~ שרשור חדשים
~

שלום חדש

ראיתי ב vod את כל הפרקים יש שחקנית אחת שאני שונא אני לא יגיד תשם כי אני יודע שהיא קוראת פה והיא הייתה איתי פעם בבית ספר הקיצר סדרה חמודה ובא לכם לכתוב קצת ספיולרים?

חדשה../images/Emo70.gif../images/Emo8.gif../images/Emo9.gif

היי קוראים לי שי ...
אממממ... בהתחלה ראיתי את השמינייה ועכשיו גילתי שאני מכורה לזה... פשוט לא יכולה להפסיק פרקים...
יום-טוב לכולם

היי אני חדש פה....

ורציתי להגיד שהייתי באודישנים לשמינייה היה ממש קשה
באודישן ה4 והאחרון נכשלתי...

שלום !

אני חדשה ...קוראים לי שלי ואני מאוד אוהבת את התוכנית השמיניה אני במיוחד אוהבת את ( סליחה שאני לא רושמת שמות אבל אני לא זוכרת !)..איה וניני ..(נדמה לי הילדים שמגיל 9 קפצו לגיל 15 !..) אני גם אוהבת את הסדרה : פלוריסיינטה , מכושפות ...ולפי דעתי התוכנית השמיניה היא תוכנית מאוד מעניינית !... ויש לי כמה שאלות .. 1. עד מתי תשודר הסדרה. 2. אני טיפה בטוחה שיהיו חברים בשמיניה מי הם? 3. יהיו פגישות עם השחקנים או משהו כזה ? 4. כמה עולה הסדרה בהוט וי או די? 5. כמה פרקים יש ? 6. האם יש אתר רשמי לשמיניה ...אם כן מה הסוף ועוד.. * רק יש משהו שדי מפריע לי ..שהסדרה משוגרת רק 15-20 דקות..זה די קצר ..לא??

שלום אני חדשה!

שלום לכולם קוראים לי קרן ואני חדשה פה! אני בת 14 וחצי ורואה תסידרה והיא מזה יפההההההההההההההההההה וביחוד מיכאלללללללל הוא כזה חתיךךךךך הוא מגלם את זה שמומחה לשפות (נראה לי שקוראים לדמות הזו אדם.....) גם השאר די חמודים אבל מיכאל הכי חתיךךךךך

twins together

New member
אני חדשה!

אני מאוד אוהבת את התוכנית "השמיניה" תוכנית מעולה
הייתי רוצה לדעת קצת מידע על השחקנים, מאיפה אפשר לקבל? תודה מראש עיריתוש

t I N k P i N k

New member
היי כולם../images/Emo26.gifאני חדשה כאן../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ולא ידעתי שיש לסדרה הזאת פורום...(ואני שמחה שכן) ראיתי את הקישור לפורום דרך הפוום (הפצצתי) של ורוניקה מארס... אז אני מקווה להתאקלם בפורום
ו... צ'או דרך אגב אני עמית...

חדשה+שירשור חדשים!!

ראיתי שהפורום קצת מבולגן אז כל מי שחדש שיכתוב פה! אני שי בת 14 מהצפון מקווה להשתלב!

Snow white2

New member
זו נכנעתי! אני לא יכולה יותר!../images/Emo178.gif

שלום לכולם!!!!
אני רוני ואני בת 14! ^^ אני קוראת כאן כבר די הרבה זמן ולא עמדתי בפיתוי אז הנה הכרזתי על בואי
טוב אז כמו שהבנתם גמני התמכרתי לשמינייה
><

shaked b

New member
../images/Emo13.gifאני חדשה!!

אני חדשה..... קוראים לי שקד ואני בת 10! השמיניה התחיל השבוע ביום ראשון נכון? נ.ב: אח של ילדה מהכיתה של אחותי מגלם את הבן של מכנכת השמיניה.... נראה לי שקוראים לדמות שהוא מגלם בן בן או שזה רק כינוי? מקווה להתשלב!

muminsss wife

New member
שלום לכולם../images/Emo13.gif../images/Emo9.gif

אני מודה התמכרתי זו סדקה פשוט ממכרת!! אין אין ספק
אז אני מצטרפת אליכם
דנא
דרך אגב.. מישהו יודע אם נטשה שחקה במקום אחר אי פעם? היא קצת מוכרת לי. ולירון לב כזה חתיךךךךךךךךך
וואו

elezrit

New member
הלוו אנשים..!!

אני חדשה כאן>>ממ, גם הפורום.. ברוכה הבאה אור, אנחנו אוהבים אותך..חח נכנסתי כי שלחתם משו לשבועות לפורום של עברי
אז נכנסתי לכאן.. לא ראיתי השמיני ה.. אבל זה נראה לי ממש ממש יפהה תם יכולים אולי להסביר על מה מדובר שם...? אולי יצא לי לראות...

Shaaachar

New member
היי../images/Emo9.gif../images/Emo181.gif

אני חדש פה
קוראים לי שחר (או שאאאחר
) ואני בן 12.. מתל אביב
טוב..אז ככה - אני רואה את השמיניה רק בV.O.D כי אני חוזר הביתה כשזה נגמר..
(ב15:30) אבל
..עכשיו כשיגמר פלוריסיינטה (ותאמינו לי שזה ממש קרוב..) אני אראה כל יום ב-7
יוהוווווווווווווווווו
ויש משהו ששמתי לב אליו..בלי להיות מגעיל או משהו - מיקה היא ילדה מאוד מאוד יפה, יש לה פנים של ילדה רזה ויפה אבל.. פשוט שמתי לב שהיא די "מלאה" נקרא לזה כך..זה רק אני שרואה את זה
ועוד שאלה - בת כמה היא
נדבר בהמשייך, שאחר

היי שלי, ברוכה הבאה לפורום../images/Emo24.gif

1) לסדרה כרגע מצולמת העונה השנייה בלבד(30 פרקים) כנ"ל בעונה כרגע 30 פרקים. - זאת אומרת עד שתיגמר העונה הנוכחית זה בערך חודש וחצי או יותר.. ואח"כ ישדרו שוב את העונה הזו ורק בספטמבר את העונה השנייה 2) לא יודע.. 3)יכול להיות שיהיו פגישות.. בינתיים לא ידוע כלום 4)תבדקי בערוץ 001 5)עניתי ב1 6) את האתר הרשמי ועוד הרבה מידע תוכלי למצוא בשרשור הזה: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1299&msgid=54294063 וכן הסדרה באמת קצרה, מבאס קצת

למעלה