שרשור חדשים

AeroTom

New member
ואני כותב את זה מהעבודה

אז כדאי שאני יחזור קצת לעבוד...נתראה בערב.
Sick as a dog

StarDustGirl

New member
ה...הפורום מוצף 13-14

אני עוד חצי שנה בת 14
. מגניב. או שלא
ת'אמת..די מבאס...יש מעט "וותיקים" שהם באמת מעריצים של ארוסמית', שאפשר לשמוע מהם חוויות של פעם. ho well... הרבה בני 14 יותר טובים מלא כלום. כל עוד אף אחד פה הוא לא וונא-בי רציני שמתיימר להיות (שזו מחלה מאוד שכיחה בגיל הזה...שמתם לב?
). טוב...ד"א..השם האמיתי שלך הוא ג'קי? וא...
ברוכה הבאה

שלום ../images/Emo13.gif

אני צאלה מה עושים בפורום? מדברים על מה שאתם אוהבים
במקרה שלנו זה אירוסמית. פשוט מדברים עליהם. תהני בפורום.

AeroTom

New member
אם...

שסטיבן דיבר על השיר Love in an elevator הוא אמר שזה לקוח מניסיון אישי... יש לי בוידאו קטע שהוא מדבר על זה וצוחק אבל לא זוכר בדיוק באיזה תוכנית. Good morning Mr.Tyler Going.....Down?

Sky Player

New member
תיקון

סליחה חברה לא שמתי לב שעשיתי שגיעות. אז אני אוהב לנגן בעיקר את השירים של גט א גריפ. וצילום מיקצועי של נוף ופרחים.

balck snow

New member
אתה מצליח לנגן את זה../images/Emo23.gif

ברוך הבאה אני מנסה לנגן את זה ולא מצליח לי ממש אולי בגלל שאני לא ממש טובה בנגינה עדיין אבל בכל זאת

בינג

New member
חחחחחח

כתבת 'שגיעות' עם שגיאה... אמרת שהורדת הופעות חיות, מאיפה (שלח לי הודעה פרטית בבקשה כי אסור לדבר על זה פה...)

StarDustGirl

New member
וואו...וואחד סיפור

אני מבינה אותך בקשר לביטחון העצמי והכל. כשאתה מתחבר לרוק איכותי, כל העולם שלך משתנה. אתה פתאום בנאדם אחר, פחות לחוץ, יותר פתוח..בהחלט עם יותר ביטחון. אני מאוד שמחה בשבילך
ברוך הבא

SaintJohn

New member
שרשור חדשים../images/Emo70.gif

וואו, מלא הצטרפו! ברוכים הבאים לכולם! אני מקווה שתאהבו את הפורום ואת החברים בפורום, ותישארו איתנו הרבה!
תסלחו לי, אני נורא רעב...

למעלה