**שרשור בוקר היום ה91 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

2086Dvash

Well-known member
חוזרת רגע לזה שגל אמרה לתום "היא עברה גבר גבר" על קארין
היו שכתבו פה אתמול שזה שיימינג, ומכוער ועוד כל מיני דברים,
יש מצב שהיה עדיף לה לחכות עם זה כשיצאו, אבל מבינה אותה לגמרי שלא הצליחה להתאפק.
בכל מקרה, לענין האמירה עצמה
מה לא נכון בזה???
כשחושבים על זה, הבחורה הזויה, פלירטטה ללא הפסקה עם ג'וזי מהביצה, נכנסה הביתה, התחילה עם ליקוקי שפתיים לתום,
הגיע דיוויד, קבע טריטוריה, חיבוקים ונשיקות 24/3 (כי זה היה בערך שלושה ימים עד שהוא הועף), עד הסוף הנפלא - ההתאהבות המדומיינת בטרול
פתחה את זה מול בן זוגה, בדיסקרטיות, אפילו לא עמתה אותה עצמה עם העובדה המביכה הזאת, לגיטימי לגמרי.

אופה קטנטנה

Well-known member
מה לא נכון בזה???
כשחושבים על זה, הבחורה הזויה, פלירטטה ללא הפסקה עם ג'וזי מהביצה, נכנסה הביתה, התחילה עם ליקוקי שפתיים לתום,
הגיע דיוויד, קבע טריטוריה, חיבוקים ונשיקות 24/3 (כי זה היה בערך שלושה ימים עד שהוא הועף), עד הסוף הנפלא - ההתאהבות המדומיינת בטרול
פתחה את זה מול בן זוגה, בדיסקרטיות, אפילו לא עמתה אותה עצמה עם העובדה המביכה הזאת, לגיטימי לגמרי.
כל עוד היא תארה עובדות, אלו עובדות.
לו היתה מכנה את העובדות כהתנהגות זולה נניח, אז היה אפשר לומר שזה שיימינג, שיפוטיות,
שובניסטיות, אצטרא אצטרא.

הצודקת11

Well-known member
מה לא נכון בזה???
בדיוק
גל התכוונה שקארין רצתה את כולם
אני זוכרת שמור אמרה לה
שחיבים להרחיק את תום מגל
והיא הסכימה איתה
ואמרה שתום עושה טעות.
אני בטוחה שגם את עוז היא רצתה
ואיתו הצליחה.

GalK22

Well-known member
מה לא נכון בזה???
אם זה נכון או לא, על זה אפשר להתווכח.
בעיניי ממש לא, הם אלה שרדפו אחריה וכן זה משפט דוחה גם אם לצורך העניין הוא היה נכון.

מה לא בסדר בזה בהקשר של גל -
לפני חודש היא העבירה נאום העצמה בשקל על זה שנשים יכולות לעשות מה שבא להן ועוד שלל פנינים, בעקבות השיחה עם ליאור.
אז במקרה הזה זה לא רק דוחה, שוביניסטי (+ לגמריי בא מקנאה כי חבר שלה רצה את קארין בהתחלה) זה גם צבוע.

אופה קטנטנה

Well-known member
בעיניי ממש לא, הם אלה שרדפו אחריה וכן זה משפט דוחה גם אם לצורך הענייו הוא היה נכון.

לפני חודש היא העבירה נאום העצמה בשקל על זה שלנשים יכולות לעשות מה שבא להן יעשו וכל זה בעקבות השיחה עם ליאור.
אז במקרה הזה זה לא רק דוחה, שוביניסטי (ובא מקנאה כי חבר שלה רצה את קארין בהתחלה) זה גם צבוע.
עובדות הן עובדות.

נאום העצמה אינו סותר עובדות.
לו היתה מכנה את העובדות בשם תואר פוגעני כלשהו, כמו התנהגות זולה,
אז היה אפשר להפנות אצבע מאשימה ולומר שיש כאן סתירה.

הגיון פשוט.

GalK22

Well-known member
עובדות הן עובדות.

נאום העצמה אינו סותר עובדות.
לו היתה מכנה את העובדות בשם תואר פוגעני כלשהו, כמו התנהגות זולה,
אז היה אפשר להפנות אצבע מאשימה ולומר שיש כאן סתירה.

