*שרשור התפקדות למפגש*

*שרשור התפקדות למפגש*../images/Emo131.gif

כי לא יכול להיות שרק אני ושקד באות, לא? XD אז.. מחר, יום ראשון, 17.4.2011, בשעה 11:30 בתחנת רכבת סבידור מרכז בתל אביב מי בא?

את באה@!!@$!@$! ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אני באה! גם עדי שחם ועדי שלו אמרו שהן באות. דיברתי עם ירדן, והיא אמרה שהיא תהיה בסנטר ובאלנבי, אז אם נהיה באיזור, ניפגש איתה. יאאאאא

דורון 345

New member
את אמרתתתתתתתתת ש...

כשנפוליאון יכבוש את עכו, את תהיי שלי! את תהיי שלי, כשנפוליאון יכבוש את עכו
מה קורה עדישששש?!

בסוף לא באתי ../images/Emo10.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אבל איך היה?!%@$^@$^! מחכה לתמונות וחוויות!

סיכום מפגש../images/Emo131.gif

קודם כל, בדיוק בשנייה שעליתי לרכבת, גבי שלחה לי אסמס שהיא לא באה, ודי התבאסתי.. גבי, אני ממש מקווה שיצא לנו להיפגש בקרוב! (את באה לרוקצ במקרה?) הגעתי לרכבת מרכז ב-11:05, וחיכיתי בתחנה כמו ילדה טובה. אחרי כמה דקות נעם באה, וזה היה ממש מגניב כי לא ידעתי שהיא תבוא ולא פגשתי אותה מלא מלא זמן! אחר כך גם שקד וגפן באו, והלכנו ברגל לעזריאלי (למרות שהיה ממש חם וגפן התנגדה בהתחלה
), שם פגשנו את עדי שחם. הלכנו ל-H&M, ואז נעם הלכה.. אחרי זה הסתובבנו עוד קצת בעזריאלי, קנינו ארנקים, קנינו לגפן חוברת של שחור ופתור, וזהו נראה לי
היה מפגש די קצר ומצומצם, אבל לי לפחות היה נחמד :) אחר כך אבא שלי גם הודיע לי שבסוף הוא יוכל לאסוף אותי מהרכבת רק בערב, אז ביליתי את כל הצהריים בתל אביב XD

הלוואי שהייתי יכולה לבוא לרוקצ! ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אבל... א. ההורים שלי לא בדיוק נלהבים מהרעיון, כי עמוס שם לאללה, והם נורא חרדתיים מאירועים המוניים. ב. גם אני קצת חרדתית מאירועים המוניים
יש את חופש שבועות, ואפשר לעשות איזה מפגשבועות, כי החופשה שלושה ימים אם אני לא טועה
נמצא כבר את הזמן
וממש חסרתם לי! כל היום הייתי מה זה מבואסת, כי כ"כ רציתי לבוא למפגש. אבל... הו וול, אמא וההורמונים שלה. אי אפשר לדעת איתה

למעלה