שרשור הכרות

limors2

Active member
אתם לא עוצרים לטרמפים, שם../images/Emo11.gif

הייתי פעם בדרך לקיסריה ומישהי הבטיחה לי שאם אני אחכה לטרמפ מחוץ לאור עקיבא כולם יעצרו, ואף אחד לא עצר!

LilyKat

New member
מנשמע ;)

שם: קראו לי לילי ^^ גיל: 19 מקום מגורים: מרכז הארץ P: הדרך המועדפת עליכם להעברת הזמן: מוסיקה, מחשב, ספרים, סדרות :) התעסוקה המרכזית בחיי היומיום שמונעת מכם להעביר את הזמן בדרך המהנה הזאת: ת'אמת, ששום תעסוקה לא עוצרת אותי XD שיר גאגא אהוב (כן כן. למרות שזה קשה!): ואו...ממש קשה לבחור..Poker face תמיד שולט, ויש לי מקום מיוחד בלב לpaparazzi, אבל אבל יש גם את alejandro ואת dance in the dark.. לא יכולה לבחור P: מסר לאומה: Little mosters rock ^^

gaga oh la la :)))))

שם: לימור גיל: 22 מקום מגורים: פ"ת הדרך המועדפת עליכם להעברת הזמן: מסנג'ר. פייסבוק. יוטיוב. ומוזיקה :) התעסוקה המרכזית בחיי היומיום שמונעת מכם להעביר את הזמן בדרך המהנה הזאת: אני מובטלת בינתיים. אז זה מה שאני עושה רוב הזמן \: שיר גאגא אהוב (כן כן. למרות שזה קשה!): יש כמה. קשה להחליט \: מסר לאומה: בהצלחה לפורום

Run for a Fall

New member
שלום ../images/Emo3.gif

שם: מתן גיל: 18 מקום מגורים: קריות הדרך המועדפת עליכם להעברת הזמן: מוזיקה, פסנתר, אינטרנט, בלה בלה
התעסוקה המרכזית בחיי היומיום שמונעת מכם להעביר את הזמן בדרך המהנה הזאת: נכון לעכשיו כלום (בין בצפר לגיוס
) שיר גאגא אהוב (כן כן. למרות שזה קשה!): וואו ממש קשה! אולי Dance in the Dark מסר לאומה: שיהיה במזל טוב? XD

Shiri from the block

Active member
אניייייייייי שם: שירן גיל: טרי מידי, לא מסוגלת לכתוב אותו עדיין.. מקום מגורים: מעלה אדומים הדרך המועדפת עליכם להעברת הזמן: מחשב, פייסבוק, מסנג'ר התעסוקה המרכזית בחיי היומיום שמונעת מכם להעביר את הזמן בדרך המהנה הזאת: עבודה ולימודים שיר גאגא אהוב (כן כן. למרות שזה קשה!): Lovegame מסר לאומה: Im A Free Bitch Baby

../images/Emo205.gif

שם:נעה גיל:18 מקום מגורים:מודיעין הדרך המועדפת עליכם להעברת הזמן:מוזיקה, צילום, ספרים התעסוקה המרכזית בחיי היומיום שמונעת מכם להעביר את הזמן בדרך המהנה הזאת:אני עוקבת אחרי יותר מדי סדרות בטלוויזיה/מחשב
שיר גאגא אהוב (כן כן. למרות שזה קשה!):speechless מסר לאומה:

roey406

New member
מצטרף :)

שם:רועי גיל:15 מקום מגורים:מרכז הדרך המועדפת עליכם להעברת הזמן:מוזיקה,מחשב התעסוקה המרכזית בחיי היומיום שמונעת מכם להעביר את הזמן בדרך המהנה הזאת:עבודה :| שיר גאגא אהוב (כן כן. למרות שזה קשה!):אממ..באד רומאנס, מאנסטר, ביוטיפול דרטי ריץ' מסר לאומה:פגשתי את גאגאאאאא. מצורפת תמונה :D וסוףסוף פורום לגאגא

How I Disappear

New member
אווווווו מיייייייי ליידייייייי גאגאאאאאאאאאאא

איך היה (להיפגש איתה) ?

roey406

New member
פשוט מדהים

אמנם הפגישה הייתה מאוד קצרה, אבל היה פשוט מדהים להיות עם גאגא באותו חדר, לגעת בה, להצטלם איתה, ופשוט להתרשם מהאישה המיוחדת הזאת פנים מול פנים, זאת הייתה פגישה בלתי נשכחת ללא ספק (למרות שהיו הרבה איסורים מצד ההפקה שלה חח)

limors2

Active member
כמו לא לבהות בשיזוף הממש בולט שלה?../images/Emo6.gif

איזה כיף לך!

ndnd123

New member
גמאני מצטרף ..

שם:נתנאל גיל:14 מקום מגורים:אשדוד הדרך המועדפת עליכם להעברת הזמן:מחשב .. התעסוקה המרכזית בחיי היומיום שמונעת מכם להעביר את הזמן בדרך המהנה הזאת:לא הבנתי שיר גאגא אהוב (כן כן. למרות שזה קשה!):הבאד רומנאס ולאב גיים
מסר לאומה:תנו חיוך
הכל לטוב

Coralulu182

New member
סוף סוף נפתח הפורום...

שם: קורל גיל: 17 וחצי מקום מגורים: אשדוד הדרך המועדפת עליכם להעברת הזמן: קריאה ועיצוב גרפי התעסוקה המרכזית בחיי היומיום שמונעת מכם להעביר את הזמן בדרך המהנה הזאת: אין כרגע
שיר גאגא אהוב: ממ...מתלבטת בין באד רומאנס לפוקר פייס. מסר לאומה: לק אדום זה הכי אחי

galnili

New member
היי אנשים :D

שם: גל :) גיל: 16 (וואו אני מרגיש קטן ><) מקום מגורים: אור עקיבא הדרך המועדפת עליכם להעברת הזמן: שינה מוזיקה סרטים ומחשב :D התעסוקה המרכזית בחיי היומיום שמונעת מכם להעביר את הזמן בדרך המהנה הזאת: לימודים -__- שיר גאגא אהוב (כן כן. למרות שזה קשה!): אעא בילתי אפשרי זה כמו לבחור בין אמא לאבא וכל פעם היו לי תקופות התקופות הכי ארוכות היושל בד רומנס ופפראצי מסר לאומה: Lady Gaga for President!

spiceupmylife

New member
חחח :) בהחלט gaga for president

בכלל צריכים להקים מדינה\ ארץ עדיף בארה"ב ...
שבה גאגא תהיה הנשיאה וכל המפלצות הקטנות יחיו שם באושר ואושר
וכל סופש גאגא תופיע ותישא נאומים מרתקים...

Music4Life

New member
../images/Emo45.gif נכון רעותי!!! ../images/Emo13.gif רעיון מצוין

גאגא לשילטון

limors2

Active member
../images/Emo45.gifרעיון נפלא!

אפשר להציף אותה בטוויטר בבקשות כאלה. היא אוהבת הצפות!

spiceupmylife

New member
אין לי טוויטר ... ../images/Emo13.gif אבל את יכולה

לרשום לה את זה מענין איזה תגובה תהיה על זה...

למעלה