הגיון פשוט.
מה איך זאת עובדה??! שהיא עברה מגבר לגבר?
זכור לי רק גבר אחד שהיא הייתה איתו
ועוד אחד שהיא אמרה שיש לה עניין אליו ואחר כך הפסיקה

המשפט הזה סותר את כל נאום העצמה בשקל שהיא התכוננה אליו עוד לפני כניסתה לבית
בעיניי "לעבור מגבר לגבר" = התנהגות זולה במילים אחרות

אופה קטנטנה

Well-known member

המשפט הזה סותר כל הנאום העצמה בשקל שהיא התכוננה אליו עוד לפני כניסתה לבית
כרונולוגיה פשוטה כשירות לציבור:
א. קארין מתאהבת בתום ובוכה בחדר האח שבחר בגל (הפרומו הזכור)
ב. קארין בזוגיות בת שלושה ימים עם דיוויד.
ג. קארין מגלה שהתאהבה אבל בעצם זה רק רצון בתשומת לב של יהודה.

תום הוא גבר, כמו גם דיוויד, כמו גם יהודה (בספק) והנה מעבר מאחד לשני.

וזה מבלי כמובן להזכיר את הפלרטוטים עם ג׳וסף והחבקן ברקע.

GalK22

Well-known member
כרונולוגיה פשוטה כשירות לציבור:
א. קארין מתאהבת בתום ובוכה בחדר האח שבחר בגל (הפרומו הזכור)
ב. קארין בזוגיות בת שלושה ימים עם דיוויד.
ג. קארין מגלה שהתאהבה אבל בעצם זה רק רצון בתשומת לב של יהודה.

תום הוא גבר, כמו גם דיוויד, כמו גם יהודה (בספק) והנה מעבר מאחד לשני.

וזה מבלי כמובן להזכיר את הפלרטוטים עם ג׳וסף והחבקן ברקע.
לא שללתי את דעתך, רק כתבתי שזאת לא עובדה.
לא מסכימה שזה נקרא "לעבור מגבר לגבר" כי מה שתיארת לא הייתה כוונה המשורר.

אופה קטנטנה

Well-known member
לא שללתי את דעתך, רק כתבתי שזאת לא עובדה.
לא מסכימה שזה נקרא "לעבור מגבר לגבר" כי מה שתיארת לא הייתה כוונה המשורר.
כאשר מחליפים התאהבות כל פעם באדם אחר, יש מעבר בין מושאי ההתאהבות.
יען הגברים.

כל עוד ההתנהגות הזו לא כונתה בשום שם תואר פוגעני, כל טיעון סתירת הנאום העצמה
מתרוקן מתוכנו.

שורות אלו נכתבו מפי פמניסטית מוצהרת, סוף.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל

המשפט הזה סותר את כל נאום העצמה בשקל שהיא התכוננה אליו עוד לפני כניסתה לבית
לא הבנתי את הקשר בין נאום העצמה נשית לבין להביע דעה/לצאת על מעשה של אישה.

אם אני דוגלת בהעצמת נשים זה אומר שאני אמורה לקבל כל דבר שנשים עושות ולא להסתייג מכלום שלא נראה לי לא תקין ?!

סתם לשם האנלוגיה
נשים מתלוננות על אונס,רובן באמת עברו אונס - ואני תומכת בהן ונגד מערכת המשפט והעונשים הקלים לאנסים
ואילו מצד שני יש נשים שמעלילות שנאנסו בכדי לנגח גבר - זה אומר שאני צריכה לתמוך בהן ולא משנה מה רק כי הן נשים ?!
יש גברים שיושבים בכלא כשהם חפים מפשע - רק כי אישה התלוננה וזו תלונת שווא.

קצת לא מובן העניין הזה.

GalK22

Well-known member
לא הבנתי את הקשר בין נאום העצמה נשית לבין להביע דעה/לצאת על מעשה של אישה.

אם אני דוגלת בהעצמת נשים זה אומר שאני אמורה לקבל כל דבר שנשים עושות ולא להסתייג מכלום שלא נראה לי לא תקין ?!

סתם לשם האנלוגיה
נשים מתלוננות על אונס,רובן באמת עברו אונס - ואני תומכת בהן ונגד מערכת המשפט והעונשים הקלים לאנסים
ואילו מצד שני יש נשים שמעלילות שנאנסו בכדי לנגח גבר - זה אומר שאני צריכה לתמוך בהן ולא משנה מה רק כי הן נשים ?!
יש גברים שיושבים בכלא כשהם חפים מפשע - רק כי אישה התלוננה וזו תלונת שווא.

