שרשור טיפים לקיובייס

negative

New member
שרשור טיפים לקיובייס ../images/Emo79.gif

קיובייס הוא אחלה מלצר אז מגיע לו הרבה טיפים... שרשרו טיפים טובים ואל תחזרו על מה שאמרו... בתקווה שזה יהיה השרשור שיחנוך את הטאגליינס. הנה כמה שלי (קצת פשוטים אבל זה מה יש) : 1. ctrl + d = שיכפול של הקטע , אם מסמנים כמה אז זה משכפל אותם. תשחקו עם זה ותראו 2. כשאתם בחלון של המידי שבו כותבים את התווים לפעמים השטח גדול מדיי או קטן מדיי אז עושים מקש ימני -> zoom to event -> zoom ואז זה בדיוק לגודל של הקטע. (קרדיט לקונדרה) 3. כשרוצים לסמן את האזור של הלופ (למעלה איפה שהכחול) אז לא צריך לגרור...אלא רק ללחוץ alt + לחיצה על המקום שרוצים (לסוף) וctrl + לחיצה על המקום שרוצים (להתחלה) אני לא זוכר עוד...בהמשך אני בטח יוסיף...

kundara

New member
--שכפולים--

כמה טיפים לשכפולים (אחד הדברים החשובים ביצירה אלקטרונית חיחי) Alt+ גרירה - מבצע שכפול פשוט תוך כדי גרירת מסגרת אל מקום חדש אליה תשוכפל. Ctrl + D - Duplicate מבצע את השכפול ע"י הדבקה בידיוק אחרי המסגרת המועתקת. בזה צריך לשחק כדי לראות :) Ctrl + K - ריפיט, פועל על העקרון של Duplicate , אבל פה תכתבו כמה פעמים תרצו לשכפל. Range Select tool - יעזור במקרים של שכפול למשל 8 תיבות, תוך כדי העזרות בשטח מת, כלומר, ניתן לסמן איתו שטחים מתים, שטחים שאין בהם שום מסגרת. גם בזה צריך לשחק כדי לראות, מילים זה בזבוז. (אגב, אחרי שמסמנים, פעולת שכפול רגילה.)

למעלה