שרשור הכרות כללית לפורום

DirrtyShay

New member
שרשור הכרות כללית לפורום ../images/Emo9.gif

כדי שכולנו נכיר אחד את השני טיפה יותר.. אז שכל אחד ירשום על עצמו כמה דברים שנדע.. כי אני יותר מכיר אנשים בפורום שונים. אז ככה כולם בבקשה תענו על השאלון : השם שלי : הגיל שלי : 3 שירים אהובים של מלאני : קליפ אהוב של מלאני : אני גם בפורומים : וזהו סתם שנדע איך קוראים אחד לשני

DirrtyShay

New member
עונה ../images/Emo9.gif

השם שלי : שי (בן) הגיל שלי : בן 19 ו-9 חודשים
3 שירים אהובים של מלאני : Northern Star, Never Be The Same Again ו-You Will See (כמובן את כל השאר אני אוהב פשוט סתם זרקתי כמה שאני מחבב). קליפ אהוב של מלאני : Going Down אנרגטי מאוד (ובאותה מידה גם I Turn To You). אני גם בפורומים : כריסטינה אגילרה, MTV ומאריה קארי. אלו שלושת הפורומים היחידים ועכשיו גם מלאני סי
אז נעים מאוד כולם, אני שי

רוני1002

New member
התשובות שלי:

שם: שרית. גיל:22. שלוש שירים אהובים של מלאני: If That Were Me, On The Horizon ו Next Best Superstar. אני גם בפורומים: מלאני סי, אנסטסיה, ככה זה בחיים (סדרה) ושרית חדד.

Music4Life

New member
אני עונההההההההה ../images/Emo8.gif

וואי איזה כיף, שאלוני קטן
(טוף, כמה שאלות קצרות...) השם שלי :
ניבה הגיל שלי :
23 וחצי 3 שירים אהובים של מלאני :
יש הרבה...אמממ.. next best superstar on the horizon I wonder what it would be like קליפ אהוב של מלאני :
On the horizon אני גם בפורומים :
רק בפורום של שרית חדד (המדהימה שלי)

RedRecords

New member
התור שלי:

שם: אלי גיל: 18.5 3 שירים אהובים במיוחד: Northern Star, Let's Love ו- Little Piece Of Me. קליפ אהוב: First Day Of My Life אני גם בפורומים: זה היחיד שאני כותב בו בקביעות

DirrtyShay

New member
הו סוף כל סוף מישהו משרשר נכון ../images/Emo6.gif

ומזל שכתבת.. כי לא יודע למה חשבתי שאתה בעצם את.. חשבתי שזו בת.. אתם רואים מזל שיש את זה..
נעים מאוד אלי.. אני מבין הרוב בטווח גילאים 18-25 יפה יפה

actimel

New member
חחח או יותר נכון...

אתה היית צריך לכתוב: קוראים לי רד ואני היחצ"ן הראשי של מלאני סי בארץ

DirrtyShay

New member
שני דברים לי אליך..

1. למה שלא תשתתף/י בשאלון הקצר..?
2. בחתימה שלך למה יש כל כך הרבה שורות רווח ?

gaga01

New member
יאללה הגלע תורי

אמממ מיכל בת 23 שירים אהובים כאילו כולם זה דיי תלוי במצב רוח שלי באותו רגע קליפ הכי אהוב First Day Of My Life למרות שכל עוד אני רואה את מלאני על המסך לא משנה לי מה זה יהיה איזה עוד פורומים? אממ זהו את האמת יש לי אובססיה רק למלאני כפרה עליה

RedRecords

New member
היית חסרה לנו. איפה היית כ"כ הרבה

זמן? העיקר שחזרת. זה מה שחשוב!

gaga01

New member
גם אתם לי

מה לעשות ככה זה שנמצאים בצד השני של העולם ועסוקים בסרטים של עצמך לפעמים קשה לעקוב

actimel

New member
מיכלי, דירבלאק להעלם...

אנחנו אוהבים אותך
מזתומרת עסוקים בסרטים של עצמך כפרולה? הסבירי, נמקי, פרטי

gaga01

New member
כפרה התגעגעתי

איפה את נעלמת לי? אפשר לדעת למה את אף פעם לא במסנגר?

actimel

New member
אני נעלמת מיכלי???את באווי קונסנטלי

חחחחחחחחחח בעצם את כל הזמן בדרך לעבודה...

gaga01

New member
אני באוואי כי אני עצלנית לשנות את

זה. תמיד זה דלוק שלחי הודעה אם אני פה אני עונה ואם לא אני בדרך לעבודה כדי שאני יוכל לשלם את האינטרנט חחח

mbsgf

New member
אני..

השם שלי : מושיק הגיל שלי : 19 ו7 חודש 3 שירים אהובים של מלאני : Youll Get Yours, Positively Somewhere, Love You Without Trying קליפ אהוב של מלאני : Yeh Yeh Yeh אני גם בפורומים : The OC

jenngirl

New member
:)../images/Emo82.gif

השם שלי:ג'ן.. הגיל שלי:17 וקצת 3 שירים אהובים של מלאני:Northern Star,If That Were Me,Closer קליפ אהוב של מלאני:ממ,לא יודעת אני גם בפורומים:ירושלים,שמיניסטים,רובי וויליאמס

למעלה