** שרשור בוקר היום ה94 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Droritt

Well-known member
בוקר טוב..אתמול באיזו שעה ראו שגוזי בוחר את קארין ואלמוג/רמי מתעצבנים מזה? או שלא ראו את זה?
לפני השקופית של המשימה.. בזמן שהחמישייה של ג'וזי התארגנה להופעה.. ואחרי השקופית הראו את קארין חופרת בנושא

יסמין 💙

Well-known member
אני באמת עוד לא התאוששתי מהשיחה שאלמוג עשתה לג׳וזי... מסכן ראו שהוא מתקפל במיוחד שכאילו היא החברה של יהודה.. אני לא מבינה נשים שמחפשות פרגון בכוח ומחפשות משהו מהגבר שהן בעצמן יודעות שזה שקר.. המעשה מדבר בפני עצמו, אם הוא לא בחר בך אז את לא הכי קרובה אליו.. היא גם מנסה להוציא אותו מלוכלך, היא אמרה לו: אני יודעת מה אתה אומר וחושב על קארין ותום לכן חשבתי שזה צבוע... סליחה אבל זה מאוד מאוד זול ונחשושי.. נראה שג׳וזי הרגיש לא נעים בגלל שיהודה עזב ואולי יחשוב שזה לא בסדר.. למרות שאני מאמינה שיהודה התעורר והוא לא יהיה עם אלמוג.

צופהבאחהגדול

Well-known member
אני באמת עוד לא התאוששתי מהשיחה שאלמוג עשתה לג׳וזי... מסכן ראו שהוא מתקפל במיוחד שכאילו היא החברה של יהודה.. אני לא מבינה נשים שמחפשות פרגון בכוח ומחפשות משהו מהגבר שהן בעצמן יודעות שזה שקר.. המעשה מדבר בפני עצמו, אם הוא לא בחר בך אז את לא הכי קרובה אליו.. היא גם מנסה להוציא אותו מלוכלך, היא אמרה לו: אני יודעת מה אתה אומר וחושב על קארין ותום לכן חשבתי שזה צבוע... סליחה אבל זה מאוד מאוד זול ונחשושי.. נראה שג׳וזי הרגיש לא נעים בגלל שיהודה עזב ואולי יחשוב שזה לא בסדר.. למרות שאני מאמינה שיהודה התעורר והוא לא יהיה עם אלמוג.
שמחה שעשתה את שלה מול יהודה ושתלך. רמה מאוד נמוכה לכלכנית אהבה את הקשקשה של דרור של ירידה על דיירים אחרים להוריד אחרים . מרימה לעצמה יותר מידי. והאמת לא נאמן בעיני שאישה נכנסת לגבר ככה בהתחנפויות ובלנסות להתקרב במיוחד שאומר הרבה פעמים. מנסה בכל דרך להתקרב לג'וזי החבר של החבר שלה אם שכחה.

צופהבאחהגדול

Well-known member
הוציאה ממנו שאם יהיה עינין של חסינות שהוא יתן לה

יסמין 💙

Well-known member
הוציאה ממנו שאם יהיה עינין של חסינות שהוא יתן לה
יואו זה היה מביך.. מסכן חיכה כמה דקות וברח לישון
לא ידע איך לצאת מהמצב... התחיל להגיד לה שהוא אוהב אותה הכי הרבה ושאם זה סוויטה או חסינות היא הייתה בעדיפות ראשונה.. יש נשים שאוהבות שמסובבים אותם, אין אחד בעולם שחושב שזה אמיתי אבל אין טענות כלפי ג׳וזי.. סה״כ לא ידע מה לעשות ואיך לצעת מהסיטואציה הקשה..מה שמצחיק שהם טוענים שקארין לא מפרגנת 🤦🏻‍♀️😂🤦🏻‍♀️😂🤦🏻‍♀️😂 איזה כיף שלקחה חסינות

מזליקה10

Well-known member
מכל מה שכתבת מה שהכי חרה לי זה המשפט שטוען שאת מאמינה יהודה התעורר והוא לא יהיה עם אלמוג.
יהודה צריך להתעורר??

אני רוצה להאמין שכשאלמוג תראה את מופע האימים של יהודה בחדר האח היא תברח כל עוד נפשה בה. מי תרצה להיות עם הדבר הזה?
🤮

צופהבאחהגדול

Well-known member
19:19 רמי מתבאס על ג'וזי שאמר לא פייר לא פייר ונוטר טינה
הוא שוכח מי הוא? הוא שוכח מה עשה? וכן הוא היה אלים וכן הוא באובסיסיביות חסרת רחמים ירד על בן אדם גרם לבית שלם לא לדבר איתו לכלך את הפה בצורה הכי נמוכה שיש וקילל.
והוא אומר נוטר טינה? הוא חי בעולם אחר.

