שרשור השורה שהכי אהבתי ולמה ?

שרשור השורה שהכי אהבתי ולמה ?

אז איזו שורה ובאיזה שיר הכי אהבתם ולמה ???

אני אתחיל

אני הכי אהבתי את השורה : פרפרים בבוקר עפים מול חלוני פרפרים בבוקר בכל מיני צבעים מתאספים על הוילון שבחדרי מאוהבים אחד את השני וזה עושה לי את היום שבא לי רק לחלום עליך אני פשוט נזכר בכל הבקרים החורפים שלאחר פרידה שגורמים לך חשק רק להתכרבל בשמיכה ולהיזכר בכמה טוב היה וכמה חבל שנגמר

מניפולציה:

הייתי צריכה להשאר במיטה עד שירד לי החום ממך היית לוקח חזרה הכל אם היתי חזקה לא הייתי מוכנה

21profile

New member
השורה שהכי אהבתי

"להתרחק זה לפעמים לחבק את עצמך קצת יותר" (מתוך "לזרום") מהסיבה הפשוטה שזה נכון, והוכיח את עצמו לא פעם בחיי. הא וגם "כל החיים עוד לפני, הדגלים שלי דהו, ססמאות שהתעייפו" פשוט כנה.

המשפט שהכי מתאים לי

מילים בלי משמעות זורמות מפי אחר כך רוצה למות וגם שיר היציאות שלי שורה פשוטה וגאונית הלילה אני יוצאת לרחובות העיר הגדולה לחפש אהבה לא משנה מה יהיה העיקר שתהיה אהבה.

RTur

New member
אני עונה:

אממ קשה לי לבחור האמת קטע אחד שאני אוהב אבל אני אציין 3: "על נדנדה עפתי גבוה להיות שם שוב ולו לדקה עיניים עצמתי בכוח אך רגליי התנגשו ברצפה" זה כמובן מתוך השיר "נדנדה".. אממ אני אוהב את המשפט הזה כי אני מזדהה עם הרצון לחוות שוב את תקופת ילדותי ואולי לשנות כמה דברים מטומטמים שעשיתי.. חחח.. וחוץ מזה, כשהיינו ילדים (אהבנו בסודי סודות חחח
) היינו תמימים ובלי דאגות.. הלוואי עליי בלי דאגות עכשיו.. ועוד שני קטעים משיר שממש היה לי קשה לבחור בו מה אני אוהב כי הוא פשוט שיר ממש חזק ועדיף אם הייתי כותב פה את כולו.. אז בכל זאת בחרתי שני קטעים: "לא אמרתי לו מעולם איך הוא יקר לי לא אמרתי שמכולם הוא מיוחד לי איך אוכל לומר את זה הן הוא יותר מזה" והקטע השני: "והשיר הזה הוא יותר מכמה שורות הוא נכתב בשבילו בדמעות כי מעבר לכל המילים בשבילי הוא החיים" אני לא חושב שיש צורך בכלל להסביר למה אני (וגם חן ויעל למיטב זכרוני מהקומונה..) אוהבים את שני הקטעים האלה.. המילים האלה פשוט מדברות בעד עצמן..

ג ב ש ו ש

New member
עונה../images/Emo27.gif../images/Emo88.gif

"יש לי סיבות אישיות להיות אחת שכזו ולמרות שאני משתדלת מאוד,יש לי סיבות טובות עם המון ברורות לעולם לא אומר,אפחד לא יבין וממילא גם לא ישאל" אני רק הופך את זה ללשון זכר
ואני כ"כ מתחבר לשורה הזו,לשיר הזה בכללי..יש עוד כמה שורות משירים אחרים אבל זו שאני אישית מתחבר הכי הכי...

עונה...../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

1) "אעשה כמיטב יכולתי להסתיר את צערי אשטוף את עיני אטפח על פני ואלבש חיוך ענקי" (מלכת הפופ) אני הכי מתחברת לקטע הזה בגלל שאני לא אוהבת להראות שאני עצובה או שרע לי, שקשה לי. במקום זה אני פשוט מתחילה לצחוק, לחייך ולהסתיר את הכאב. 2) "יש לי סיבות אישיות להיות אחת שכזאת ולמרות שאני משתדלת מאד" אין לי ממש הסבר למה אני מתחברת לקטע הזה... פשוט מתחברת.

tomadonna

New member
השורה שלי

"איך כל השנים לא עושות אותנו מחוסנים" -לזרום

שלום לכולם!

