שרשור גרופיסטי

אני נראה לי הכי מכולם!

חחחחחחחח.....אני שונאת את המילה גרופית! אני לא גרופית! בגלל שהמצב רוח שלי משונה אני עונה... אמממ מדברת איתו באיימלים קומבינות כדי לדבר איתו לפני (וכמה מילים אחרי....או כמה מילים לפני ודיברתי איתו אחרי..כבר לא זוכרת) ההופעה בניצנים... נאבקתי לפתיחת פורום שלו בתפוז- מה יותר גרופי מזה? חחח.. בהופעה שלו (לא זוכרת איפה זה היה....) הייתי קצת מסטולה אז התחלנו לעשות קולות של כינורות וכאלה (כי החלטנו שאם הוא ישמע את זה הוא יחליט לשיר את לוט) ולמשוך את תשומת לבו של יוני... וזהו נראה לי...זה דברים שקורים בהתקפי מצב רוח טוב או בהשפעת אלכוהול או יתר קפה/קולה/רד-בול... חחח...מי יותר גרופ? חחח...איזה מילה מצחיקה...אני לא גרופית! לא של יוני ולא של היהודים!

לי יש...

המממ במזכירה את הפלאפון את אפרת שרה "אני לא נמצא כרגע, אב אפשר להשאיר לי הודעה" יוני באמת הבטיח לי שהוא יעשה זאת, אבל לא התחשק לי להציק לו גם תומר ניסה להקליט זאת הופעה לפני כן, אבל כל פעם לחצתי כוכבית במקום סולמית:) יש לי גם שתי חתימות של יוני ואחת של אפרת.. ופעם חיפשתי אותם בספר מחזור אצלינו בביצפר...לא מצאתי... מה עוד...הממממממ אה! צרבתי דיסק של כל השירים של יוני שלא נמצאים בדיסק:) וזהו בערך:)

shira245

New member
לא משהו רציני.

יש לי דיסק עם כל השירים מבמה וזהו בערך.

למעלה