**שרשור בוקר היום ה91 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

מכורה וחבל

Well-known member
קלטתם את נאום הפרידה של גל בסיום המשימה?
הרגה אותי - אומרת להם אנחנו רואות הכל, כל מה שאתם אומרים עלינו :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

מיק83

Well-known member
ראיתי של דיונים על קבוצות של סימבה, שלגיה ופו הדוב..

אם יש דבר שלמדנו, זה שקבוצות לא שוות כבר הרבה. עיקר הצבעות מתבססות על פלוני אלמוני שיצפה בגמר. ויקבל מה שמראים לו, מה שמציגים לו בערב הגמר כמו בכל שידור הדחה.

העם קובע באמצעות ההפקה, פחות הקבוצות..

חכו שחצי מיליון המדומיינים שניתקו את הערוץ יקראו את זה 🤪🤪

ziniozi

Well-known member
האח לא יוותר על להביא לתום את אמא שלו, כדי שיפול על צווארה בדמעות. זה יכול להצטייר מרגש או הזוי, תלוי בעריכה.
ואם יש לעוז קצת שכל, הוא ישווה את זה איכשהו לאמא של ג'וזי, כדי לייצר דיסוננס טלביזיוני מעניין.
אבל ללא ספק השלב הראשון הוא קודם כל להראות להם תעודות זהות. הגיע הזמן שכולם יישרו קו ויהיו מודעים לנרטיב, מה גם שהבילד-אפ שהאח עשה לפגישת ג'וזי-אמא הוא מהמושקעים שהיו.

אופה קטנטנה

Well-known member
האח לא יוותר על להביא לתום את אמא שלו, כדי שיפול על צווארה בדמעות. זה יכול להצטייר מרגש או הזוי, תלוי בעריכה.
ואם יש לעוז קצת שכל, הוא ישווה את זה איכשהו לאמא של ג'וזי, כדי לייצר דיסוננס טלביזיוני מעניין.
אבל ללא ספק השלב הראשון הוא קודם כל להראות להם תעודות זהות. הגיע הזמן שכולם יישרו קו ויהיו מודעים לנרטיב, מה גם שהבילד-אפ שהאח עשה לפגישת ג'וזי-אמא הוא מהמושקעים שהיו.
היחידי שראוי למפגש כרגע ונמנע ממנו, הוא ג׳וסף.

הצודקת11

Well-known member
גם לי יש הרגשה שעוז מתכנן
לקראת הגמר להביא את אמא של גוזי
גוזי נתן אור ירוק כשהיה בחדר האח ואמר שהוא
מוכן לסלוח לה
זה מה שהאח רוצה
זה יהיה חזק ומבחינת גוזי זה ירים אותו בחוץ
זה יהיה הכי מרגש.

אופה קטנטנה

Well-known member
גם לי יש הרגשה שעוז מתכנן
לקראת הגמר להביא את אמא של גוזי
גוזי נתן אור ירוק כשהיה בחדר האח ואמר שהוא
מוכן לסלוח לה
זה מה שהאח רוצה
זה יהיה חזק ומבחינת גוזי זה ירים אותו בחוץ
זה יהיה הכי מרגש.
מקווה עבורו שלא. ניצלו אותו נפשית בכל צורה ואופן.
עדיף מפגש עם אח, חבר, כלבה, או כל דבר אחר
שלא יהפוך אותו לכלי בידיו של עוז הסדיסט.

הצודקת11

Well-known member
מקווה עבורו שלא. ניצלו אותו נפשית בכל צורה ואופן.
עדיף מפגש עם אח, חבר, כלבה, או כל דבר אחר
שלא יהפוך אותו לכלי בידיו של עוז הסדיסט.
זה עוז
רייטינג
לא יודעת איך גוזי יגיב
אבל בחדר האח
הוא אמר שהוא מוכן עכשיו לסלוח לה
והאח שוב שאל אותו
כנראה זה אור ירוק מגוזי להביא אותה
הלוואי וזה יגמר טוב.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
זה עוז
רייטינג
לא יודעת איך גוזי יגיב
אבל בחדר האח
הוא אמר שהוא מוכן עכשיו לסלוח לה
והאח שוב שאל אותו
כנראה זה אור ירוק מגוזי להביא אותה
הלוואי וזה יגמר טוב.
הוא לדעתי מוכן להגיע לשלב של לדבר איתה אבל עדיף בחוץ כי זה ישבור אותו נפשית להתחיל להיזכר בכול מה שקרה ונשאר כולה שבועיים וחצי והוא היה סתם עצוב ומבואס

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אין צורך באמא של גוזי בשום צורה נשאר לו עוד שבועיים שלוש וזה רק ישבור אותו יותר מאשר יעודד אותו

Aye123

Well-known member
אני מקווה בשביל תום שלא יביאו לו את אמא שלו
זה יהיה הדבר הכי מביךךךךך שישודר העונה.
זה אחד הדברים שאני הכי פחות אוהבת בו- התלות הזאת באמא שלו, הוא אשכרה גבר בן 33 . בנוסף לזה שהוא כל הזמן בוכה שגם לזה אני פחות מתחברת . סורי בעיניי זה לא סקסי כשזה קורה כל העונה

הצודקת11

Well-known member
אני מקווה בשביל תום שלא יביאו לו את אמא שלו
זה יהיה הדבר הכי מביךךךךך שישודר העונה.
זה אחד הדברים שאני הכי פחות אוהבת בו- התלות הזאת באמא שלו, הוא אשכרה גבר בן 33 . בנוסף לזה שהוא כל הזמן בוכה שגם לזה אני פחות מתחברת . סורי בעיניי זה לא סקסי כשזה קורה כל העונה
לא מסכימה
זו לא תלות
הבחור כמעט חודשיים בתוך בית סגור
מתגעגע לאמא שלו
כן הוא מאוד קשור אליה
מה לא בסדר בזה?
גם הבת שלי בת 21 מאוד קשורה לאבא שלה
אני בטוחה שאם הייתה בבית האח הייתה חופרת שהיא
רוצה שהוא יבוא למפגש .
מותר לו להתמרמר.
אחרים קיבלו הרבה יותר.

יסמין 💙

Well-known member
אני מקווה שעד סוף העונה לא יהיו עוד מסרים מהבית..
זה כבר מתיש וקצת משעמם אותי.. שיעשו משהו יותר מעניין ומצחיק.. משימות משוגעות כמו פעם

מצב
הנושא נעול.
למעלה