שרשור הכרות

• פותח הנושא WTR
  • פורסם בתאריך

WTR

New member
שרשור הכרות../images/Emo88.gif

שם: גיל: אזור מגורים: איזה חמוס יש לכם? ספרו עליו קצת:

Sweet Fantasy

New member
אני אתחיל ../images/Emo9.gif

שם: מיכל גיל: 18 וחצי (טיפה יותר) איזור מגורים: השפלה בואו נאמר איזה חמסו יש לכם? יש לי כרגע 3 חמוסים 1. גיזמו סייבל זכר בן שנה וקצת 2. ג'וזפין קינמונית נקבה בת שנה וקצת 3. אלמונית סייבלית בת 5 חודשים ספרו עליו קצת: אממ... אין יותר מדיי מה לספר גיזמו הוא הכי המועדף עליי הוא מתוק ורגיש ממש גבר לעניין
ג'וזפין היא פרינססה ומעדיפה שלא יתעסקו איתה פעם היא הייתה תוקפנית היום היא רגועה (חשוב לציין שזה קרה אחרי העיקור) אבל אוהבת להיות לבד (או עם גיזי) ואלמונית.. עדיף שהיא תשאר בעילום שם

Lovable Stray

New member
היי

שמחה שבניגוד אלי מיכל לא התעצלה לפתוח פורום, הגיע הזמן
שם: ג'סי איזור מגורים: צפון חמוס: ריצ'י אין כל כך מה לספר, ריצ'י הוא זכר סייבל בן שנתיים וקצת, אוהב להירדם במקומות מוזרים ולאכול אגסים
חוץ מזה הוא דיי מוזר - מצמיח פרוות חורף בקיץ ומשיר אותה בחורף :-\ תשמרו על החמוסים שלכם.

moonbear

New member
וזה כושי החמוס שלי בתמונה

עם ארלוזורוב החתול. החמוס חיי עם חתולים רבים ומאושר.

Sweet Fantasy

New member
../images/Emo99.gif תמונה מדהימה

וברוכה הבאה
תספרי לנו קצת יותר? שם: גיל: אזור מגורים: איזה חמוס יש לכם? ספרו עליו קצת:

moonbear

New member
מגורים באיזור תל אביב.

החמוס הוא זכר כנראה מסורס (על זה עדיןן חלוקות דיעות הוטרינרים...)בזמנו הוא נזרק מפינת חי של בית ספר מפני שהיה 'לא נחמד' לילדים(בטח לא נחמד,היה סגור לבד בכלוב של 30X30 ).אצלנו הוא כבר שנתיים וחצי ,משתולל עם החתולם ואפילו אימץ גור שאותו גידל (ארלוזורוב החתול).מפונק ביותר ואהוב ביותר על חתולים ואנשים.יש עוד תמונות של המקסימון בדרך,ברגע שאתגבר על הקשיים הטכניים של המחשב.

WTR

New member
אני אענה גם ../images/Emo9.gif

שם: איילת גיל: 18 אזור מגורים: הרצליה איזה חמוס יש לכם? סייבל כהה בן שנה וארבעה חודשים ספרו עליו קצת: את ולנטינו קיבלתי לפני שנה וחודש, היה קטנטן ושובב. היום הוא מסורס ואני חולה עליו
הוא אוהב להציק לכלב שלי ולצאת לטיולים תמונה

carmikush

New member
גוצ'י גוץ'!

שם: כרמי (עם מלרע בשביל מיכל) גיל: 15 אזור מגורים:מרכז איזה חמוס יש לכם?חמוסה בצבע אלבינו. עוד יומיים בת 5 חודשים. אתמול היא עוקרה. יש לי אותה מה16 ליוני כשהיא הייתה בת חודש ושלושה שבועות. ספרו עליו קצת: גוצ'י החמוסה הכי טובה שיש. בהתחלה היא הייתה נשכנית ורשעית ועכשיו היא חמוסה פשוט נפלאה. היא מפונקת כמו זכר. אבל מצד שני אוהבת להשתולל. כל היום מקבלת נשיקות וליטופים ממני אז זה מסביר קצת למה היא מפונקת (אמא שלי טוענת שאני מקלקלת אותה חחח).

carmikush

New member
כנ"ל חחחח

היית צריכה לכתוב לי את זה למטה איפה שטעיתי לא? חחח

Sweet Fantasy

New member
טעית גם פה

וכמעט בכל שירשור חחח.. את צריכה לשרשר את ההודעה שלך להודעה הראשית.. את משרשרת לתשובות של האנשים תשימי

carmikush

New member
ואט? תסבירי יותר טוב

בקומונה גם הייתי עושה את זה? אני לא רגילה לפורומיםםםם

Sweet Fantasy

New member
../images/Emo24.gif חמודה../images/Emo70.gif

מה ההבדל? זה כתוב אותו דבר אוקיי ככה.. יש את ההודעה הראשית - ההודעה נראשונה שנפתחה ויש את ההודעות המשורשרות אליה - כל התשובות ממתחת כשאת עונה את צריכה לראות למי את עונה כשאת לוחצת "הוסף תגובה" את צריכה לראות שזה בחלון של השאלה\תגובה שעליה את רוצה לענות למשל ג'סי עשתה את השירשור על הצעצועים בשירשור יש שאלות כל אחד ענה ושימי לב שכל התשובות משורשורת כתשובה להדעה של ג'סי את בעצם שירשרת אליי.. וזה כאילו שנתת לי תשובה ולא לג'סי מקווה שהבנת

carmikush

New member
אה נגיד

ללחוץ על"שרשור הכרות" שזו ההודעה הראשית (?) ואז ללחוץ על הוספת תגובה?!

zulli

New member
תורמת את חלקי

שם: ענת גיל: 27 אזור מגורים: תל-אביב חמוסים: ג'יזל - חמוסת אלבינו (1/1/2004) מעוקרת, מקסימה, יפיופה, אחות של באפי סופי - חמוסת קינמון (21/4/2005) תתעקר באוקטובר, מקסימה, שובבה, היפר-אקטיבית... אחות של ג'ינג'ר. משתוללות באופן קבוע עם זואי הכלבה, אורבות באופן קבוע לבל ומילה הארנבונים. אהה כן, סופי וג'ינג'ר הן הבנות של גיזמו וג'וזפין...

למעלה