שרשור התוכנית השבועית לתאריך 8.2 יוצא לדרך

ליאור144

New member
שרשור התוכנית השבועית לתאריך 8.2 יוצא לדרך

היום איתנו : ליאור שליין גורי אלפי אורנה בנאי ודוב נבון בנוסף יהיו איתנו : מלכות היופי סיון קלין ואילנית לוי מסקי ואילה שתי זמרות אתיפיות חבר הכנסת שיהיה איתנו היום הוא סגן שר הביטחון מתן וילנאי בנוסף יהיה לנו קרקס רוסי צפיה מהנה לכולם

OOOO0

New member
היה מעולה!

צחקתי המון....גורי הרג אותי עם כל הרעיונות ההזויים שלו....הראיון עם מתן וילנאי גם היה טוב מאוד והוא ממש זרם עם כל השאלות. אילנית לוי וסיוון קליין היו מצחיקות ביותר.

S™eX

New member
../images/Emo45.gif

וואי,איזו תכנית, זה פשוט נהיה יותר מצחיק משבוע לשבוע! החלק של המתנות לפלסטינים ליום העצמאות היה גדול- "בוא נמנה מה חסר להם: שירותים, ביוב,תרבות,מים.. אבל את זה כולם יביאו להם! אז אני אביא להם קורס פיסול בבצק סוכר".
אין,גורי פשוט גאון! רק למה התכנית כל כך קצרה?

ליאור144

New member
כן אני מסכים איתך גורי גדול :} בקשר לתוכנית

זה הזמן שהקציבו כנראה לתוכנית וגם לי זה מרגיש קצר מדי אז אני מבין אותך . היית רואה תתוכנית הקודמת של שליין הלילה עם ליאור שליין?

S™eX

New member
מידי פעם (הייתי בצבא ולא ממש הצלחתי

לעקוב אחרי שום שום דבר) אבל ראיתי את "עד הבחירות זה יעבור"-תכנית גדולה!הפעם האחרונה שצחקתי ככה הייתה שמ"מ ז"ל שודרה
, אבל עכשיו יש לנו את מצב האומה והכל בסדר רק שיאריכו את התכנית! גם ככה צריך לשדר את "הכל דבש" בשעה קצת יותר מאוחרת אם אתם שואלים אותי.

ליאור144

New member
מ''מ ז''ל תנוח על משכבה בשלום חח הייתה תוכנית

מצוינת אין ספק לא יהיה עוד כמוה .איפה הימים של הוילון הגרוזיני .? :} בקשר ''להכל דבש'' אני גם בדעה שלך ליאל צריך להזיז תשעה שלה בגלל התכנים שמשודרים שם ולא מתאימים לשעה הזו בגלל שיש עוד ילדים שרואים את זה .

ליאור144

New member
קצת באיחור אבל טוב מאוחר מאשר אף פעם לא. הנה

הסיכום שלי לתוכנית שהייתה : הסרטון על ''הבת של'' ליברמן היה הזוי היא באמת בדיוק כמו האבא מדברת הרבה אבל הרוב זה שטויות שלא מבינים
אהבתי תבדיחה על הערבים והמוסך מורשה חח הם לא יודעים מה זה בכלל.המתח שהיה במ''מ בין גורי לעינב קורה היום בין גורי לאורנה חח זה רק מוסיף.הקטע של אילנית וסיון קליין היה מצחיק זה רעיון טוב לדעתי והיה משהו דומה פעם בהלילה עם ליאור שליין ב1 המערכונים עם חייל אם אני לא טועה אם אני ימצא תקטע אני יעלה אותו.סיון קליין דומה קצת לאן קונופני נכון גלית? בראיון עם מתן וילנאי השאלת פתיחה אם היית פוליטקאי מה היית רוצה להיות
הייתה עוקצנית ומתאימה לשליין בול . אהבתי שהוא בא ולא התבייש לצחוק על עצמו כמו שהוא עשה בתוכנית האחרונה של מופע הלילה עם ליאור שליין למי שזוכר תמערכון ההוא.כל חדר שאהוד ברק נמצא בו הוא חדר אטום
גדול!!השטויות של גורי עם הכיף גם אני שהוא עושה עם החברי כנסת הולכות ומדרדרות מתברר שהוא עשה כמה תפקידים שלא ידענו עליהם
היה נדיר לראות אתיופיות שרות ברוסית כל הכבוד להם על הביצוע וחוץ מזה יש להן קול יפה.

למעלה