** שרשור בוקר היום ה94 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

צופהבאחהגדול

Well-known member
מפתיע? אני אומרת את זה לאורך כל העונה.

לא
קללות זה לא משהו שמפריע לי או הפריע לי באח הגדול,לחלוטין הציק לי כשרמי היה אובססיבי ולא ידע להניח והיה לו פה ג'ורה.
ויחד עם זאת מבחינתי יש הבדל תהומי בין - "מה הייתי עושה ל..."
לבין "לא משנה מה יקרה כשאני אצא מהחדר אני **** את.."

אז לא,אני לא חושבת שרמי היה צריך לצאת
אני כן חושבת שהאזהרה הייתה במקומה.
אני לא משווה ליהודה. כי יהודה עף בצדק. זה לא על חשבון רמי. רמי היה צריך להחזיק אותו הוא זה שרצה להתקרב גם בחדר גם כשיצא מחדר האח הוא זה שפיסית ניגש זה גם איום.
אזהרה רישמית קיבל עכשיו. למה לא קיבל לפני? כמה צונזר? כמה הגנה הייתה מצד האח כלפיו? לדעתי יותר מידי.
הפה שלו היה מטונף פשוט ככה. הצורה שהוריד בן אדם בצורה אובססיבית. היחס לנשים הוא כאילו מגונן אבל רוצה אותן לעצמו בעיני
אותי מפתיע שנותנים לאדם כזה במה . בגלל שיש לו ידע כשהוא רגוע ומדבר על מיליון נושאים וכו'

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני לא משווה ליהודה. כי יהודה עף בצדק. זה לא על חשבון רמי. רמי היה צריך להחזיק אותו הוא זה שרצה להתקרב גם בחדר גם כשיצא מחדר האח הוא זה שפיסית ניגש זה גם איום.
אזהרה רישמית קיבל עכשיו. למה לא קיבל לפני? כמה צונזר? כמה הגנה הייתה מצד האח כלפיו? לדעתי יותר מידי.
הפה שלו היה מטונף פשוט ככה. הצורה שהוריד בן אדם בצורה אובססיבית. היחס לנשים הוא כאילו מגונן אבל רוצה אותן לעצמו בעיני
אותי מפתיע שנותנים לאדם כזה במה . בגלל שיש לו ידע כשהוא רגוע ומדבר על מיליון נושאים וכו'
אני לא מסכימה,ראו בבירור שמי שהתחיל היה יהודה ולא רמי
ראו בבירור שיהודה גם אמר שהוא מתכוון לעשות את זה
ראו בבירור כשרמי יצא מחדר האח מי שגיחך לעברו וצחק עליו היה יהודה
וזה רק מה שנתנו לנו לראות..אנחנו לא באמת נדע לעולם את כל שאר הדברים שקרו או נאמרו.

אני בהחלט מסכימה שיש לרמי פה מטונף - ויחד עם זאת..יש לעוד הרבה דיירים שם פה כזה,ג'ורה שיוצאת מהם כשיוצא מהם "הקוף"...
אני מניחה שקללה כמו "אני אז**ן אותו" לא נחשבת כמו "תוכן אנושי לא מספק"....אז אצלי התוכן האנושי הלא מספק גרוע פי כמה וכמה.

אני גם לא מסכימה לגבי היחס של רמי לנשים...כן,הוא לחלוטין טעה בסיפור עם לינור...אבל אני לוקחת את זה למקום אחר,אני רואה תמונה מלאה...המילים שלו לא היו במקום - הכוונה לחלוטין הייתה נכונה ומדוייקת.
כשבן אדם רואה שדייר מאיים על חברה שלו,מתנהג אליה כמו חרא...לגיטימי שהוא ינסה לגונן.
כן,זה יצא לו עקום,כן זה לא היה במקום מה שהוא אמר לה...אבל מפה ועד לקחת את זה ל"יחס שלו לנשים" הדרך ארוכה.

הצודקת11

Well-known member
אני לא מסכימה,ראו בבירור שמי שהתחיל היה יהודה ולא רמי
ראו בבירור שיהודה גם אמר שהוא מתכוון לעשות את זה
ראו בבירור כשרמי יצא מחדר האח מי שגיחך לעברו וצחק עליו היה יהודה
וזה רק מה שנתנו לנו לראות..אנחנו לא באמת נדע לעולם את כל שאר הדברים שקרו או נאמרו.

