שרשור דיוני סדרות #16

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

dory30

Well-known member
היית צריכה לדעת- פרק 2

אם בפרק 1 היו 40 דקות פלוס של אווירה נינוחה, כאן יש בקושי כמה דקות כאלה. אותו עולם שנראה זוהר וחסר גבולות, נראה לגרייס (ניקול קידמן) כמו מקום מדכא ואפל לחיות בו. היא מבינה שבעלה לא עובד זמן רב, חשוד ברצח ובנוסף גם ניהל רומן. בקיצור, החיים בזבל. מעניין מה יקרה בפרק הבא.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי עכשיו את פרק 4X01 של הרופא הטוב - היה פרק מיוחד שעוסק במגפת הקורונה ולדעתי היה עשוי ממש טוב.
מאוד אהבתי את איך שהציגו את ההתדרדרות של המצב,
איך בהתחלה כולם מדברים על כך שזה בטח יגמר תוך חודש מקסימום חודשיים, זה שאפשר לדחות ניתוחים לאחרי המצב.
משהו ששמעתי שאומרים על כך שהתסמינים של המחלה כל הזמן משתנים ובהתחלה פשוט לא ידעו המון דברים
זה בולט במיוחד כשבהתחלה מישהו מציין שהוא איבד את חוש הריח והרופא חושב שזה לא הקורונה כי זה לא תסמין ידוע
ואז לקראת הסוף של הפרק כשמגיע מטופל עם כאבי בטן מיד זכרתי שבשלב מאוחר יחסית התחילו לומר שגם זה יכול להיות תסמין
זה שמטפלים באנשים בלי לדעת מה בעצם עוזר.

חוץ מזה הסיפורים האישיים היו מאוד נוגעים ללב.
האישה שלא יכולה לראות את אמא שלה (יש לי ידידה שאבא שלה נפטר והיא לא ראתה אותו ב4 חודשים האחרונים שלו בגלל הקורונה)
האישה בהריון
הרופא שגר במוסך של הבית שלו
וכמובן שון שמנסה להתנהג כאילו הוא בסדר כי הוא אחראי ולא מצליח להבין שהוא מתגעגע.

החלק היחיד שלא אהבתי כל כך היה החלק עם גלסמן ואשתו

מילי08

Well-known member
אין ספק שהסדרה מטורפת, פרברטית, קינקית ומאוד גרפית (אם כי הבנתי שזה מעודן לעומת הקומיקס), אבל ממש נהניתי ממנה.
העונה השנייה אמנם היתה יותר פסיכית מהקודמת, וגם טיפה מפוזרת עם כל מיני סיפורי צד, אבל הצליחה לשמור על מידה של כייפיות והנאה.
אני חושבת שהם ניסו להעביר ביקורת על פוליטיקה, תרבות ההערצה העיוורת וכמובן מה זה ומיהו טוב או לא טוב, אבל נגעו בכל בצורה שטחית כך שהסדרה לא היתה כבדה.
הומלנדר הוא מסוג הרעים שכיף לשנוא, בעיקר כי זו דמות עגולה. סטרומי גם. חבל לי שהרגו אותה מהר, אפשר היה למשוך את הסיפור איתה כמה עונות, אבל אסור לתת לנאצים במה אז מחקו את הסיפור הזה מהר. דווקא קיוויתי שיהיה מתישהו מאבק, אפילו לא פיזי, בינה לבין סטן אדגר.
לא צפיתי את הקשר בינה לבין הומלנדר. חשבתי - קיוויתי - שימשיכו להראות דווקא את מאבקי האגו בין שניהם.
קווין מייב היא גם דמות מעניינת ומלאת רבדים. ולעומת זאת דיפ ואיי-טריין נשארו קצת חד מימדיים.
סטארלייט נהדרת. אני חושבת שהשחקנית עושה עבודה מעולה. מסתבר שהילדה ששיחקה את סטארגירל מהסדרה Stargirl נבחנה לתפקיד שלה 8-{ מזל שהיא לא עברה כי היא שחקנית מחורבנת.
מעניין אם יהיה הסבר נוסף לכנסייה הזאת שדיפ ואיי-טריין נכנסו אליה ולמשקה הזה שהם שותים. הדגישו את זה כל כך שחייב להיות לזה הסבר.
סצינת הסיום של הומלנדר היתה אדירה. צחקתי בקול.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

