע איך.. אחר כך דווקא רמי פרגן לה, הרים לאבא שלה.. הפתיע אותי

svtar25

Well-known member
בוקר טוב 💗 ,
צפייה נעימה לכולכם, אני לא צופה בלי גל!
דרך אגב, לא רואה שום דבר רע במשפט על דוח שוטר : "שיהיה לו לתרופות". כאשר אנחנו לא מרוצים מדוח, ובדרך כלל אנחנו לא מרוצים מדוח, אז זה עוד משפט הכי טוב שאפשר להגיד על שוטר ועל הבאסה שמקבלים דוח;):ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: גל ילדה בת 19 היא שמעה את המשפט הזה מאנשים יותר מבוגרים. סביר להניח שהסבירו לה שזה כמו להגיד : "כפרה על הכסף, אין מה לעשות." אותו דבר על זכייה של יהודה, נו מה נעשה מבאס אם יזכה, אבל זה כנראה יקרה, אז יאללה שיהיה. לפרגן ליהודה זה צבועה , כי גל לא רוצה שהוא יזכה, לכן זה עוד דבר הכי טוב שיכלה להגיד על יהודה. לי יש דברים הרבה יותר חמורים להגיד על מה אני ארגיש אם יהודה יזכה ולאן אמליץ לו לדחוף את הכסף, לאיזה חור. :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: (

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
בוקר טוב 💗 ,
דרך אגב, לא רואה שום דבר רע במשפט על דוח שוטר : "שיהיה לו לתרופות". כאשר אנחנו לא מרוצים מדוח, ובדרך כלל אנחנו לא מרוצים מדוח, אז זה עוד משפט הכי טוב שאפשר להגיד על שוטר ועל הבאסה שמקבלים דוח;):ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: גל ילדה בת 19 היא שמעה את המשפט הזה מאנשים יותר מבוגרים. סביר להניח שהסבירו לה שזה כמו להגיד : "כפרה על הכסף, אין מה לעשות." אותו דבר על זכייה של יהודה, נו מה נעשה מבאס אם יזכה, אבל זה כנראה יקרה, אז יאללה שיהיה. לפרגן ליהודה זה צבועה , כי גל לא רוצה שהוא יזכה, לכן זה עוד דבר הכי טוב שיכלה להגיד על יהודה. לי יש דברים הרבה יותר חמורים להגיד על מה אני ארגיש אם יהודה יזכה ולאן אמליץ לו לדחוף את הכסף, לאיזה חור. :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: (
למרות שאני ממש אוהבת את גל - אני כן רואה בעיה במשפט הזה
לא משנה שהיא לא כיוונה לאף דייר כי השיחה הייתה כללית על המיליון והיא עוד אמרה לפני שלכולם מגיע.
אבל לא מאחלים את זה,לא לשוטר לא לפקח ולא לאף אחד.
ברור שזו אנלוגיה והיא לא אמרה כמו שהנפיצו פה "שהמיליון יהיה ליהודה לתרופות" (היה אתמול יום מלא בסילופים,מתחביביי - לחזור לרגע המדוייק ולתקן את השקרים)
עדיין לא אהבתי את השימוש בסלנג הזה (שכמעט כולם משתמשים בו).

אופה קטנטנה

Well-known member
לא משנה שהיא לא כיוונה לאף דייר כי השיחה הייתה כללית על המיליון והיא עוד אמרה לפני שלכולם מגיע.
ברור שזו אנלוגיה והיא לא אמרה כמו שהנפיצו פה "שהמיליון יהיה ליהודה לתרופות" (היה אתמול יום מלא בסילופים,מתחביביי - לחזור לרגע המדוייק ולתקן את השקרים)
לא צפיתי, שמעתי לעצתך. משום מה אני לא מתרעשת

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לא צפיתי, שמעתי לעצתך. משום מה אני לא מתרעשת
אין באמת מה להתרעש...
כרגיל הוציאו דברים מהקשרם וסילפו...
השתמשה בסלנג שהרוב משתמשים בו,הפכו אותה למפלצת בעקבות זה...והשאר היסטוריה.

