שרשור התוכנית השבועי לתאריך 1.2 יוצא לדרך

ליאור144

New member
שרשור התוכנית השבועי לתאריך 1.2 יוצא לדרך

קדדימה שרשרו: היום אתנו: ליאור שליין אורנה בנאי גורי אלפי והחבר פאנל ה4 יהיה אביב גפן ויתארחו גם בנוסף צמד רעים וליאור נרקיס פתחתי תשרשור מוקדם כי אני יוצא ולא יהיה פה בערב

ליאור144

New member
תוכנית גדולה!! :}

הקטעי וידאו בהתחלה ממשיכים להיות מאוד מצחיקים ועושים פתיחה טובה. אהבתי במיוחד את הסרטון על גואל רצון והחיקוי של החרדון.גם הקטע על ביבי היה מצחיק .אמירת ''האמת'' של אביב גפן הייתה אכזרית במיוחד העקיצה לשליין ומירב חח :}גם גורי קרע אותי באמת שלו אין עליו.יפה ששליין מוכן להשלים עם ארז טל חח רק בתנאי שיהיה לו שפעת חזירים ושליין יוכל להדביק אותו :}גורי שיחק אותה בבדיחה על זריקת הנעל וקשירת הקשר משחק מילים חזק .זריקת נעל על שליין חח לאן הגענו? חח גדול שהם שמו וואחד לאקום אחלה מחליף מצאו לו.דפקו לו שם שאלות מביכות שהייתי שמח לשמוע אותו עונה עליהן.אהבתי גם תעקיצה של אורנה לאביב חח :}.איזה נוסטלגיה עלתה בי כשהם שמו את הפתיח של נעלולי פלי :}..... תוכנית שאני זוכר אותה כילד.אסף אבידן כעובד זר חחח אהבתי שהציגו את הזמרים כעובדים זרים שצריך לגרש. מחכה כבר לשבוע הבא :{ שליין לא מספיק לי פעם בשבוע הוא חייב לחזור ללייט נייט היומי ואני מקווה שבהמשך זה עוד יקרה

OOOO0

New member
הייתה תוכנית טובה מאוד

הבדיחה על ארז טל הרגה אותי מצחוק.....
לדעתי אביב גפן היה חלש יחסית לגורי ואורנה, אבל הוא השתלב יפה. פחות התחברתי לקטע עם צמד רעים. נראה לי שהעניין הזה מיצה את עצמו. היה גדול לראות אותם מראיינים רחת לקום ועוד שואלים אותה שאלות נוקבות....
הקטע עם ליאור נרקיס בסוף היה מצוין.

אני מסכימה איתך...

לראיין רחת-לאקום זה רעיון ענק! האמת שדי מגיע לדני איילון שרחת-לאקום תחליף אותו בשל נבצרותו הפתאומית...בעצם זה בכל מקרה הגיע לו. אז מה בשבוע הבא יראיינו גוש חמוציות או את דליה איציק?
הקטע עם ליאור נרקיס גם היה מצויין. אהבתי את הקונספט
. גורי היה מעולה-"אתם כל הזמן יורקים לבאר...ואני שוחה שם!"
אהבתי את התגובות לרעידת האדמה המאיימת על ישראל- ליאור: "ברעידת אדמה אני רוצה להיות תחת ההריסות של עזה, אולי בזכות הזרחן ימצאו אותי"
. אביב גפן באמת די חלש, ומה פשר השלכת הנעל על ליאור?! מישהו ביקש המחשה?! הירידה של אורנה הייתה מרושעת ממש, ועם זאת מצחיקה ביותר-"רבין מת אחרי שהוא ראה אותך (אביב גפן". איזו דרך נוראית למות"
. לסיכום, תוכנית משובחת! כן תִרְבֶנָה כאלו! המשך שבוע טוב!

למעלה