אני בהחלט מסכימה שיש לרמי פה מטונף - ויחד עם זאת..יש לעוד הרבה דיירים שם פה כזה,ג'ורה שיוצאת מהם כשיוצא מהם "הקוף"...
אני מניחה שקללה כמו "אני אז**ן אותו" לא נחשבת כמו "תוכן אנושי לא מספק"....אז אצלי התוכן האנושי הלא מספק גרוע פי כמה וכמה.

אני גם לא מסכימה לגבי היחס של רמי לנשים...כן,הוא לחלוטין טעה בסיפור עם לינור...אבל אני לוקחת את זה למקום אחר,אני רואה תמונה מלאה...המילים שלו לא היו במקום - הכוונה לחלוטין הייתה נכונה ומדוייקת.
כשבן אדם רואה שדייר מאיים על חברה שלו,מתנהג אליה כמו חרא...לגיטימי שהוא ינסה לגונן.
כן,זה יצא לו עקום,כן זה לא היה במקום מה שהוא אמר לה...אבל מפה ועד לקחת את זה ל"יחס שלו לנשים" הדרך ארוכה.
כול מילה מרי

נטעה

Well-known member
אני מנסה לשאול את עצמי איך הייתי אני מגיבה אם היו עושים לי ככה וככה וככה, בתנאים של בית סגור, ניתוק וקושי בקבלת פרספקטיבה, כדי לקבל קמצוץ של תחושה והבנה איך זה מרגיש.
מכירה לא מעט אנשים וקרובים, שאם מישהו היה חודר תדיר למרחב האישי שלהם ודורך על נקודות רגישות, ומוסיף לכך חיוך מתגרה ומזלזל, היו מגיבים תגובה אלימה גם אם אינם כאלה.

אלזה4

Well-known member
אני חושבת שהדבר שהכי קשה לי תמיד,בכל עונה...זה החלק של האבסולוטיות
של ראייה צרה שרואה רק טוב בדייר כלשהו,אין בו כלום רע,הפיכה של אדם למלאך ודמוניזציה לכל מי שחלילה יתעמת מולו או איתו או ידבר עליו מאחורי גבו.
ואין ולא היה אדם כזה.
לא באח הגדול ולא בחיים האמיתיים...
אין מישהו מושלם,אין מישהו שאין בו רע,אין מישהו נטול פאקים.

זה קרה לי פעם אחת בכל עונות האח הגדול - עם שי חי...לא יכולתי לראות בו כלום רע (והיה רע,פשוט הייתי עיוורת) וכל מי שהעז לדבר עליו או להתעמת איתו מיד הפך אצלי לשטן (הכוונה כמובן בתכנית עצמה ולא גולשים)
מאז למדתי - לא קיים דבר כזה,אין אדם כזה.

גם הדייר שהכי אהבתי בכל עונות האח - ניר - גם בו היו פאקים.

וגם הדיירים שאני אוהבת היום וגם הפייבוריטית שלי שהודחה - גם להם יש פאקים...וידעתי לבוא ולבקר אותם כשהם לא התנהגו כמו שצריך (אני מניחה שגם זה משהו שאינדיבידואלי לכל אחד...מה הגבולות שלו,מה הקו האדום שלו...מה הרע ומה הטוב שלו)

בעונה הנוכחית היה אדם אחד שלא יכולתי לייחס לו כלום טוב,הוא מבחינתי היה השטן הכי גרוע שהיה באח הגדול - יהודה
בכל שאר הדיירים תמיד ידעתי למצוא את הטוב,גם אם הם רבו או דיברו/ריכלו על ועם הפייבוריטים שלי

העונה אני יותר מפוקסת..וכל עונה אני קצת יותר...
אני מחפשת משהו אחר...הדם,הריבים,הרוע...לא מעניין אותי לצפייה
אני רוצה תוכן,אני רוצה עומק,אני רוצה לראות אותם מתפתחים,מתקלפים
אין לי בעיה כשהם רבים,אין לי בעיה כשהם מרכלים,אין לי בעיה כשהם לא בסדר - אני לא מצפה מהם להיות מושלמים,אפילו לא רבע מזה
אני רק צריכה "משהו אחר".

