שרשור היכרות:

מתן4ל

New member
שרשור היכרות:

הי, אני אחראי מכ"ם מטעם NASA פעם היה כאן פורום שוקק חיים (היו בו מנהל, את אדם, את POM ועוד - שמות שלא ידועים היום), בינתיים כולם עזבו לעולם טוב יותר (כנראה היום הם נשואים אחד עם השני באושר). והשאירו אותי לשמור על המכ"ם ולהודעה על סימנים ליצורים אינטילגנטים בפורום. והנה הגיע היום והופיעו הודעות אינטלגנטיות (יחסית
), עכשיו נעבור לשלב ב' שכל אחד יספר קצת על עצמו: 1) בן כמה 2) מה הוא עובד\לומד\גר וכו' 3) איך הוא מצא את הפורום. 4) איך הוא קשור למילה חנון (או גיק) אם בכלל. ורק לוודא שאתה אכן צורת חיים אינטילגנטית: אם יש על שולחן בשורה כף מזלג סכין צלחת וכוס - אם בין הסכין והמזלג יש צלחת איפה בוודאות הכף לא נמצאת (הראשונה בשורה/השניה בשורה/השלישית בשורה/הרביעית בשורה/החמישית בשורה). וטוב שבאתם חבר'ה

סבבה

א)15 ב)בתיכון ביהוד ג)סתם חיפשתי פורום בעניין בזמן שעמום....הגעתי סתם כי שיעמם לי...אני זוכר 2 פורומי חנונים שהייתי שם בו 4 דקות...עד שסיימתי לכתוב את הודעת ההכרות...אבל כאן זה משהו אחר.... ד)אוהב ספרים(בעיקר קומיקס),אלוף בשחמט,עם ציונים טובים בשורה השניה זה קשור לפונקציה ההסתברו ש- אם X+Y=AC בריבוע אז בהכרח 4A בחזקת M שווה N ------------ 7 סתם המצאתי משהו שישמע טוב...נו אז איך הלך לי?

ת"ט(יש לי יותר מידי כאלה בזמן האחרון)

בעניין שיפג את השעמום במקום בעיניין בזמן השעמום....(הבזמן היה קשור לשמהו אחר שמחקתי אבל לא עד הסוף בטעות...)יצאתי טמבל....סתאאאאם אני יודע שאני צורת החיים ההכי אינטלגנטית ומפותח ויפה(או שלא) ומחוצ'קנת (וצנועה) עלי אדמות.....

limilu

New member
נעים מאוד,

1. בת 16 [ו... רגע... שלושה רבעים! כן!] 2. לומדת, תיכון, באסה. מגמת מוזיקה? 3. אני לא זוכרת איך מצאתי אותו, האמת. כנראה דרך קישורים של איזשהו פורום אחר. או שחיפשתי אותו. לא ברור בכלל. 4. אני חנונית שאוהבת חנונים. אתם יודעים שאתם צריכים אותי
[וגם, הולכת לכנסים וכאלה, מתנדבת סדרתית. אבל זה באמת זניח.] בקשר לשאלה: מי האידיוט שמסדר את הכלים המפגרים האלה בשורה? אבל הכף בטוח לא שלישית. שכחת שמות, אבל, אז מה הקטע. לימור.

מתן4ל

New member
*בזז* את אינטילגנטית

זה לא היה מסובך במיוחד אבל מסתבר שיש כאלה שלא מסוגלים לענות על זה (את לא אחת מהן)... 4) ואנחנו אכן צריכים אותך
המ... לא יודע בטח כשעורכים שולחן צר מדי שאין בו מקום לכף ולכוס מלפני הצלחת זה מה שקורה...

limilu

New member
אני יודעת ../images/Emo11.gif

האמת שלקח לי המון זמן לפתור את זה, עד שעליתי על הקטע של לחשוב בהגיון.

sagima

New member
אני חושב שזה לא נכון

בשאלה לא כתוב שבין הסכין למזלג יש רק צלחת

מתן4ל

New member
למעשה אני גם אמור לענות על זה...

קוראים לי מתן, 1) אני בן 27 2) גר ברמת גן לומד MA במדעי המחשב באו"פ ועובד בהרצליה, 3) הגעתי לפורום דרך כתבה בעיתון 4) אני חושב שאני עצמי גיק - אני משחק שחמט, הייתי באייקון (אבל *לא* משחק מו"ד) ולימור פתרה נכון - השלישית בשורה.

Boldo

New member
טוב

כואב הראש מהאלכוהול הזול של אתמול ומהצגת הסיום הגרועה אבל ננסה לענות. 1)בן 18 וחצי. חודש וקצת לפני הגיוס ולא - לא מודיעין כי אם תותחנים. 2)לומד בתיכון.למעשה סיימתי (למעט אזרחות ברררר), גר באיזור חיפה. 3)נכנסתי לערך "חנון" בויקיפדיה, איןצקלופדיה וEncyclopedia Dramatica , והכל בניסיון להתחמק מללמוד ספרות. בויקיפדיה היה קישור לפורום שלכם, גיליתי שאנחנו חולקים את אותה תודעה מעוותת ונשארתי בתור קורא סמוי\שולח הודעה פעם ב... 4)tricky question בשעה כזאת. אני משער שאני מתעניין בכמה תחביבים גיקיים - קריאת ספרי מד"ב-פנטסיה (בין השאר), סרטים (מד"ב-פנטסיה+אני 'גיק קולנוע' אז גם סרטים ישנים ויש שיאמרו עתיקים), קומיקס etcetera etcetera. כיוון שהראש כואב והחשיבה האבסטרקטית שלי נפגמה, התחלתי לסדר את הכלים שהיו לי על שולחן המחשב בשורה, ואז הבנתי שעצם זה שיש לי הרבה כלים בחדר מעיד כאלף עדים כל כך שאני חנון. וזהו. מישהו מכיר משהו טבעי שיעביר לי את כאב הראש?

בקשר למה שBoldo אמר

כן אני מכיר.... יש כמה אפשרויות 1-תתאבד...בדוק ומנוסה...כל מי שהתאבד לא הרגיש כלום.... 2-תלמד ספר בנושא בכח הצנטרפוגלי...זה יגרום לך להגיע לרעיון מס' 1 מהר יותר... 3-תכנס עם מכונית על 160 קמ"ש בקיר...אם לא יהיה את רעיון מס' 1 הכאב ראש תהיה הבעיה הממש קטנה שלך.... 4-תשאיר אחריך פתק כדי להודיע לי אם עשית את רעיון מס' 1

M a p s

New member
בשבילך

ככה בזריז 1. 26 2. אזור הצפון 3. חיפשתי פורום מעניין עם אנשים אינטלגנטים שיעלו נושאים מעניינים, ו"חנונים" קרץ לי
4. חיבתי הרבה לאנשים אינטלגנטים שחשוב להם יותר לפתור חידה ולהגיע ל"אמת" מסוימת מאשר מה שהחבר'ה חושבים עליהם. נוסיף לזה את התמימות וחוסר הניסיון עם אנשים ונקבל בן אדם מקסים שאי אפשר לא לאהוב
בקשר לתגובה הקודמת - זה שהן לא צפויות הא? זה מסביר המון חח

Bobot

New member
אהלן

עמית, 20, מודיעין. כרגע מפקד טנק. מה עושה אותי חנון? אני אוהב rpg, תכנות, ואורסון סקוט קארד. צריך עוד הוכחות? ומצאתי את הפורום בגוגל.

MajorWinters

New member
המהנהל

בן 21 לומד מתמטיקה, עוד מעט מסיים, בתקווה... אני הקמתי את הפורום הכף יכול להיות בכל מקום בשולחן אלא אם אתה מתכוון שהצלחת שבין הסכין למזלג היא גם מיידית לידם, אחרת כל הסידור סכין, כוס, כף, צלחת, מזלג. אבל בטח התכוונת שהיא גם ליד שתיהן, אז כף לא יכולה להוית שלישית.

מתן4ל

New member
סורי limilu את כבר לא האניטיליגנטית היחידה.

(אם כי ציפיתי ל100% הצלחה (או לפחות 75 בהנחה שמישהוא ידע את התשובה ויחליט שלא מתחשק לו לענות(כן ציפיתי ל4 תגובות כולל אותי(כל הכבוד על החזרה לחיים)))) וכן, התכוונתי למיידי ליד.

pieceofmadness

New member
ד"ש ../images/Emo28.gif

כשאתה אומר "אחד עם השני באושר" אתה מתכוון שדין נשוי לאדם, נכון? 1) בת 20 2) מטאטאת רחובות בטג'יקיסטן, בונוסים לא רעים בכלל. 3) כתבה בעיתון 4) איך אני קשורה? מה זה איך אני קשורה?! איך אני קשורה הוא שואל! איך אני קשורה! בחייך, אם הכל על השולחן, הרי שהכף בוודאות לא נמצאת במגירה.
היו ברוכים, אהלן שגיא

למעלה