אני אישית לא אוהבת את זה,לא משנה ממי זה בא,האיחול הזה (למרות שהוא לחלוטין סלנגי) לא בא לי טוב.
זהו :)

svtar25

Well-known member
אני מבינה שהמשפט לא טוב, העניין הוא כשזה נוגע לנו, אנחנו משתמשים אף במשפטים גרועים יותר.
רק שבוע שעבר מישהי בעבודה קיבלה דוח מפקח עירייה , השתמשה בדיוק במשפט הזה, האמת שצחקנו ביחד ובסוף הצלחנו לבטל את הדוח, כי במקום לא היה שלט שאסור לחנות. כאילו כשמשהו קורה לך, אתה מרגיש שזה לא פייר, אתה משתמש במשפטים מסוימים בלי לחשוב על משמעותם, פולטים דברים מתוך כעס. אפילו אם המשפט גרוע, בעיני זה משפט הכי עדין שגל יכלה להגיד בנסיבות אלו.
נכון, אפשר היה לא להגיד כלום, אבל אם זה חזק ממנה, היא לא מסוגלת לא להגיד כלום, זה משפט הכי עדין.
בוא נגיד ככה, את חיי זה לא ישנה אם יהודה יזכה, ג'וזי יזכה או זהבה תזכה...אז אתמוך בתום וזהבה, אבל אם יהודה יזכה - לא אתעצבן, כי עצבים לא מתחדשים. פרופורציות זאת תוכנית ריאלטי , יש תסריט עורך מכוון שמישהו מסוים יזכה, אז מה יעזור שאתעצבן על הזכייה של יהודה? נשכח אותו בעוד כמה עונות, לעומתו גל אם תלמד משחק, תתקדם עם החלום שלה יכולה להצליח בגדול- הכל תלוי בה.
היו זוכי אח הגדול שבכלל שכחו אותם.
דודו מעפולה היה בגמר, היה בגולסטאר ומה? סובל מדכאון ועוד בעיות, אז מה שווה הגמר הזה? הפרסום הזה?

valkyrie2021

Well-known member
אני אומרת את המשפט הזה בדרך כלל על אנשים שאני לא אוהבת שגזלו ממני משהו אז כן מבינה אותך- זה משפט בעייתי.

מזליקה10

Well-known member
אז בואו נספור
בוקר טוב 💗 ,
את יודעת מה מצחיק?
במהלך העונה הזו היו כל כך הרבה משפטים שנאמרו ועוררו סערה בחוץ שכבר אי אפשר לעקוב.

כל פעם הקורבן אחר.

אבל הבדיחה הגדולה יותר היא שאם קוראים את תגובות השנאה ברשת לאמירה הנ"ל וגם לאמירות אחרות שנאמרו במהלך העונה, העיניים נצרבות מרמת הקללות (איחולי סרטן, מוות ושאר דרכי מיתה מעוותת ואלימות).

העיקר שהמשפט הנוכחי זעזע אותם🤦‍♀️

אופה קטנטנה

Well-known member
אז בואו נספור

את יודעת מה מצחיק?
במהלך העונה הזו היו כל כך הרבה משפטים שנאמרו ועוררו סערה בחוץ שכבר אי אפשר לעקוב.

כל פעם הקורבן אחר.

אבל הבדיחה הגדולה יותר היא שאם קוראים את תגובות השנאה ברשת לאמירה הנ"ל וגם לאמירות אחרות שנאמרו במהלך העונה, העיניים נצרבות מרמת הקללות (איחולי סרטן, מוות ושאר דרכי מיתה מעוותת ואלימות).

יש בי תחושה שהמזועזעים הם מאותם אלה שלא מזדעזעים מירקה בפני אם.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
יש בי תחושה שהמזועזעים הם מאותם אלה שלא מזדעזעים מירקה בפני אם.
התחושות שלך נכונות
אגב לא רק המזועזעים,גם המסלפים....אתמול מישהו ממש כתב שגל אמרה "שהמיליון שיהודה יזכה בו ילך לתרופות"
עכשיו בואי,זה כבר מעבר לסילוף...זה שקר גס שנועד להשחיר אותה.

