שרשור היכרות...

אני

שם: רביד (בת) גיל: שנות ה30 המוקדמות עיר מגורים: סביבות באר שבע תוכניות אהובות ב-Yes Weekend: Average Joe The Swan The Nanny

QueenIlona

New member
עונה...

שם: אילונה. גיל: 17. עיר מגורים: כרמיאל. תוכניות אהובות ב-Yes Weekend: או סי, מגרש ביתי, המירוץ למיליון, הרווק 6.

MaryJane1

New member
שלום שלום....

שם:מרינה עיר מגורים: לוד תוכניות אהובות בערוץ: מרגש ביתי, חשיפה, 8 כללים פשוטים והשרדות. עכשיו שאלה, השרדות תחזור ליס וויקנד? אם כן אז מתי?

אם את מתכוונת להישרדות 10

אני מניח שהתוכנית תשודר בעתיד, אני לא יודע מתי. הישרדות 9 תשודר בשידורים חוזרים החל משבוע הבא, במקום המירוץ למיליון 5.

אנ ידווקא אהבתי אותה..

אולי ההתחלה לא הייתה מרגשת, אבל מהאיחוד בערך (אולי קצת לפני) העניינים התחליו לזוז והעונה הזאת פשוט הייתה טובה לדעתי... גם את הישרדות 9 ראיתי אחרי די הרבה זמן שלא ראיתי עונה שלמה של הישרדות אז זה סביר שאני אתלהב
.

RockBoy2

New member
היי לכולם!!!

שם:סרגי מ גיל:13.5 עיר מגורים:באר שבע תוכניות אהובות ב-Yes Weekend:הישרדות,המירוץ למיליון,פשע מן העבר,גברים עם כבוד

mikmik000

New member
שליי! ../images/Emo13.gif

שם: מיכל גיל:13 וחצי עיר מגורים:אשדוד תוכניות אהובות ב-Yes Weekend: האו.סי [
], מגרש ביתי, פיצוץ של שיפוץ וכול תוכניות השיפוץ למינהם, כול תוכניות הריאלטי [חוץ מהמתמודד..] וגם כמה תוכניות שנגמרו כמו הברבור וכו'..

JTיXל

New member
אני!

שם:דניאל גיל:15 עיר:ראשון תכניות אהובות:כמעט הכל!

פרינסס36

New member
שלום..פירטתי בקטנה../images/Emo8.gif../images/Emo66.gif

Aviad1987

New member
וואלה

אביעד, כמעט בן 17 וחצי מראשון. תוכניות אהובות: האו סי, מגרש ביתי, 8 כללים פשוטים, פחות ממושלמת ופשע מן העבר. אלה מהסדרות שרצות כרגע. היו גם הישרדות, המירוץ למיליון, בחור עם אופי ואני מקווה שבעתיד קווין היל ושחקנית גדולה יכנסו לרשימה

אני

שם:בן גיל:17 עיר מגורים:רחובות תוכניות אהובות:8 כללים פשוטים,סמולוויל,דוג צייד הראשים,חשיפה,פיצוץ של שיפוץ וכו'

אני :

שם: עדן גיל: 14 עיר מגורים: הנגב תוכניות אהובות ב-Yes Weekend: האו סי, מגרש ביתי, סמולוויל, תוכניות הריאליטי ובשבת בבוקר פיצוץ של שיפוץ והמתכון להצלחה.

adi121

New member
שלום לכולם

שם: עדי גיל: בת 17 עיר מגורים: באיזור בקעת אונו תוכניות אהובות: The o.c, הישרדות, פשע מן העבר, המירוץ למיליון, 8 כללים פשוטים, משפחה בהשאלה, בחור עם אופי, הברבור ובטח שכחתי משהו :)

©big smile©

New member
אני חדשה. :)

שם:ענבר. גיל:15. עיר מגורים:ראשון לציון. תוכניות אהובות ב-Yes Weekend:הישרדות.

למעלה