Lhuna3

Well-known member
סצינת הסיום של הומלנדר היתה אדירה. צחקתי בקול.
קראתי שזו סצינה שהיוצרים צילמו במקור לעונה 1 אבל אמאזון החליטו שהיא מזעזעת מידי וצינזרו.
מעניין מה גרם להם לשנות את דעתם בעונה 2.
מעניין אם יהיה הסבר נוסף לכנסייה הזאת שדיפ ואיי-טריין נכנסו אליה ולמשקה הזה שהם שותים. הדגישו את זה כל כך שחייב להיות לזה הסבר.
אני גם חשבתי שיש איזה משהו מיוחד במשקה הזה, אז אולי (למרות שאחרי שמנהיג הכנסיה פוצץ אולי זה סוף הסיפור איתם אז בסוף לא יתייחסו לזה יותר.

אני אכתוב קצת יותר בערב כי אני באמצע העבודה גם :p

Aranel Nenharma

Well-known member
The goes wrong show.
סדרה בריטית של הbbc שלא בטוחה שהרבה בארץ שמעו עליה אבל ממליצה עליה בחום.

למען האמת יש קצת סיפור רקע כדי להסביר את הסדרה.
היוצרים הם קבוצת אילתור בריטים בשם Mischief Theatre הם מעלים מופעים בווסט אינד.
עכשיו המופעים שלהם הם קומדיה של טעויות.
הרעיון הוא שהם משחקים קבוצת משחק ״רצינית״ בשם The Cornley Polytechnic Drama Society. לכל שחקן יש שם ותכונות המאפיינות אותו. יש את השחקן שתמיד שוכח שורות, השחקנית שרק רוצה תשומת לב וכו.
המופע הראשון שלהם הוא על תעלומת רצח במאה ה20 אלא ש הכל משתבש להם. אם זה טעויות של שחקנים, תפאורה שנשברה או מנהל ההצגה שמתפרץ למחזה. בווסט אינד למחזה קוראים the play that goes wrong (היה להם אפילו הרצה מוצלחת בברודווי)
הצגה נוספת שהם מעלים היא peter pan, אלא שגם כאן הכל משתבש, בווסט אינד למחזה קוראים peter pan goes wrong
לפני כמה שנתיים הם עשו ספיישל בbbc בכריסמס ועשו עיבוד של peter pan goes wrong מותאם לטלוויזיה. כשאני ראיתי את זה בכיתי מרוב צחוק.
שנה לאחר מכן הם העלו את סיפור חג המולד goes wrong
והשנה נתנו להם לעשות תוכנית בת 6 פרקים בו בכל פרק הם מעלים הצגה שמשתבשת.

ממליצה בחום על הסדרה וממליצה בחום לצפות קודם בספיישלים, בעיקר בpeter pan goes wrong כי זה נותן הצגה של הדמויות.

בזמן הסגר השחקנים העלו ליוטיוב צפייה שלהם בפרקים של הסדרה ונתנו הערות מאחורי הקלעים וזה מדהים לשמוע איך הם שמו לב לכל פרט ופרט כדי שההצגה תצא עם כמה שיותר טעויות

טוני החתול

Well-known member
מנהל
The goes wrong show.

למען האמת יש קצת סיפור רקע כדי להסביר את הסדרה.
היוצרים הם קבוצת אילתור בריטים בשם Mischief Theatre הם מעלים מופעים בווסט אינד.
עכשיו המופעים שלהם הם קומדיה של טעויות.
הרעיון הוא שהם משחקים קבוצת משחק ״רצינית״ בשם The Cornley Polytechnic Drama Society. לכל שחקן יש שם ותכונות המאפיינות אותו. יש את השחקן שתמיד שוכח שורות, השחקנית שרק רוצה תשומת לב וכו.
המופע הראשון שלהם הוא על תעלומת רצח במאה ה20 אלא ש הכל משתבש להם. אם זה טעויות של שחקנים, תפאורה שנשברה או מנהל ההצגה שמתפרץ למחזה. בווסט אינד למחזה קוראים the play that goes wrong (היה להם אפילו הרצה מוצלחת בברודווי)
הצגה נוספת שהם מעלים היא peter pan, אלא שגם כאן הכל משתבש, בווסט אינד למחזה קוראים peter pan goes wrong
לפני כמה שנתיים הם עשו ספיישל בbbc בכריסמס ועשו עיבוד של peter pan goes wrong מותאם לטלוויזיה. כשאני ראיתי את זה בכיתי מרוב צחוק.
שנה לאחר מכן הם העלו את סיפור חג המולד goes wrong
והשנה נתנו להם לעשות תוכנית בת 6 פרקים בו בכל פרק הם מעלים הצגה שמשתבשת.