קצת לא מובן העניין הזה.
המשפט הזה הספציפי הזה "לעבור מגבר לגבר" סותר כל נאום העצמה ואידאולוגיה פמיניסטית.
להעביר ביקורת על אישה על ההתנהלות לגבי גברים (בין אם זה נכון או לא) זאת לא העצמה נשית.
ולא אני לא חושבת שזה נאמר בצורה תמימה או לא פוגענית, היא ידעה בדיוק מה היא אומרת.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
המשפט הזה הספציפי הזה "לעבור מגבר לגבר" סותר כל נאום העצמה ואידאולוגיה פמיניסטית.
להעביר ביקורת על אישה על ההתנהלות לגבי גברים (בין אם זה נכון או לא) זאת לא העצמה נשית.
ולא אני לא חושבת שזה נאמר בצורה תמימה או לא פוגענית, היא ידעה בדיוק מה היא אומרת.
לא הוא לא
ואין פה קשר לגל או לכל אישה אחרת

אפשר להעצים נשים ואפשר גם להסתייג מדברים שהן עושות ולהגיד את זה בקול רם.

אין פה שום סתירה.

אופה קטנטנה

Well-known member
לא, זה תיאור עובדתי של ס י ט ו א צ י ה אבולוציונית.

ללא שום שם תואר, כך שזה קשקוש.

2086Dvash

Well-known member
בעיניי ממש לא, הם אלה שרדפו אחריה וכן זה משפט דוחה גם אם לצורך הענייו הוא היה נכון.

לפני חודש היא העבירה נאום העצמה בשקל על זה שנשים יכולות לעשות מה שבא להן ועוד שלל פנינים, בעקבות השיחה עם ליאור.
אז במקרה הזה זה לא רק דוחה, שוביניסטי (ובא מקנאה כי חבר שלה רצה את קארין בהתחלה) זה גם צבוע.
רדפו אחריה?
על מי אמרת את זה? על הבחורה שבפרק השני או השלישי רואים אותה יושבת בחדר האח בביצה, עם עיניים בורקות ומבקשת מהאח לעבור לבית כי יש שם חתיכים?
היא נכנסה לבית על תקן מחפשת אחר הגבר, אם היה שיתוף פעולה מצד גברברי הבית- זה לא סותר את זה שהיא היתה יוזמת של כמעט כל פלירטוט ופלירטוט, והכי דוחה- במקביל עם כמה

בקשר לגל - לא הצלחתי להבין מה הקשר בין נאום העצמה שלה, על ביגוד, מראה ודיבור, למה שקרה עם קארין, לא היה לזה קשר קלוש לזה שאישה יכולה לפתוח כמה מסעות התאהבות עם גברים תוך פרק זמן של חודשיים.

קצת קשור והרבה לא:
לא זוכרת מתי, אבל בתחילת העונה מישהיא פה כתבו שלגל היא היתה נותנת להכנס עם בעלה למיטה, ואת קארין היא לא היתה מכניסה לטריטוריה של קילומטר ממנו, משפט שלדעתי מתמצת את ההבדל בנושא זה בינהן

נערך לאחרונה ב:

GalK22

Well-known member
רדפו אחריה?
על מי אמרת את זה? על הבחורה שבפרק השני או השלישי רואים אותה יושבת בחדר האח בביצה, עם עיניים בורקות ומבקשת מהאח לעבור לבית כי יש שם חתיכים?
היא נכנסה לבית על תקן מחפשת אחר הגבר, אם היה שיתוף פעולה מצד גברברי הבית- זה לא סותר את זה שהיא היתה יוזמת של כמעט כל פלירטוט ופלירטוט, והכי דוחה- במקביל עם כמה

בקשר לגל - לא הצלחתי להבין מה הקשר בין נאום העצמה שלה, על ביגוד, מראה ודיבור, למה שקרה עם קארין, לא היה לזה קשר קלוש לזה שאישה יכולה לפתוח כמה מסעות התאהבות עם גברים תוך פרק זמן של חודשיים.

קצר קשור והרבה לא:
לא זוכרת מתי, אבל בתחילת העונה מישהו/מישהיא פה כתבו שלגל היא היתה נותנת להכנס עם בעלה למיטה, ואת קארין היא לא היתה מכניסה לטריטוריה של קילומטר ממנו, משפט שלדעתי מתמצת את ההבדל בנושא זה בינהן
רדפו אחריה לגמריי. אז אולי היא פלירטטה איתם? אוי לא, זה נקרא לעבור מגבר לגבר?
ברור לכולם מה הייתה הכוונה מאחורי המשפט הזה, הוא לא היה תמים וזה לגמריי קשור לנאום העצמה שלה.

הבנתי שגל יקירת הפורום וכל משפט שיוצא ממנה הוא קדוש ואמת לאמיתה, אז נסכים שלא להסכים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה