שרשור היכרות!

StayAwake

New member
שרשור היכרות!

לחדשים שיבואו (כי בינתיים זה רק מי שהיו בקומונה
) שם: גיל: מקום מגורים: דרכים ליצירת קשר (מסנג'ר, פייסבוק, טוויטר...): שיר אהוב של הלהקה: חבר להקה אהוב: תמונה שלכם (לא חייב
): שיהיה לנו פורום מוצלח במיוחד!

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif כולם צריכים לרשום:O

כדי שהחדשים יכירו אותנו גם XD שם:כרמל גיל:17 מקום מגורים: ת"א דרכים ליצירת קשר (מסנג'ר, פייסבוק, טוויטר...): מסן [email protected] טויטר carmelXP פייסבוק ברגע שאני אעשה אני ארשום XD שיר אהוב של הלהקה: לא אוהבת לבחור |סנוב| חבר להקה אהוב:זאק ! וג'אק ! תמונה שלכם (לא חייב): אחר כך XD אני לא במחשב שלי XD

Leeatthedisco

New member
../images/Emo247.gif

שם: לי :) גיל: ש...שמ..שמו...שמונה עשרה?! טוב נו, יש לי עוד חודש להפרד מהנעורים
מקום מגורים: לא עקרוני
דרכים ליצירת קשר (מסנג'ר, פייסבוק, טוויטר...): תבקשו! שיר אהוב של הלהקה: וואו לא יודעת... קופי שופ וטו מאצ' חבר להקה אהוב: סיקספאק :) תמונה שלכם (לא חייב): לא חייב, לא צריך

ספירצ

New member
או מאצ'? באמת? :O

ואני הייתי בטוחה אפחד לא אוהב את השיר הדביק הזה חחחחחחח

IamAfreakinGirl

New member
חחח

את יודעת בהתחלה אני מזה שנאתי את השיר הזה >< אבל אז שמעתי אותו בגרסא של STD וממש אהבתי אותה ואז גם נדבקתי לרגילה XD

היפ היפ הורי לפורום!

שם: אלי... קב... משתרצו D: גיל: 15 מקום מגורים: קיבוץ נתניה XD דרכים ליצירת קשר (מסנג'ר, פייסבוק, טוויטר...): אוקי אוקי...
מסן: [email protected]
פייס: Ellie 'Kabab' Wallage שיר אהוב של הלהקה: אתן רעות. אנלא יכולה לבחור. כולם פשוט מושלמים
חבר להקה אהוב: אמ... הזה שיש לו אף XD תמונה שלכם: אני רוצה! אני רוצה!!! "הוהו" זה מסתובב שכזה"

SmileCamera

New member
בום בום טרללה

שם: דר גיל: עוד... 16 יום 16 XD מקום מגורים: גבעתיים
דרכים ליצירת קשר (מסנג'ר, פייסבוק, טוויטר...): [email protected] Dar Hershkovitz שיר אהוב של הלהקה: ג'ייזי ריי
חבר להקה אהוב: ג'ק אבל אני אוהבת אותם כקולקטיב

ספירצ

New member
../images/Emo9.gif

שם: ספיר גיל: 16.5 מקום מגורים: רעננה דרכים ליצירת קשר (מסנג'ר, פייסבוק, טוויטר...): sapir arama שיר אהוב של הלהקה: אוי נוווווווווווווווווו חבר להקה אהוב: ^

IamAfreakinGirl

New member
סנוף ~ סנוף

שם: הוד D: / הודי / לא אכפת לי מצידי תקראו לי דלת XD גיל: 13.5 (חייבת לציין חצי , אני מאותם אנשים שחייבים להגיד את זה P:) מקום מגורים: אי שם בצפון D: דרכים ליצירת קשר (מסנג'ר, פייסבוק, טוויטר...): מסן וטוויטוויטר , מסן לבקש ממני וטוויטוויטר : PnutButterNinja !!!! שיר אהוב של הלהקה: הכל ? אין לי מושג , לדקה הזאת אקטורס D: חבר להקה אהוב: כולם (כי אני בן אדם שאוהב הרבה אנשים D:) תמונה שלכם (לא חייב): מזל שלא חייב , מזל שלכם P; חחחחחחחחחחה חחחחחחחחחחחה :) *פרץ צחוק רנדומלי D:*

2MayaN2

New member
גם לך אין פייסבוק? ../images/Emo221.gif

הייתכן שאני לא לבד בעולם?

2MayaN2

New member
אה חחח אוקיי../images/Emo6.gif ../images/Emo221.gif

אבל אם הבנתי נכון אז לכרמל אין פייסבוק מה שעדיין אומר שאני לא לבד

StayAwake

New member
גם אני ../images/Emo13.gif

שם: חנה
גיל: 16 וחצי [מחר! ווהו. וכן, אני חוגגת חצאי יומולדת כי יומולדת שלם זה לא נחמד!
] מקום מגורים: ליד רחובות
דרכים ליצירת קשר (מסנג'ר, פייסבוק, טוויטר...): תגידו לי ואני אוסיף אתכם כי אין לי כוח לכתוב את השם משפחה שלי היום
לפייסבוק אני בכל מקרה אוסיף
שיר אהוב של הלהקה: ג'ייסי ריי! חבר להקה אהוב: אלכס ג'אק זאק וריאן (הלכתי לפי הא' ב'
)

למעלה