שרשור המלצות

שרשור המלצות../images/Emo70.gif../images/Emo251.gif../images/Emo192.gif

חברי הפורום היקרים, חפצתי במוזיקה חדשה ומרעננת, אז אני פונה אליכם
יש לכם המלצות למוזיקה טובה
שמעתם משהו שכולם חייבים לשמוע גם
בשרשור הזה תוכלו לחלוק ולקבל המלצות על מוזיקה חדשה (וגם פחות חדשה) כדי שלכולנו יהיה כיף עד שיהיה חדש מקין (המממ) אז... על מה אתם ממליצים

mojoit

New member
שלום

חזרתי לאחר נדודים בים התיכון
(משחק מילים מטורף..מעניין מי יבין
) אלה האמנים הפחות מוכרים ששולטים כרגע בפלייליסט שלי
: פיונה אפל ,קיבלתי את 3 הדיסקים שלה ליומולדת ואני נהנת מכל שניה. הדיסק החדש של אסף והמוג'וז "THROUGH THE GALE" שמספר את סיפורו של קפטן קסיאס וחבורת הפיראטים שלו. מקסים מקסים מקסים ..
הם התעלו אפילו על עצמם ! THE DEAD WEATHER קניתי דיסק שלהם כי חפצתי במשהו ג'ק ווייט-י וכבר יש לי את כל הוויט סטרייפס הם מעולים מכל בחינה ולמי שבא להוציא קצת עצבים הם מומלצים ביותר
הפסקול של פנטום האופרה,אז למי שלא ידע אני אובססיבית לחלוטין בכל מה שקשור לפנטום הביצועים האהובים עליי הם דווקא החדשים ביותר,של הסרט, איימי רוסום וג'רארד באטלר . שייקס-THE SHAKES להקה ישראלית בראשה גיא אבידן (כן,יש קשר
) שמשלבת בעיקר בריט רוק עם נגיעות של פולק אפשר למצוא את כל השירים שלהם ביוטיוב והם מופיעים בעיקר בת"א. בחינם.(!!!) מסיבות אידיאולוגיות
זהו בעקרון
אני רשמית בת 15 !!! איזה כייף

mojoit

New member
תודה../images/Emo6.gif

אם לפי דיסק אז when the pawn...
אבל הוא הראשון שהכרתי אז אני לא כל כך אובייקטיבית tidal וEM נמצאים באותו מקום אצלי בנתיים

חחח אני חייבת לספר על זה למרצה שלי בבלשנות

הוא מטורף על משחקי מילים, חלשים ככל שהם יהיו
אני אאזין מאוחר יותר לשירים
ו..מזל טוב!! מתי היה לך יומולדת?

mojoit

New member
חחחח מעניין מה הוא יגיד ../images/Emo6.gif

ב18.12 גיל 15 נכנס רשמית!
(וואוו אני ממש קטנה
)

חחח הוא לא היה השבוע איזה באסה

אבל שתדעי שלפעמים הוא מלמד לשון בתיכונים, אז אולי יתמזל מזלך והוא יקפוץ אליכם למלא מקום או משהו חחח

galoosh33

New member
כמובן ומלא!

אני אפרסם פוסט מושקע בסופ"ש או כשאני אהיה בחופש :]

את לא מבינה כמה הייץי צריכה המלצות

הפלייליסט שלי בכלל לא התרחב.. חוץ מהישראלי.. ואין לי על מה להמליץ

למעלה