זו הסיבה שתום ורמי הם הפייבוריטים שלי
אני לגמרי מודעת לשיט שיש בהם,אני לא מתנערת ומסירה מהם אחריות כשהם לא בסדר
אני יודעת לראות את הרע...ויודעת לראות את הטוב.
אני גם יודעת להגיד שככל הנראה הם לא יגיעו לגמר ואת הקולות שלי אתן לזהבה...ריאליות..זה גם משהו שהשתנה בי,אני כבר לא מצפה.

אני כבר לא מרי של עונה 7,זו שראתה מישהו מושלם (והוא לא היה אפילו קרוב למושלם)
משהו השתנה בי ככל שהעונות חלפו...ואני שמחה על כך...שמחה שאני כבר לא עיוורת.

רק דבר אחד לא השתנה מאז שזה עבר לרשת - עוז העורך הגרוע ביותר שהיה איי פעם ומוטב שישים את מפתחות התפקיד שלו ויצא לחל"ת ממושך...מה אכפת לו...ביטוח לאומי משלם.
מסכימה ואפילו מוכנה להקריב את תום שלא יגיע לגמר בכדי שתומכיו יציבעו לזהבה.

אלזה4

Well-known member
וזה בדיוק הבעיה בעונה הזאת לא כי אנשים אוהבים את זהבה אלא כי לא בא להם שגוזי יזכה זה די אסטרגיה אם מצביעים ככה
גם הצביעו לתקווה כי לא רצו שירדן תזכה..
הצביעו לאסף גורן כי לא רצו ששי חי יזכה..
אלירז קיבל בזמנו מבול הצבעות רק בגלל שלא רצו שסער יזכה...כנ"ל שפרה..
ככה זה

ראש גזר 6789809896

Well-known member
גם הצביעו לתקווה כי לא רצו שירדן תזכה..
הצביעו לאסף גורן כי לא רצו ששי חי יזכה..
אלירז קיבל בזמנו מבול הצבעות רק בגלל שלא רצו שסער יזכה...כנ"ל שפרה..
ככה זה
בגלל זה העונה הזאת ככה הרבה מתמודדים הלכו רק בגלל הצבעות נגד לא כי אהבו את מתמודדים אחרים
אני מוכן שזהבה תזכה הניצחון לא מעניין אותי מצידי גם שגוזי לא יגיע לגמר זה לא משנה לי בכלום

ariela1612

Well-known member
וזה בדיוק הבעיה בעונה הזאת לא כי אנשים אוהבים את זהבה אלא כי לא בא להם שגוזי יזכה זה די אסטרגיה אם מצביעים ככה
ומי ישמע מה ג'וזי עשה, אם יש דמות של האח גדול שהוא הזוכה של התוכנית הזאת זה ג'וזי, הוא עבר תהליך מטורף והעביר את הצופים את כל קשת הרגשות עם הבנאדם.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
ומי ישמע מה ג'וזי עשה, אם יש דמות של האח גדול שהוא הזוכה של התוכנית הזאת זה ג'וזי, הוא עבר תהליך מטורף והעביר את הצופים את כל קשת הרגשות עם הבנאדם.
מבחינתם הוא שחקן אז אפשר להבין למה לא רוצים שהוא יזכה ודמות לא חיובית כמו זהבה ותום וזה בסדר זה זכותם לחשוב ככה

ariela1612

Well-known member
מבחינתם הוא שחקן אז אפשר להבין למה לא רוצים שהוא יזכה
גזר כל מכור לפורמט הזה יודע שלג'וזי מגיע לזכות הוא היחיד מכל הדיירים שהראה לנו בו את הכל, הנחמה שלי שהוא יודע שזהבה היא אגדה ולכן אין לו ציפיות לנצח אותה

