שרשור טיונים מרגשים!

Nechi Nech

New member
שרשור טיונים מרגשים!../images/Emo140.gif

בדרך כלל אני מעדיף לשמוע את שירי הבאד מאנים המוכרים
אבל מידי פעם זה לא מזיק (ואפילו מועיל) לשמוע שירים מרגשים/רגועים שלווים וכאלה..
שלי: Fantan Mojah - Hail The King Sizzla - Like Mountain Sizzla - I Wonder Buju Banton - Hills & Valies Jah Cure - Congo Man Jah Mason - They Dont Luv We Jah Mason - Mother Damian Marley - There For You Gentleman - Intoxication Gentleman - Dem Gone פישי - אלוקים ענני קנגרו - ירושלים
איאם - להיות ביחד יאללה! תנו בראש!

fleaboy

New member
כמה טיונים שעושים משו בלב:

tok - footprints cornell campbell - please mr. DJ JAH cure & JAH manson - run come love me tonight cocoa tea - good life ועם כל הכבוד לבנאליות ולכמה שטחנו אותו... אין ספק ש: bob marley - no women no cry

REL YESAYA

New member
זה השיר שלי כרגע

nanko-lucky you שיר הראשון שיצא לזמר הזה..נראה לי קול מדהים קצב מרגש ומילים יפות על נושא עצוב וקצת בכייני אבל בי הוא נגע שמעתי אותו לראשונה שסקסון ניגן אותו באום ביץ ממליץ לכולם וגם מזל טוב על הפורום

Nechi Nech

New member
אריאל! מה קורה ראסטה?

ברוך הבא לפורום, מקווה שתתרום פה כמו שאתה בוואלה! רביד AKA נצ'י נץ' AKA אליק בליק בום.

Funky Giraffe

New member
ממ

אדם בן לביא (אה! התרגלתי! אני כל פעם בזמן האחרון מוצא את עצמי כותב ''פישי הג...'' ואז עוצר את עצמי וממהר לתקן
) - יהיה טוב (אנשים)

drop leaf riddim

כל שיר עליו פשוט מרגש אותי יותר, אם זה be strong של סיזלה, אם השיר של ג'ה קיור("כל מי שיודע שבחורות זה הדבר הכי מסובך שיש בחיים שירים את היד!"), אם ה-שיר של הרידים, TOK-footprints והקליפ המרגש שלו על המצב המכוער של האלימות באי. והפתעת הרידים היא לדעתי השיר של באונטי קילר, שמציג אותו באור שונה לחלוטין מהרגיל והקשוח. אכן פסיכופט...

למעלה