אפשר לפרשן מה שהיא אמרה,לגיטימי...
אבל לשקר ולהמציא דברים שלא היו ולא נבראו ?
מה אגיד לך...קצת מזכיר אלפקות.

צופהבאחהגדול

Well-known member
התחושות שלך נכונות
אגב לא רק המזועזעים,גם המסלפים....אתמול מישהו ממש כתב שגל אמרה "שהמיליון שיהודה יזכה בו ילך לתרופות"

היא לא אמרה את זה אבל זה לא נשמע טוב בכלל
אמרה שלא תתייחס ליהודה אבל כן נתנה לו במה מבלי לדבר איתו.
לצערי איך שמכירים את ליאור הוא לא יעשה כלום ויהיה פעיל . אם אתה חושב שהוא מניפולטור וכו וכו' והוא איך שאתה אומר למה אתה לא אומר את זה ומשמיע את זה? הרי אמרת ליהודה את הכל אז תשמיע שישמעו וידעו ויבינו

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
היא לא אמרה את זה
זה מה שלי משנה
כל השאר בולשיט
20 ימים לגמר...על רובם לא נשמע ולא נדע יותר אחרי האח הגדול....(ואני אישית מאלו שברגע שנגמר האח - אף אחד מהם לא מעניין אותי)
מה שמעצבן אלו הסילופים,לנגח דיירים סתם ככה...כי הם לא באים להם טוב.
זה קרה העונה עם כלל הדיירים
זה קורה בכל עונה - כשאין מה להגיד מתחילים לסלף ולהמציא דברים.

בתכלס...בולשיט.
זהו.

נטעה

Well-known member
לכן כשאמרו שהכניסה של גל תזיק לה, הצחיק אותי.
הרי ברור שמי שנגדה ישתמש בכל מה שתגיד נגדה!!
היא כבר מחוץ למשחק. אז במה תינזק?
וזה ממש מגוחך לחשוב שמה שתעשה או לא תעשה יגיש לפייבוריטים את הגמר והנצחון.
היא עד כדי כך חזקה ומשמעותית???
אם כך צדק עוז כשהוציא אותה מהמשחק, שהרי היא היתה ה-מכשול של קארין לגמר ובעיקר של יהודה'ליי למליון…

אופה קטנטנה

Well-known member
התחושות שלך נכונות

לכן, גם מבלי לצפות איני מתרעשת.
לבטח לא כשהעונה היתה בסמל ההתרעשות הסלקטיבית וההתחפשות לפימניסטית
על בריקדה מאולצת.

svtar25

Well-known member
אז בואו נספור

את יודעת מה מצחיק?

כל פעם הקורבן אחר.

מצחיק אותי כל האנשים שמפיצים סרטון מיני של דייר אח הגדול ואלו שנכנסים לצפות מספר פעמים וצועקים איכס.
מצחיק אותי אלו שידם קלה על המקלדת - כותבים דברים מזעזעים אך יש להם בעיה עם השפה של הדיירים.
רוב הגמלים לא רואים את הדבשת של עצמם!
אמא שלי חושבת שלצפות באח הגדול גרוע מלהשתתף בה, כי משתתף בחר לחשוף את עצמו ואנחנו בעינייה מציצנים - אנחנו מספקים את יצר המציצנות היצר הכי נמוך של האדם.
אז אני מתווכחת איתה, שאם הדיירים הסכימו שאצפה בהם, מותר לי לצפות, היא בתשובה : "משעמם לך, צפי בסרט טוב, כי מוכרים לך בריאלטי תסריט גרוע, את באמת מאמינה לדיירים האלה?"

בוקר טוב 💗 ,
משפט מגעיל,מי אומר דבר כזה? בוודאי לפקח שרק עושה את העבודה שלו. גל ממש הגזימה, זו רק תכנית טלויזיה ויהודה לא רצח את אמא שלה, פרופורציות. אני לא אוהבת את יהודה אבל חלילה לא מאחלת לו שום דבר רע. אני חושבת שהכניסה הזאת לא עשתה לה טוב, יצאה מלכה, נכנסה עכשיו נקמנית ממורמרת (שגם לא סותמת את הפה)

מצב
הנושא נעול.
למעלה