שרשור חדשים

adam777

New member
שלום לכולם!

רק רציתי להגיד לכולם שלום וחג שמח. חוצמזה, שתדעו שמעכשיו גם אני קיים פה בפורום(זה לא איום, חלילה) וזהו בגדול. נ.ב. אני סטודנט בטכניון בן 21 - עכשיו באמת זהו.

Sky Player

New member
שלום לכולם!!!

שלום לכל מי שיודע מה זאת מוזיקה אל רמה. אני בן 17 ואני מעריץ גדול של אירו מעזור חיפה. הרומאן שלי עם אירו התחיל ליפני כמה שנים שחברה שלי זרקה אותי. הייתי בדיכאון מאוד קשה במשך 2 חודשיים. יום הייתי אצל חבר והיה באם אי ווי את קרייזי ופשוט ניגנבתי אל המילים של השיר והנגינה אל הגיטרות. הלכתי לחנות דיסקים וקניתי את "גט א גריפ" ו "ג'אסט פוש פלי" אחרי זה קניתי עוד ועוד דיסקים והורדתי קליפים והופאות חיות. אירו שינו את תפיסת העולם שלי ב 180 מעלות, וקיבלתי הרבה מאוד ביטחון עצמי שזה מה לא היה לי בכלל פעם. התחביבים שלי הם הם לנגן אל גיטרה חשמלית של של אירו בעיקר. אבל לא רק. וגם צילום מיקצועי של נוף ופרחים.

OrianUshke

New member
היי....../images/Emo11.gif

אני אוריאן... בת 14 וחצי. בזמן האחרון התחלתי לשמוע את השירים של איירוסמית', ולא הצלחתי להפסיק. אני לא ממש מכירה את השירים הישנים שלהם... אבל לפי מה שראיתי פה נראה לי שהם מאוד יפים... אני ינסה לשמוע אותם. המוזיקה היחידה שאני שומעת זה רוק. אין לי ממש מושג מה עושים בפורמים וכל זה... אני חדשה בכל הקטע של הפורמים. אז יאללה בעי!...

שלום אנשים ../images/Emo140.gif

גם אני החלטתי להצטרף עכשיו אני מקווה שיהיה לי זמן לרשום כאן הרבה אז הגעתי לפורום ככה חיפשתי בפורום מתופפים איזה מתופף בכפר סבא בשביל להקה ובמקרה הגעתי למנהל של הפורום הזה ואני אוהב את ארוסמית אז נעים מאוד אני מעיין בן 17 מכפר סבא חחח

Aerosmith

New member
../images/Emo187.gifשלום אבריבאדי!

קוראים לי אור...
בן 14 וקצת...(קטנצ'יק יחסית) מעריץ את ארו כבר שנתיים! :) טוב אני רק בן 14.. מקווה לכתוב פה דברים מעניינים..ושהפורום יהיה יותר מוצלח מהקודם בהייד פארק!!! (ברור!!!)
וחג שמח לכולםםםםם

J e c k y

New member
נמנמ..../images/Emo9.gif

בלאט אףפעם לא ידעתי מה רושמים במצב כזה...
אז אממ..אני חדשה או משהו
בת 14 וחצי[או יותר?
]מראשל"צ
טוב אז אממ.. זהו ביי

dor307

New member
שלום..

ומישהו יכול להסביר לי משהו... נכון "makeing love in a elevator" אז המעלית היא דימוי למשהו??? ואם כן אז למה?? ואם לא אז השיר קצת מטומטם!!

היי אני חדשה גם../images/Emo70.gif

אוריאן ברוכה הבאה גם
מזל טוב לפתיחת הפורום - הגיע הזמן באמת
אני יעל בת 17 [וחצי] מחיפה, מקווה להשתלב פה מהר

balck snow

New member
ברוך הבאה../images/Emo9.gif

נעים להכיר ^_^ אתה גם כותב באביב גפן לא?

Aerosmith

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif

(?)תודההה חג שמחחחח!!!! הגיעה השעה...המיטה קוראת לי..לילה טוב!

בינג

New member
ברום הבא!

וזה מראה שאירוסמית היא להקה טובה, שאפילו ילדים (מצטער שזה נשמע כזה קטן...) עדיין שומעים את אירוסמית', ואפילו בארץ שלנו (שהמוזיקה פה היא על הפנים ואנשים לא מבינים פה במוזיקה (לא אתם אנשים!) עדיין אוהבים אותם)!! כמס סוגריים......

StarDustGirl

New member
גם אתה נדבקת בסוגריים??../images/Emo12.gif

מצאנו עוד השפעה של ארוסמית'
או אולי...גם אתה שמעת T-Rex בשעה האחרונה? או אולי..זה בגלל השעה...? המ...טוב.. כנראה זו לא ממש השפעה. (לא חשוב, סוגריים שולטים
)

StarDustGirl

New member
אה..ובקשר לטעם המוזיקה הישראלי

בעעעעעעעעעעעעעעעעע
עם כל הכבוד לפרוטקציות..מי היה המפגר שהחליט להוציא את השיר "כשאני שומעת את השיר הזה אני משתגעת"..משהו בלה בלה..מתגעגעת..מתחרז (יופי חמודות, לפחות אתן יודעות לחרוז
(
מסכנות עלובות)) ומי המפגרים שהחליטו להשמיעה ולשמוע אותו? למרות שאני חייבת להגיד שאני מאוד מתחברת למילים של השיר..גם כש-אני- שומעת את השיר הזה אני מתחרפנת. :) הא...כבר הזכרתי את להקת (אלוהים יודע אם מגיע להם אפילו את התואר להקה) חמסה? הו....אבל המלך...סאבנימינאל והצל.. הצל של מה...של המוח שלך? אני בטוחה שזה כל מה שנישאר מותק. עצוב ביותר. let's all take a momant ~סגנון אלי מקביל~ אתם יודעים מה שבר קשות את גב הגמל? שבדיוק איזה חסיד בסדום ששם את השיר "starman" של david bowie (השווה ביותר
) בגלגל"צ וכל כך סגדתי...ואז...אחרי זה..~טהטהטה~ היה את השיר הנ"ל! ~קריאות אימה~ הא כן...ואם מישהו יגיד את המשפט "ים של דמעות בשתי עיניך" אני אישית ישחוט אותו
כנראה הזמר הישראלי הטרי היחיד שאני מעריכה, זה עידן רייכל. למרות שגם אותו היו צריכים להוציא מכל החורים. זוהי פינת העצבים להיום

balck snow

New member
דניאלה ושרונה פיק

תאמת דווקה כששמעתי אותו פעם ראשונה לפני שחרשו עליו אהבתי אותו. זה שיר חביב למה להתנקש בו

AeroTom

New member
באמת יש הרבה צעירים...

לא חשבתי שיבואו לפה כאלה בני 13,14... Welcome to all of you בשם ה"זקנים" של הפורום...

למעלה