ממליצה בחום על הסדרה וממליצה בחום לצפות קודם בספיישלים, בעיקר בpeter pan goes wrong כי זה נותן הצגה של הדמויות.

בזמן הסגר השחקנים העלו ליוטיוב צפייה שלהם בפרקים של הסדרה ונתנו הערות מאחורי הקלעים וזה מדהים לשמוע איך הם שמו לב לכל פרט ופרט כדי שההצגה תצא עם כמה שיותר טעויות

תודה על ההמלצה, נשמע טוב

מילי08

Well-known member
קראתי שזו סצינה שהיוצרים צילמו במקור לעונה 1 אבל אמאזון החליטו שהיא מזעזעת מידי וצינזרו.
מעניין מה גרם להם לשנות את דעתם בעונה 2.
נכון, קראתי גם. לדעתי היא התאימה בול לסוף עונה 2. בשלב הזה הומלנדר היה די אבוד, וזה היה נסיון עלוב שלו להיראות חזק בעיני עצמו

The goes wrong show.
נשמע ממש מסקרן. נכנס לרשימה שלי :-] תודה

מילי08

Well-known member
שכחתי לכתוב בבוקר שהתחלתי את Tales from the Loop.
מישהו ראה? אני זוכרת שדובר עליה קלות אבל החיפוש של תפוז החדש ממש לא נוח ולא מצאתי שכתבו עליה.
3 הפרקים הראשונים נעים בין - מוזר למדכא, אבל היא עשוייה יפה. בגלל האופי התובעני שלה, אני לא יודעת אם זו סדרה שאני ממש ארצה להמשיך. בינתיים מנסה עוד קצת. אתמול בערב סיימתי עם תחושת מועקה בגללה...
אמנם לא ראיתי לא את זו ולא את זו, אבל נראה לי ש tales מתכתבת עם דברים מוזרים ומראה שחורה. בינתיים (זה לא ספוילר) יש בעיקר תיאור של התרחשויות לא מוסברות. דברים פשוט קורים ואנחנו צריכים לקבל אותם כמו שהם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הומלנדר הוא מסוג הרעים שכיף לשנוא, בעיקר כי זו דמות עגולה.
כן, רע מצוין.
מה שאני אוהב זה שהוא רע עם כוח גדול ששום דבר לא יכול לעצור אותו ( (לפחות ממה שראו בסדרה) (אם כי אנחנו לא יודעים לגבי מפוצצת הראשים)
והדבר היחיד שאפשר להשתמש כדי לעצור אותו זה שימוש באגו שלו, או בכך שכל כך חשוב לו שיאהבו אותו. גם ספציפית הבן שלו וגם הציבור הרחב באופן כללי.
זה לדעתי הכוח האמיתי של אדגר עליו, הומלנדר לא יודע כיצד להיות גיבור בלי מערכת יחסי הציבור של וואט.
זה דבר מפחיד מאוד כי אם פתאום הוא יחליט שהוא לא זקוק לזה הוא יהיה טרור עצום.
ראינו הצצה לזה בקטע שבו הוא מול קהל של אנשים שצועקים לו בוז ולשניה ראינו שהוא הוזה שהוא פשוט הורג את רוב הקהל עם קרני הלייזר שלו.
אם הוא יחליט שהוא רוצה לשלוט על ידי כוח הוא בטח יצליח.
סטרומי גם. חבל לי שהרגו אותה מהר, אפשר היה למשוך את הסיפור איתה כמה עונות, אבל אסור לתת לנאצים במה אז מחקו את הסיפור הזה מהר. דווקא קיוויתי שיהיה מתישהו מאבק, אפילו לא פיזי, בינה לבין סטן אדגר.
סטורמפראנט הייתה מאוד מעניינת.
אחיין שלי סיפר לי שבקומיקס היא זכר.
במידה מסויימת חבל שלא הייתה גם בעונה 1, אבל אני אהיה בסדר גם אם היא דמות של עונה אחת.
מה שכן, אני לא בטוח אם היא מתה בסוף. זה היה נראה שהיא גוססת בסוף והגפיים שלה די הלכו, אבל אם היא שרדה את זה אז אולי עם זמן היא יכולה להשתקם.
ובסוף במסיבת עיתונאים נראה לי שאמרו שהיא נמצאת במתקן מעצר.
בכל מקרה אהבתי את הסיפור שלה. זה מעניין שהיא הצטיירה בהתחלה כמישהי שהולכת נגד המערכת ונגד החברה ואז התברר שהיא הרבה יותר עם החברה ממה שיכלנו לדמיין.
היה לי קצת לא ברור איך בדיוק האג'נדה שלה לכך שהחברה תוביל מהפכה גזעית נאצית משתלבת עם זה שראש החברה הנוכחי הוא שחור. אבל כנראה מר אדגר הסביר את זה הכי טוב שמבחינתו זה פשוט עסקים. אני מניח שבסופו של דבר האג'נדה שלו לא הייתה מהפכה גזעית אלא רק רווח.
קווין מייב היא גם דמות מעניינת ומלאת רבדים. ולעומת זאת דיפ ואיי-טריין נשארו קצת חד מימדיים.
כן, מייב מעניינת. קיוויתי שתשחרר את הסרטון שמראה את מה שהומלנדר עשה עם הטיסה ההיא בעונה 1. אבל נראה לי שזה תכלס די בלוף אפילו האיום עם זה כי היא בעצמה מפחדת שישנאו אותה. נראה לי שזה שהחברה שלה גילתה ועזבה אותה בגלל זה רק עוד יותר מעמיק את הפחד.
העניין עם דיפ והבושה שלו על הזימים שלו היה מעניין. זה לא שצריך לסלוח לו בגלל זה על מה שהוא עשה, אבל זה מעניין שיש משהו מאחורי זה. תכלס כמובן נשאר שטחי מאוד ורק רוצה ללהיות מצליח שוב. הכי עלוב איך שבשניה הוא יצא נגד הבחור עם החץ וקשת כשמנהיג הכת אמר לו.
איי-טריין גם מאוד שטחי. פשוט יצא לטובים מזל שבצד השני הייתה כלבה נאצית אז הוא עזר לחברה הטובים.

