שרשור הכרות.

שרשור הכרות.

חברי הפורום היקרים, אלה שכבר כאן ואלה שעדיין לא.. הייתי רוצה להכיר כל אחד מכם קצת יותר מהשם משתמש שלו.. כל אחד שישרשר לכאן את שמו, גילו, שיר אהוב של הלהקה, שיר אהוב לא של הלהקה, איך שמע על הלהקה? ועוד כל מיני הערות שאתם חושבים שצריך, את תאריך הלידה שלכם שלחו לי דרך לוח הארועים > "הצעת ארוע חדש".. ואוסיפו ללוח.. מקווה שתהנו, והנה פרטיי.. שמי תום, אני בן 15.5 Epiphany הוא השיר האהוב שלי .. והשיר האהוב מחוף ללהקה הוא : "פיוטה" (לא ממש שיר, יותר נכון מוזיקה) של היהודים. שמעתי על הלהקה בטיול בארה"ב לפני כשנה וחצי, זה היה it´s been a while.. ומאז אני אוהב את הלהקה..

Master Boo

New member
אז ככה

אביתר עוד מעט 17 של הלהקה? for you ללא ספק! ואחריו בא open your eyes- אני פשוט מת על התיפוף שלו!!! (מתופף במקצועי
) ולא של הלהקה, נכון לעכשיו Glass של Incubus- הלהקה האהובה עלי!

הי לכם!~!

אני דן בן 15 עומד מעט 16 שיר אהוב זה waste -שיר מרגש לאללה וFADE במיוחד בגרסת האנפלגד אמנים האחרים : אלאניס מוריסט המלכה!!,פיונה אפל, פרל ג´אם, היהודים,נירוונה, סאנק אננסי! בהצלחה עם הפורום!

WickeDevil

New member
אני.... ../images/Emo60.gif

דרור בן 15 ושלושה חודשיים עוד יומיים
שיר אהוב של הלהקה: FOR YOU יש לי רק אלבום אחד שלהם, BREAK THE CYCLE אבל הוא צרוב
שמעתי עליהם רק מה- MTV כשיצא IT´S BEEN A WHILE אמנים אחרים שאני אוהב: THE CALLING (מאוד מאוד מאוד), אביב גפן, רובי וויליאמס, דניאל סלומון, חמי רודנר ועוד המון האייקון שלי:
שקוראים לו שבי זהו

OMRIVOL

New member
אז ככה..........

קוראים לי עמרי , בן 17.5. השיר האהוב של הלהקה הוא FADE... עוד אמנים שאני אוהב : METALLICA , NIRVANA , PEARL JAM , CREED , משינה , RED HOT... , מוניקה סקס........ועוד רבים.

Drorrrrrr

New member
חבריי ../images/Emo60.gif

החלפתי שם וזהו ככה קוראים לי מי שרוצה שירצה מי שלא רוצה שלא ירצה
חיים טובים ולמי שעדיין לא זיהה לפי האייקון: זה אני, דרור DRORLAVIE WICKEDEVIL

Charmed by love

New member
היי../images/Emo15.gif

אני לא חברה בפורום ובינתיים גם לא אהיה כי... אני פשוט לא מכירה את הלהקה מספיק טוב... אבל תום דאג לשים הודעה המפרסמת את הפורום בכל מקום אז נכנסתי... אל תתפלאו אם אני אחזור.... אני שרון, ואני מכורה למכושפות ודה קולינג.

noa462

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif

אמממ אני נועה אבל אני לא מעריצה של הלקה הזאת רק רציתי להגיד מזל"ט על הפורום החדש שנפתח ואני אוהבת את השיר It´s been a while (אבל בלי שום קשר
) יאללה בהצלחה

Charmed 4ever.

New member
הא... ../images/Emo54.gif../images/Emo136.gif

מי היר! שם: ניצן (אני גם אחות של המנהל... :) אני בת 14 וחצי השירים האהובים עליי הם אופן יו´ר אייז ופור יו... אחריהם אפיפאני שהוא שיר מדהים... שיר שאני אוהבת לא של הלהקה? כל שיריהם של הלהקה המדהימה דה קולינד, וויט´ יו של אבריל לאבין ו"לא קל" של "היהודים" (אובססיה חדשה שלי...) אני גם חולה על "קלינינג אאוט מיי קלוזט" של אמינם ועל עוד שירים ואמנים... חולה על "מכושפות" ועל "גולשים בזמן" ועוד כל מיני סדרות למיניהן.... ו.... עכשיו לנקמה המתוקה... דרור... דיסק צרוב?!?!?! אוי כשאני אתפוס אותך ילד...

ש ו ק ה

New member
אני נטע

שיר אהוב של סטיינד - epiphany שיר אהוב לא של סטיינד- יש אלפים אין לי כוח לפרט אני אוהבת את סטיינד מאז שראיתי את its been a while וקניתי את הדיסק שלהם ואני מאוד אוהבת להקשיב לו (תאריך לידה 30.3.88 )

avivs

New member
אני...

שמי אביב. בן 17.5 מהקריות. אוהב אלאניס, לייף הואס, טורי איימוס, סטינד ועוד. חולה על הדיסק האחרון וכבר מחכה לבא...

HuRLeY GiRLY

New member
היייייייי!

אני מור..בת 14 מגן יבנה אוהבת פאנק רוק.. ורוק.. וזהו... מתי יצא כבר עוד דיסק?

הלו,גם אני חדש כאן

קוראים לי דורון אני בן 16 מראשל"צ ואני מכור... לא,סתם,אבל סטיינד היא אחת מבין שאר הלהקות שאני אוהב ועוד קצת: שיר אהוב (בעצם 2):Can´t belive וopen your eyes להקות אהובות אחרות:נירוונה,קורן (Korn),אופספרינג,ר´ייג אגיינסט דה משין,סיסטם אוף אה דאון,סאם 41 ועוד ועוד... להקה שנואה:דה קאלינג (הייתי חייב להגיד את זה,אל תכעסו...)

Drorrrrrr

New member
../images/Emo46.gif תבקש סליחה! ../images/Emo60.gif

אני אסלח לך אני אסלח לך תנשק את השם הזה וזה לא דה קאלינג זה דה קולינג! יאללה אני אסלח לך רק תבקש סליחה דורון!

Charmed 4ever.

New member
דרורו´ש... ../images/Emo54.gif

צ´יל בייבי! ו... (מי זה היה שאמר שהוא שונא את דה קולינג?!) כמה שירים שמעת שלהם שאתה יכול להחליט שהם גרועים לדעתך?

למעלה