סטיריקון9

Well-known member
לשאלה על המהלך המפתיע של רשת 13 להקריו היום את "מי אתה יהודה"
רשת 13 מגיבה: "על כל דייר בבית ׳האח הגדול׳ צולם סרט משלו ללא איפה ואיפה, בין אם זה בזמן שהותו בבית לבין אם זה בריאיון לאחר יציאתו מהבית.
"הסרט, "מי אתה יהודה" ישודר מחר במטרה להציג ולהראות את הבן אדם על כל צדדיו. יהודה היה דייר דומיננטי, כריזמטי ובולט בעונה, אולם לצערנו יהודה עבר על חוקי הבית (קיבל אזהרה בעניין אבל עשה זאת שוב) ונאלץ לעזוב אותו". ישראל היום

נטעה

Well-known member
זה שמועד ההקרנה נבחר לשבועיים לפני הסוף הוא עוד עדות להיותו המועמד "הנבחר" מלכתחילה

עדגיל

Well-known member
זה שמועד ההקרנה נבחר לשבועיים לפני הסוף הוא עוד עדות להיותו המועמד "הנבחר" מלכתחילה
הסרטון לא נקבע להקרנה מראש, הוא מוקרן אחרי שדייר עוזב. כך היה גם עם דרור, אופיר וכמדומני לינור

2086Dvash

Well-known member
העונה הזו הגיעה לקו הסיום שלה מבחינתי כבר לפני שלושה שבועות,
שיממון שכזה... מבחינתי גמר מחר, כי זה עוד הדבר היחיד שמענין אותי, ולא כי חשוב לי מי ינצח או לא,
הפייבוריטית שלי בכל מקרה לא על המפה, מכייפת בבית ואוכלת תותים:love:
אלא רק מענין אותי, שורה תחתונה, פאקינג 108 יום בבית הזה, פמפומי דמויות בתוכניות ערוכות, אז את מי עוז הצליח לדחוף לנו לפה בכוח?
זה הדבר היחיד שעוד מעורר אצלי ענין בעונת פח הזאת.

אגב, קראתי עכשיו סיכום של בוייא של הפרק ביום ה13, לפני ההדחה של דייויד, פרק שכנראה פומפמו בו בעוז (...) דייויד , יהודה וג'וזי, אז ציטוט:
"פרק חדש של האח יוצא לדרך בבית האח נשארו רק שלושה דיירים יהודה דיוויד וגוזי שמתחרים על המליון
טוב נו יש שם עוד דיירים אבל רועי עוז לא סופר אותם אז נדבר כרגע על ה3 שהוא מרייר עליהם....
אתם עוד פה? למה? הפרק נגמר? רק עוד 3 חודשים נגלה מי מה3 יזכה במליון אחרי ש2 מתוך ה3 יודחו על
אלימות"
אומנם רק יהודה נבעט על אלימות, אבל אפשר להכניס גם את דייויד לקטגוריה הזאת.

יום טוב לכולם

בוייאקה מאן

Well-known member
שיממון שכזה... מבחינתי גמר מחר, כי זה עוד הדבר היחיד שמענין אותי, ולא כי חשוב לי מי ינצח או לא,
אלא רק מענין אותי, שורה תחתונה, פאקינג 108 יום בבית הזה, פמפומי דמויות בתוכניות ערוכות, אז את מי עוז הצליח לדחוף לנו לפה בכוח?

אגב, קראתי עכשיו סיכום של בוייא של הפרק ביום ה13, לפני ההדחה של דייויד, פרק שכנראה פומפמו בו בעוז (...) דייויד , יהודה וג'וזי, אז ציטוט:
"פרק חדש של האח יוצא לדרך בבית האח נשארו רק שלושה דיירים יהודה דיוויד וגוזי שמתחרים על המליון
טוב נו יש שם עוד דיירים אבל רועי עוז לא סופר אותם אז נדבר כרגע על ה3 שהוא מרייר עליהם....
אתם עוד פה? למה? הפרק נגמר? רק עוד 3 חודשים נגלה מי מה3 יזכה במליון אחרי ש2 מתוך ה3 יודחו על
אלימות"

יום טוב לכולם
הייתי דיי קרוב לא?

nicknick

Well-known member

אלימות"

יום טוב לכולם
חיבבתי את דיוויד הוא היה לי מעניין אבל בתוך תוכי היה משהו מרגיע בזה שהוא הודח מוקדם.
הוא היה חמום מוח כמו יהודה,שניהם התלקחו ברגע ואני מניחה שהוא באמת היה מגיע לרגע הזה שמוציאים אותו מהבית על אלימות ( וכנראה גם מזרז את הרגע הזה אצל יהודה). עדיף היה לי בלי הסטרס הזה של לדאוג לדייר כמו עם שי חי,כל צנזור ומה הוא כבר עשה.
ויהודה, לא היה לי אכפת מה הוא עשה בצנזור.
לג'וזי לא דאגתי בפן הזה ,הוא היה נראה לי הרבה דברים ואולי מדברת לא פעם שטויות אבל רחוק מאוד מהוויב של יהודה ודיוויד.

יסמין 💙

Well-known member
לא הבנתי הסרט הוא על מה שיהודה עבר בבית האח או על ההתמודדות שלו אחרי שעזב את הבית???

מצב
הנושא נעול.
למעלה