** שרשור בוקר ☀️ היום ה83 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

אלזה4

Well-known member
בוקר טוב. כמה תיקונים לכמה עיוותים
1. ליאור התנשא מול ג'וזי כשג'וזי התלונן בפניו שיש תיאומים על ראש בית. אמר לו "צרפתיקו הייתי בכל העולם" ועוד סופרלטיבים. כדאי לראות את הפרק לפני שמחליטים שזה קשור לסצנה אחרת ולא קשורה.
2.יהודה תאם העמדה עם דרור לא כי לא רצה להיות בכיתת יורים אלא כי רצה להכניס עוד מישהו לרשימה ולהגן על איילון (מהחונטה השנייה). עוז סיקל את זה והפך את העמדה לחשאית ונוצרה רשימה משולשת רמי,יהודה ואיילון.
3. זכותו של תום להתמרמר על ג'וזי. ג'וזי בחר את החברים שלו במשחק. את החונטה שלו. תום לא חייב לו כלום. וג'וזי לא תמיד מתנהג יפה.
יאללה בי.

נערך לאחרונה ב:

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
1. ליאור התנשא מול ג'וזי כשג'וזי התלונן בפניו שיש תיאומים על ראש בית. אמר לו "צרפתיקו הייתי בכל העולם" ועוד סופרלטיבים. כדאי לראות את הפרק לפני שמחליטים שזה קשור לסצנה אחרת ולא קשורה.
2.יהודה תאם העמדה עם דרור לא כי לא רצה להיות בכיתת יורים אלא כי רצה להכניס עוד מישהו לרשימה (מהחונטה השנייה). עוז סיקל את זה.
3. זכותו של תום להתמרמר על ג'וזי. ג'וזי לא תמיד מתנהג יפה.
יאללה בי.
שו ביי ? שבי שבי פה!
:love:

nicknick

Well-known member
2.יהודה תאם העמדה עם דרור לא כי לא רצה להיות בכיתת יורים אלא כי רצה להכניס עוד מישהו לרשימה ולהגן על איילון (מהחונטה השנייה). עוז סיקל את זה והפך את העמדה לחשאית ונוצרה רשימה משולשת רמי,יהודה ואיילון.
3. זכותו של תום להתמרמר על ג'וזי. ג'וזי בחר את החברים שלו במשחק. את החונטה שלו. תום לא חייב לו כלום. וג'וזי לא תמיד מתנהג יפה.
יאללה בי.
תום וג'וזי לא מדאיגים אותי, מותר להם לריב ומותר להם להיעלב ,שניהם רגישים וזאת לא פעם ראשונה שיש ביניהם מתח.

ושניהם מסוגלים לריב ולהשלים בשנייה, לא יפתיע אותי אם היום בערב נקבל את הנשיקה השבועית.

Taltul63

Well-known member
כל הכבוד לתום ואורן שזכו בפרס אישי וקונים מזה לכל הבית.

svtar25

Well-known member
שאלה מטופשת: מה עם הפרס תקציב פרימיום ? מתי הם מקבלים אותו ? שבוע הבא? אז בשביל מה להם לעשות משימה שבוע הבאה? באמת לא מובן לי.
מי מוכן להסביר לי?

Taltul63

Well-known member
שאלה מטופשת: מה עם הפרס תקציב פרימיום ? מתי הם מקבלים אותו ? שבוע הבא? אז בשביל מה להם לעשות משימה שבוע הבאה? באמת לא מובן לי.
מי מוכן להסביר לי?
הם מקבלים אותו ברגע זה.

svtar25

Well-known member
כתבה במאקו " זה המועד בו גל גברעם תחזור לצבא" קוראת את גוף הכתבה, כתוב : באמצע חודש מרץ...מה חידשתם? את המועד המדויק לא פרסמתם.. 1614247273546.png

מצב
הנושא נעול.
למעלה