ראש גזר 6789809896

Well-known member
גזר כל מכור לפורמט הזה יודע שלג'וזי מגיע לזכות הוא היחיד מכל הדיירים שהראה לנו בו את הכל, הנחמה שלי שהוא יודע שזהבה היא אגדה ולכן אין לו ציפיות לנצח אותה
לא חושב ככה אנשים אוהבים לחלק את המתמודדים לטובים ורעים וגוזי לא מאנשים שרוב חושבים שהוא טוב

ariela1612

Well-known member
לא חושב ככה אנשים אוהבים לחלק את המתמודדים לטובים ורעים וגוזי לא מאנשים שרוב חושבים שהוא טוב
אנשים מתים על ג'וזי גם אנשים שהפייבוריט שלהם זה רמי ואני לא מדברת על הפורום או הפייסבוק, אני מדברת על בחוץ שיחות קפה במשרד, בכל מקום אנשים התאהבו בו יש לו קסם וכריזמה מטורפת, הילדים משוגעים עליו בטיק טוק הוא מוביל.
אני מתה על זהבה, אבל עם כל הכבוד לה היא לא השתתפה במשחק ולכן כל הקולות שלי ילכו רק לאחד וזה ג'וזי.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אנשים מתים על ג'וזי גם אנשים שהפייבוריט שלהם זה רמי ואני לא מדברת על הפורום או הפייסבוק, אני מדברת על בחוץ שיחות קפה במשרד, בכל מקום אנשים התאהבו בו יש לו קסם וכריזמה מטורפת, הילדים משוגעים עליו בטיק טוק הוא מוביל.
אני מתה על זהבה, אבל עם כל הכבוד לה היא לא השתתפה במשחק ולכן כל הקולות שלי ילכו רק לאחד וזה ג'וזי.
לא כולם חושבים ככה עליו

מזליקה10

Well-known member
להגיד את זה זה כמו לשלוח מסוק של "כל המדינה" או "כבשת את כל העם".

לא.
יש ויש.
לא כולם מתים על ג'וזי. ממש לא אפילו.

אלזה4

Well-known member
כל אחד בוחר לפי הקרטריונים שלו..
יש כאלה שבוחרים לפי מי שעשה את העונה ועורר קשת של רגשות..
אני בוחרת בעונות האחרונות לפי מי הייתי רוצה שיהיה חבר שלי או חבר של הילדים שלי.
מצטערת לא הייתי רוצה חבר כמו ג'וזי..
ואם הבת שלי היתה מביאה בחור כמוהו...הייתי ממש מתבאסת..
ואם הבן שלי היה מסתובב אם אחד כמו ג'וזי - גם הייתי מתבאסת.
אנחנו אנשים שונים. כל אחד בוחר לפי קרטריון אחר.
(קצת כמו בקלפי..)

ariela1612

Well-known member
כל אחד בוחר לפי הקרטריונים שלו..
יש כאלה שבוחרים לפי מי שעשה את העונה ועורר קשת של רגשות..
אני בוחרת בעונות האחרונות לפי מי הייתי רוצה שיהיה חבר שלי או חבר של הילדים שלי.
מצטערת לא הייתי רוצה חבר כמו ג'וזי..
ואם הבת שלי היתה מביאה בחור כמוהו...הייתי ממש מתבאסת..
ואם הבן שלי היה מסתובב אם אחד כמו ג'וזי - גם הייתי מתבאסת.
אנחנו אנשים שונים. כל אחד בוחר לפי קרטריון אחר.
(קצת כמו בקלפי..)
סבבה כל אחד והקרטריונים שלו הלוואי והבת שלי תביא אחד כמו ג'וזי, איך שהוא מתייחס לאישה, איך הוא מפנק, איך הוא מדבר, איש של שלום יודע להתנצל גם כשהוא צודק נכון הוא בנאדם אימפולסיבי, אבל יודע גם להרגיע את עצמו.
הלוואי על הבת שלי חתן כמו ג'וזי

אלזה4

Well-known member
סבבה כל אחד והקרטריונים שלו הלוואי והבת שלי תביא אחד כמו ג'וזי, איך שהוא מתייחס לאישה, איך הוא מפנק, איך הוא מדבר, איש של שלום יודע להתנצל גם כשהוא צודק נכון הוא בנאדם אימפולסיבי, אבל יודע גם להרגיע את עצמו.
הלוואי על הבת שלי חתן כמו ג'וזי
בעיני הוא חתן מסוכן..
אימפולסיבי..מועד לפורענות ולא בטוחה שעומד בפיתויים...
לא חווה מודל של זוגיות בריאה ולכן יתקשה להביא לקשר דפוסים בריאים..
דעתי..

מצב
הנושא נעול.
למעלה