אני גם חשבתי שיהיה משהו יותר עם המשקה הזה שנותנים בכת.
הקטע עם המשקה בסוף כנראה היה הטעיה.
אני גם הימרתי שיתברר שהכת הם אלו שמפוצצים לאנשים את הראשים. ואני חושב שבכוונה גרמו לנו לחשוב ככה ולכן הפתיעו בגדול כשהראש של מנהיג הכת מתפוצץ בסוף.

הגילוי שזאת בסופו של דב רהסנאטורית ההיא היה גדול. לחלוטין לא חשבתי שזאת היא.
זה גם משאיר סימן שאלה גדול על עונה 3 כי למה היא עשתה את זה? למה היא פוצצה את הראש של אשת הCIA בתחילת העונה ולמה היא פוצצה ראשים בשימוע על וואט שהיא זאת שכינסה? האם זה רק משחק לכוח פוליטי או משהו יותר מזה?
הסצנה של השימוע שהראשים מתפוצצים היה מדהים. הייתי פשוט בשוק לחלוטין. כלומר במידה מסוימת הייתי כל העונה ערוך לזה שמשהו כזה יקרה שוב, אבל לא ציפיתי לחדר מלא אנשים כשזה מצולם לכל העולם.
ואני לחלוטין הייתי מת מפחד אם הייתי בחדר כזה.
והיה כזה מצחיק שדיפ צופה בזה ומחזיק את הראש שלו כאילו הוא מפחד שהוא גם יתפוצץ.

