** שרשור בוקר ☀️ היום ה9 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ziniozi

Well-known member
הדבר היחידי שיכול להציל את היום המשמים הזה, זה אם ג'קו באמת ישיר להם בצאת הצום, כמו שמבטיח הטקסט הרץ למטה...

ziniozi

Well-known member
יאאאא נפל לי האסימון!!! הבנתי למה האח בחר את אור, מירי ועומר למשימה הזאת. עאלק קיבלו הכי הרבה קולות מהצופים בהצבעה... ממש לא. הוא פשוט בחר את שלושת האנשים שבדרך כלל היו מפליגים על כנפי ההדחות, ולא מסתכסכים עם אף אחד כל העונה - - והכריח אותם להחשף על ההתחלה!!! בפעם הראשונה אני אגיד שאפו לעוז.

ziniozi

Well-known member
שרית כמו תקליט שבור: לירז לירז לירז לירז
יש לה נושאי שיחה אחרים חוץ מ"בהצעת נישואים..." "במסיבה שארגנתי לו" "בארוע שעשו לי" :sick:
אשת תפנוקים פריבילגית ומיותרת

valkyrie2021

Well-known member
שרית כמו תקליט שבור: לירז לירז לירז לירז
יש לה נושאי שיחה אחרים חוץ מ"בהצעת נישואים..." "במסיבה שארגנתי לו" "בארוע שעשו לי" :sick:
אשת תפנוקים פריבילגית ומיותרת
תני לה קצת זמן. כל האירוע הזה של חייה עוד טרי.

nicknick

Well-known member
חזרו מהשקופית, תמיר אומר שמירי ועומר במיטה "גמורים".
נשמע שהיה משהו שקשור למועמדויות להדחה

hinna

Active member
הבנתם מה קרא?
העמדות להדחה?
למה כולם מדברים על מירי?

nicknick

Well-known member
הבנתם מה קרא?
העמדות להדחה?
למה כולם מדברים על מירי?
ממה שהבנתי, מירי ועומר ואור אמורים להעמיד, מניחה שמדובר בהעמדה פומבית אחרת לא היו לוקחים את זה קשה.
לא נראה שהם העמידו עדיין, כי הדיירים עוד לא מדברים על שמות ממש...
וגם מניחה ששומרים את זה לערב למשדר\אחרי הצום

nicknick

Well-known member
מבינה שיש אנשים שיותר רגישים וקשה להם להעמיד להדחה , ובטח בהעמדה ראשונה כשהכל בבית נפלא והרמוני ועוד לא מורגלים בסיטואציה .
יחד עם זאת, ידעו לאן הם נכנסים ומהם חוקי המשחק.
ומי שכל כך קשה לו להעמיד ועד כדי כך אוהב את כל העולם, תמיד שמורה לו הזכות להעמיד את עצמו , כבר היו מקרים.
האופציה הזאת לא מנוצלת יותר מדי משום מה, כי יותר מאשר אין את מי להעמיד זה פשוט שלא נעים להגיד את מי רוצים להעמיד.

אבל נראה, האולי האח יעשה למירי זהבה וימציא לה איזה פטור משום מקום .

מצב
הנושא נעול.
למעלה