**שרשור בוקר היום ה91 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

יסמין 💙

Well-known member
אוףףף אלמוג נודניקית... הוא אומר אני אעשה את השירותים לבד.. שחררי.. קרצייה

נמרה דרקונית

Well-known member
הנה מתחילה לנסות להתעלק עליו שומה
ג'וז רוצה לפתוח בוקר לאכול ואז לנקות את השירותים לבד וההיא לא משחררת
"אבל למה אבל למה" קרציה
אכן מעיקה ובלתי נסבלת..למה אין הדחה בשבת..למה לסבול עוד ממראה שיניי הסוס ולסת אימתנית ושירת העורב הצווחנית שלה ?

סטיריקון9

Well-known member
נגזר עלינו לראות את השונמית נושאת את קולה בשיר ומנסה להחיות את חוויית הפיקניק. עופי מהעיניים כבר. אם תישאר זה בגלל העובדה שהצבא הדבילי שתמך ביהודה מנפח אותה בלי שום פרופורציה בגלל נקמה. התרומה היחידה שלה שבאמצעותה הוא קיבל ביטחון ותמריץ לחזור לעצמו ולשחרר את הרעלן שלו.

בוףףברכה

Well-known member
שעת נקיונות... מי מנקה מה?...
.20 איש במטבח?....
ליאור מנקה בשישי או שעושה עצמו עסוק
עם קילוף הביצים?..

צופהבאחהגדול

Well-known member
אלמוג לא משחררת מג'וזי מאז שנכנסה רוצה לעשות איתו הכל. אפילו כשיהודה היה רצתה לעשות איתו שירותים כשיהודה שואל למה לא איתי אני צריך עזרה.
עכשיו שאלה וביקשה לעשות איתו לפחות 10 פעמים והוא מסרב מסרב והיא בכח מנסה ומנסה. מחפשת יחס ממנו.
יצא לה מעולה לא צריכה את יהודה לידה ובונה על הקוחות שלו בתור שבורת לב שיצא. מגוחכת.
לגבי יהודה מאיך שאני מעריכה לגביו הוא לא יעודד הצבעות לג'וזי אלה ינסה לתרפד ניצחון שלו. לא יפרגן בחיים בעיני.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אלמוג לא משחררת מג'וזי מאז שנכנסה רוצה לעשות איתו הכל. אפילו כשיהודה היה רצתה לעשות איתו שירותים כשיהודה שואל למה לא איתי אני צריך עזרה.
עכשיו שאלה וביקשה לעשות איתו לפחות 10 פעמים והוא מסרב מסרב והיא בכח מנסה ומנסה. מחפשת יחס ממנו.
יצא לה מעולה לא צריכה את יהודה לידה ובונה על הקוחות שלו בתור שבורת לב שיצא. מגוחכת.
לגבי יהודה מאיך שאני מעריכה לגביו הוא לא יעודד הצבעות לג'וזי אלה ינסה לתרפד ניצחון שלו. לא יפרגן בחיים בעיני.
הוא וצבא הסימבות שלו תומכים באלמוג וזהבה שהיה להם בהצלחה

יסמין 💙

Well-known member
אבל באמת מה הקטע לא לעשות הדחה בשבת? למה ששתי הדחות שנשארו יהיו כפולות? מה הקטע?

מצב
הנושא נעול.
למעלה