עוד משהו שאהבתי בעונה ושווה לציין זה את הפרק בבית חולים שבו עשו ניסויים באנשים.
האיש עם הזין המתארך היה לחלוטין לא משהו שהייתי צריך...
אבל הגילוי שהאח שם הוא lamplighter שהרג את הנכדים של בוסית הCIA היה גדול. אני אומנם די שכחתי מזה כבר, אבל זה היה עניין גדול בעונה 1 אז שמחתי שחזרו לזה.
היה לי חבל מאוד שהוא בסוף התאבד, לא שחשבתי או רציתי שהוא יהפוך להיות אחד מהטובים, אבל רציתי שהטובים כן יוכלו לנצל אותו קצת יותר.
אגב מצחיק שמי ששיחק אותו זה שון אשמור ששיחק את Iceman בסרטי האקס-מן (ושם המוטאנט ששולט באש היה יריב שלו).

חוץ מזה שהעניין עם הבית חולים השאיר עוד פוטנציאל לעונה שלישית עם הבחורה ההיא שברחה שיכולה לפוצץ אנשים.

Lhuna3

Well-known member
ואני לחלוטין הייתי מת מפחד אם הייתי בחדר כזה.
אני גם הייתי מתה מפחד, אבל כשאני חושבת על זה רציונאלית אני לא הייתי מתנגדת למות בדיוק ככה. זה נראה לי כל כך מהיר ולכן כמעט נטול סבל.
אבל זה המקום להגיד שמבחינת אלימות גרפית הסדרה היא מהמזוויעות שיש. (להגנתם הם מזהירים על זה מאוד בגדול בשקופית של כמה שניות לפני כל פרק).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מישהו ראה? אני זוכרת שדובר עליה קלות אבל החיפוש של תפוז החדש ממש לא נוח ולא מצאתי שכתבו עליה.
3 הפרקים הראשונים נעים בין - מוזר למדכא, אבל היא עשוייה יפה. בגלל האופי התובעני שלה, אני לא יודעת אם זו סדרה שאני ממש ארצה להמשיך. בינתיים מנסה עוד קצת. אתמול בערב סיימתי עם תחושת מועקה בגללה...
אמנם לא ראיתי לא את זו ולא את זו, אבל נראה לי ש tales מתכתבת עם דברים מוזרים ומראה שחורה. בינתיים (זה לא ספוילר) יש בעיקר תיאור של התרחשויות לא מוסברות. דברים פשוט קורים ואנחנו צריכים לקבל אותם כמו שהם.
אני ראיתי את הסדרה לפני כמה חודשים (אולי שנה?)
*מתסכל נורא שהחיפוש הנוכחי דפוק, אני אנסה גם למצוא)

אני לחלוטין מזדהה עם תחושת המועקה שהסדרה יוצרת. אני גם זוכר שממש התלבטתי אם בכלל להמשיך. במיוחד אחרי פרק 2.
אני כן שמח שהמשכתי בסופו של דבר ונראה לי שהרגשתי יותר טוב עם הפרקים הבאים.
לא דווקא כל אחד ייצא עם אותה תחושה, אבל בשבילי אף אחד מהפרקים בהמשך לא היה קשה כמו פרק 2.

יש באמת סוג של התכתבות עם Stranger Things ומראה שחורה.
Stranger Things פשוט בכך שזאת עיירה עם מתקן מדעי שגורם לכך שדברים מוזרים קורים.
אבל מבחינת מבנה הרבה יותר בכיוון של מראה שחורה כי זה הרבה יותר אנתולוגיה (אם כי כן קיימים קשרים בין הפרקים)

מה שברור זה שמבחינה עיצובית הסדרה מקסימה לחלוטין.

טוני החתול

Well-known member
מנהל

זה מההצגה the play that goes wrong. שלצערי אין גרסה מוסרטת שלה שניתן לצפות בה. אבל זה קטע קטן שהם עשו לטלוייזיה.
לדעתי ניתן להבין פה את רוח הדברים בצורה ברורה יותר
מצחיק מאוד.
היה מוזר מאוד שבשלב מסוים ג'וש גרובן הופיע בחלון
ואז בסוף רואים שמי שזורק את השלג זה ג'ק ווייטהול (שמוכר כאן לאנשי גם מתוכנית נטפליקס שלו שבה הוא מטייל עם אביו)
כשהלכתי לבדוק אם זה באמת הם אז ראיתי שכתוב שגם האישה הבלונדינית שרואים לרגע בדלת היא קיילי מינוג.