איזה כיף לראות שזה גדל לפורום. אני מקווה שבשבוע הבא אוכל כבר להציק לכם עם תאריך להופעה חדשה בתמונע. גם לי יש שורה, אבל היא ממש חייבת להישאר שלי כדי שלא יתפתח פה דיון למה דווקא היא:) חיבוק גדול.

21profile

New member
אודי בנוגע להופעות בבארבי

לא מזמן אליקו ציין בקומונה שההופעות בהרכב המלא ייתמקדו בחודשים הקרובים בתיאטרון תמונע, היכן שנערכו שתי ההופעות האחרונות בהרכב המלא. ההופעה הבאה מיועדת להיות במרץ,בתמונע, ויכול להיות שבין לבין יהיו הופעות אקוסטיות (לדוגמא ההופעה שהיתה אמורה להתקיים בבאר שבע במועדון הצ'יקה ונדחתה..) חן

הייתי מעונין להפנות אליו שאלה

מה שקורה בתמונה זה מקום לסך הכל 150 איש והוא טיפה קטן מה גם שחנייה לא הכי נגישה במקום הבארבי לעומת זאת הרבה יותר גדול ויש נגישות לחניה

RTur

New member
אממ אודי..

התמונע זה ה-מקום להופעות של בתי בגלל שהתמונע זה מקום קטן, ההופעות שם יותר אינטימיות ויותר כיפיות.. האנרגיות שם מדהימות ועובדה שכל ההופעות שמתקיימות שם הן ההופעות הכי טובות! מה גם שהאבטחה שם זה צעצוע.. אפשר להיכנס ולדבר עם האמנים ואף אחד לא ירים גבה.. אני מאמין שגם בצוותא זה אפשרי אבל הסיכוי קטן יותר מהתמונע כי מן הסתם יש שם הרבה יותר אנשים.. חוץ מזה, לא עדיף שיהיו 2-3 הופעות של בתי בתמונע מאשר הופעה אחת ויחידה בצוותא? אני אישית מעדיף שיהיו כמה שיותר הופעות.. זה גם נותן לנו הזדמנות לפגוש את בתי יותר פעמים וגם זה פותר בעיה לכאלה שממש רוצים ללכת להופעה אבל לא יכולים בתאריך ספציפי בגלל סיבה מסויימת כי הם יודעים שתהיה עוד הופעה בתמונע..

21profile

New member
הופעות בתמונע

טוב, אני האמת לא כל כך אובייקטיבית- תמונע עבורי זה המקום האנרגטי ביותר להופעות, מקום מיוחד וקסום, בעיקר כשהוא מהווה רקע לזמרת כמו בתי. יצא לי לדבר עם בתי בסוף הופעה לא פעם על הייחודיות והקסם של תיאטרון תמונע. בנוסף לאהבה שלי, וכמו שאני רואה גם של ארתור ושל רבים נוספים, לתמונע, אני בטוחה שיש שיקולים מקצועיים מאחורי ההחלטה לקיים שם את ההופעות בהרכב המלא. נכון שתמונע לא יכול לאכלס הרבה אנשים כמו בבארבי, אבל כיום הקהל של בתי הוא לא כזה עצום (בתקווה שהדבר יישתנה ובמהרה), אז זה לא שנוצר מצב שהכרטיסים אזלו ואנשים נשארו בחוץ. חן

תראי

אנשים עם כלי רכב מתקשים להגיע לתמונע אין חניה איזור צפוף וגם יש חשש שלא יהיה מקום אז נכון בתי עדיין לא מאכלסת כמויות אדירות אבל ממה שזכור לי בכל פעם שהופיעה בבארבי המקום היה מלא ותסכימי איתי שבתי צריכה לעשות קפיצה ולהופיע במקומות כמו הזאפה הבארבי הקמלוט וכו " נכון כיף שגם מידי פעם תהיה הופעה בתמונע אבל צריך לשאוף יותר למקומות שציינתי

למעלה