שרשור הקוברה

panda0zombie

New member
שרשור הקוברה

אז היום גילינו מידע חדש על הבוס של הבריגדה! הכינוי שלו זה הקוברה אבל חוץ מזה לא גילינו שום דבר לצערנו

רציתי אז לפתוח שרשור בנושא הקוברה
מי אתם חושבים שהוא ומה לעזעאל הסיפור שלו?

ido12346

New member
לפי דעתי..

1) בנדה
2) מי שעם בנדה בחדר... תכל'ס מראים אותו די הרבה..
3) סוזי? לא.....

בקיצור מישהו שקשור לבנדה

ny22

New member
מנהל
אחרי פרק 41 הנה דעתי

1. אילנה - כשהיא אמרה שאין לה את הטבעת היה בסאבטקסט של מה שהיא מארה משהו בסגנון של "אני יודעת על מה אתם מדברים" או "אני יודעת מה אתם מחפשים" (גם אם היא לא ידעה שהן יודעות על זה מאיתן, היה לה ברור למה הן צריכות את הטבעת). לכן יש לי איזו תחושה שהיא הקוברה...
&nbsp
2. איתן.
&nbsp
3. בנדה - אולי הוא לא רצה לספר להם כלום על הלמוט בגלל ששיש לו חלק בזה והוא הקוברה (סיכוי קלוש אבל אצל גיורא הכל יכול לקרות).

לפני שהוא נפל...

עוד בסצנה שקדמה לזה, כשויקי ולילוש פנו אליו וביקשו שימסור להן את המפתח שלו, הייתי בטוחה שאיכשהו יחשפו עכשיו שאולי הוא הקוברה חחח
אז אולי הייתה לו יותר נוכחות בסדרה, מעבר ללאכול ולרשום במכולת. אני כבר לא יודעת מה לחשוב לגבי הזהות של הקוברה , כמו כולנו...
ואז הוא נפל... לא נעים לי להגיד אבל הוא ממש קרע אותי מצחוק עם הנפילה שהייתה נראית כל כך אמיתית !

dar dahan

Member
אין סיכוי שזאת אילנה כי הטבעת הייתה על מקס

חוץ מזה אם אילנה היא הקוברה היא הייתה מביאה להן כי בסוף איתן היה פותח את זה והיא הייתה זוכה בזה.
אם אילנה היא הקוברה אז אני מלך ארצות הברית

&nbsp
בנתיים החשודים שלי לתפקיד הקוברה:
1. בנדה, אם כי זה לא ממש הגיוני כי הוא פוגע במשפחה שלו אבל מצד שני אולי זה בשביל לצאת מהכלא?
2. הלמוט, עד כמה שזה ישמע הזוי לדעתי יש מצב שהלמוט שיקר לרחלי והוא הדוד של הנכד של פריצי אם כי הגיל שלו לא מתאים אבל אולי.
3. מישהו שעוד לא הופיע, הריי כל מי שהופיעו בסדרה עד כה אין שום הגיון שהם יהיו הקוברה.
&nbsp
אגב אני בטוח מי לא הקוברה:
מגי ולירון שהיו בזמן שהקוברה דיבר עם טדי.
&nbsp

שתיים פשוט לא הגיוני

להלמוט הייתה חצי מפה, לבריגדה חצי שני.
&nbsp
אם הוא היה הבוס שלהם כל הזמן אז מה הם חיפשו כל השנים?
&nbsp
למרות זאת, אני כמעט בטוח שזה בנדה. מצד שני, אולי לנמרוד יש פיצול אישיות...

dar dahan

Member
נמרוד זאת הגזמה אמיתית

הבנאדם כושל ברמות ומסתובב עם חברים שמפסידים בכדורגל לשתי בנות ושתי בנים חחח
וכמובן עניין הגובה

חחחח

ny22

New member
מנהל
גיורא עוד עלול להפתיע. כמו בקטע עם אודי ואגם

שיר m

Well-known member
גם אני חשבתי על אילנה בקטע הזה, היא יודעת הרבה זה בטוח.

למעלה