שרשור היכרות - לחדשים ולישנים

natan44

New member
:))

נתן 19וחצי נתניה מחכה לגיוס(בעזרת ה' במרץ)(אני יודע שזה מאוחר היו כל מיני עיכובים) אמממ תמיד בשימחה ותהנו מהחיים תמונה תגיע בהמשך עדיין לא הורדתי מהמצלמה

..

שם: גל גיל: 17 עיר:הוד השרון עיסוק: לומד, מפיק בערוץ הקהילתי... מסר לאומה: אפשר לשנות את זה לבקשה מהאומה? אם מישהו חבר בלהקה צעירה/ מכיר להקה צעירה טובה באיזור הוד השרון(כפ"ס, רעננה - גם תופס) שישלח לי מסר עם פרטים של הלהקה(כמה זמן קיימים, מה מנגנים, איך ההרכב בנוי, הופעות שהיו(הגדולות יותר) וכיו"ב) ופרטים של איש קשר כלשהו ואולי, גם הלהקה הזו תעלה לשידור(בימים אלו מתכננים איטם עתידי שיכלול בתוכו להקות צעירות מהאיזור) אז קדימה! זו ההזדמנות שלכם להגיע לטלוויזיה(סוג של, ערוץ 98... אבל בכל זאת, זה בכל הארץ!) שידורי מוסינזון ערוץ מכאן, 98 ביס ובהוט, 25 בכבלים האנלוגים ימי שני ב 13:30, ימי שבת ב 22:30

talgu4

New member
!!

שם: טל גואטה גיל: 18 עיר: פתח-תקווה עיסוק: עסוק עד הגג בלהנות עד הגיוס מסר לאומה: אני לא יודע איך קוראים לסוג ז'אנר של שבק אבל הוא עדיין הטוב ביותר!

שבקי

New member
בדיקת נוכחות?

שם: איציק שבקי גיל:20 {פעם שנייה} עיר:חולון עיסוק:לוגיסטיקה ואחסון מסר לאומה:רמונט עולה כסף! מי ישלם? בנון??

שאקית

New member
../images/Emo3.gif

שם: שאקי גיל: 17 עיר:קיבוצניקית רצחחחח עיסוק: מתחפשנת מסר לאומה: '' לפעמים אני רוצה להיות ילד טוב, אבל לרב להיות ילד רע בא לי נורא''

M C A

New member
שלום שלום

שם: אביב גיל: 20 עיר: ת"א עיסוק: חייל בצבא ההגנה לישראל מסר לאומה: "כמו טמבל בשיא השמחה הזמנתי חדר במלון לאוטו לילה כי אין מקום אצלי באוטו לעשות בום שקאלאקה! בום בום שקאלאקה!"

שאקית

New member
פגישה על עיוור אני בא לספר על פגישה על עיוור

''הגוף של קינג קונג עם פנים של גונזייייייייייילההה'' יצאת מלך

רק שבק

New member
מתפקד לצבא השוף

שם: אור ישראל לוז (כן, אור-ישראל זה שם פרטי, כמו "בן-ציון")) גיל: 26 עיסוק: סטודנט שנה ג' לקולנוע וטלוויזיה במכללת ספיר, מפיץ: "סידור אור ישראל", הסידור הידידותי (פרטים בגוגל). ותאמינו או לא - אני מאבטח בבית משפחת שרון בחוות השקמים. עיר: במקור מנתניה, בשנים האחרונות בדרום. גרתי בשדרות, בכפר עזה, ועכשיו אני עובר לגור במושב יכיני, שנ ההבאה באר שבע. מסר לאומה: בירוקרטיה היא הדיקטטורה של הדמוקרטיה. קפיטליזם זאת עבדות ישנה בעולם חדש.

CTDesign

New member
=]

שם: תומר גיל : 16 וחצי עיר:יבנה (עובר לראשון עוד מעט =\) עיסוק:בונה ומעצב אתרים ctdesign.bizhat.com (לא מעודכן) מסר: שחרר ת'גוף שחרר ת'מוח D=

עדיליפו

New member
אולה!

שם: עדי גיל: 15 וחצי :) עיר: נהריה! עיסוק: תלמידה חח מסר לאומה: תחייכו!

Cheat 2 Win

New member
מה כותבים בכותרת כאן? O:

שם: טל גיל: 16 עיר: תל אביב עיסוק: תלמיד מסר לאומה: אם לא תתן כבוד - תקום עם סוס מת במיטה.

SHMEKadam

New member
כבוד לשבק זה כבוד בשבילך.

ברוכים הבאים אני רואה פה מלא שמות חדשים (לא פרצופים כי רובכם לא שמתם תמונה). אתם מוזמנים להשתתף יותר ולא רק בהתפקדויות...

BentziCohen

New member
התפקדות....

שם: בן כהן גיל: 21 עיר: רמת ישי בירת הצפון עיסוק: איש קבע מסר לאומה:תרגיש ת'באסים בביצים - ותנו לפאנק לזרום....

תנו לי דרך ../images/Emo19.gif

אמנם אני לא נוהג לכתוב, בעיקר להתעדכן, אבל אני כן חלק מהפורום הזה, אז נתפקד: שם: סמיון גיל: 19 עיר: נתיבות עיסוק: חייל מסר לאומר: האמת היא רק אחת אבל יש לה מליוני שמות, מליוני פנים, מליוני צורות.

פיטפיט

New member
גם לי בא../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שם:כרמית גיל:21 עיר:קיבוץ עין כרמל(ראשון לציון-לשעבר) עיסוק:מדריכת נוער(חיילת משוחררת-איזה תואר נפלא) מסר לאומה:"עכשיו בסדר, יהיה מצויין"

למעלה