Aranel Nenharma

Well-known member
מצחיק מאוד.
היה מוזר מאוד שבשלב מסוים ג'וש גרובן הופיע בחלון
ואז בסוף רואים שמי שזורק את השלג זה ג'ק ווייטהול (שמוכר כאן לאנשי גם מתוכנית נטפליקס שלו שבה הוא מטייל עם אביו)
כשהלכתי לבדוק אם זה באמת הם אז ראיתי שכתוב שגם האישה הבלונדינית שרואים לרגע בדלת היא קיילי מינוג.
כן הם הופיעו כי זה היה באירוע התרמה שקשור איך שהו למשפחת המלוכה. כמו מופע לתת בארץ

מילי08

Well-known member
בשבילי אף אחד מהפרקים בהמשך לא היה קשה כמו פרק 2.
בדיוק! וואו. זה היה פרק... לא יודעת איזו מילה תתאר אותו הכי טוב.
טרגי? מדכא? שובר לב? מעיק?
זה הפרק שחשבתי עליו בהקשר של המועקה. למרות שהמשכתי לפרק 3, המועקה של פרק 2 פשוט לא השתחררה.
עכשיו סיימתי את פרק 4 והוא באמת היה פחות מדכא, למרות הנושא שלו.

כתבת על זה משהו כשצפית? הדבר היחיד שמצאתי בחיפוש, זה כשאורן ציין את הסדרה בלוח השידורים. חיפוש מחורבן

Lhuna3

Well-known member
מישהו ראה?
ראיתי רק פרק 1 די מזמן.
ככל הזכור לי הרושם שלי היה שהיא לא הולכת לחדש לי מספיק בשביל להשקיע בה. בכל אופן לא משך אותי להמשיך.

מילי08

Well-known member
ראיתי רק פרק 1 די מזמן.
ככל הזכור לי הרושם שלי היה שהיא לא הולכת לחדש לי מספיק בשביל להשקיע בה. בכל אופן לא משך אותי להמשיך.
היא מענייינת. כלומר עשויה נורא יפה, מוזיקה דרמטית במידה. לא ראיתי את הסדרות המדוברות העל טבעיות האחרות אז היא בכל זאת קצת שונה. הקצב שלה מאוד מאוד איטי. קצת בעייתי לצפות בה בסוף היום כשעייפים. אבל יש בה משהו מושך. צד מגנטי כלשהו

Lhuna3

Well-known member
@טוני החתול מתייגת אותך למקרה שאתה מחפש את זה.
(ועכשיו גיליתי שיש בתפוז גם טוני השועל, זה אתה?)

מצאתי את השרשור שדיברנו (קצת) על Tales from the loop
צריך אבל להזהר שם מספוילר לפרק 1 כי לא היה לנו כפתור ספוילר.
אבל יש שם המלצה מפורטת של ניק.

נערך לאחרונה ב:

מילי08

Well-known member
מצאתי את השרשור שדיברנו (קצת) על Tales from the loop
תודה! איך מצאת? בחיפוש שעשיתי תפוז החליט לוותר על המילים from the כי הוא אידיוט ולכן מצא לי כל דבר אחר שיש בו tales או loop |פנים|

יש כמה דברים שעושים את הסדרה מאוד שונה מדברים דומים.
הסדרה מאוד מלנכולית. זה היה די קשה להכנס למצב רוח לראות את זה. לא הכל דווקא עצוב, אבל זאת האווירה הכללית.
הסדרה לחלוטין מתמקדת בסיפורים האנושיים - קשרים בין בני משפחה, התמודדות עם מוות, בדידות, חוסר ביטחון עצמי, הטבע החולף של אושר.
למרות כל האלמנטים של מדע בדיוני כמו גפיים רובוטיות, הסדרה מתרחשת בשנות ה70 וזה מורגש בסטייל ובהעדר טכנולוגיות אחרות (כמו טלפונים ניידים).
משהו קטן ומוזר - אין כמעט שום ניסיון להסביר את הגורמים של אירועי המדע בידיוני. בין אם זה מכונה שחוזה את העתיד או רובוט לא נעשה כמעט ניסיון.
&nbsp
חוץ מזה שני דברים חושבים - הסדרה מקסימה מבחינה חזותית. החלק החיצוני הוא בהחלט חלק חשוב מהסדרה.
הסאונדטרק של הסדרה הוא מקסים.
תיאור מעולה ומדויק

למעלה