שרשור ליום חמישי

שירקי 1

New member
ערב טוב!:)../images/Emo41.gif

סיימתי ללמוד למבחן בהיסטוריה...ברוך השם אני מקווה שילך לי טוב. אני עושה צ'יק צ'אק שיעורים בלשון ונראלי אני אוכלת ונשפכת למיטה אני ממש עייפה כבר...ועוד אני צריכה לחזור שוב על החומר ולקרוא ת'סיכום אינלי כוחיות כבר...אני מקווה שילך לי טוב לפחות שזה יהיה שווה את המאמץ והעייפות. מחר מדעים איזה כייף...זה תורשה וזה מזה מעניין ואני אוהבת את זה...
חוץ מהמורה שמעצבנת..היא כלכך דפוקה..היא יכולה לצרוח ואח"כ להתפקע מצחוק..חחח..שיעור שעבר היא חזרה ממחלה אז היא נתנה צרחה ואז היא עושה אתם רואים אתם גורמים לי לצרוח?אז אמרנו לה את מחליטה לצרוח אל תצרחי וככה לא תהיי חולה..חחחח.. בקיץ הלכתי לעשות חזרה..שיהיה לכולם ערב מקסים!:) -עוד 12 ימים- אוהבת אותכם..ערב טוב..:]] זיווש אני אוהבת אותך חיים שלי דברי איתי נשמה שליי...אוהבתותך מלאא תאומה שליי את לאדעת כמה יפה שליי..=] הילושש הדבקת אותי לשיר תמיד איתך..חחח..אוהבת אותך נשמה שליי דבריתי מוואה שריתו'ש שייליי דברי איתי נשמתייי אוהבת אותך!! -שירק'י-

לילה../images/Emo29.gif../images/Emo20.gif

ממש קררר ליייי!!! כל היום ישבתי ולמדתי לחרא של המבחן הזה בלשוןןן זה כל כך מבלבל!! מקווה שיהיה טוב בע"ה
המבחן בפפיזיקה היה סבבה.. יום ראשון מבחן בזה"ב ושני במתמטיקה משהו מבחוץ לא של הבצפר... ואז בחמישי בערבית... ושבוע אחר כך יש לי בהיסטורייה בעעע וזהו
מחכה לרגע שיגמרו המבחנים כברררררררררר
נמאס לי ללמוד כל הזמן חחח מיכללייי יפתי דברי איתיי שירוששש חיימשלי דברי איתי מאמי אוהבתותךך עפתי לעשות חזרה לילה טובבב ושבת שלוםם אוהבתותכםם

חזרתי מקניון..../images/Emo110.gif

קניתי 2 ספרים על מזל שור:p חמודים כאלה.. למרות שיש לי כבר 1 בבית.. וקניתי שוב מחזיק חדש לפלא [אני כל שבוע מחליפה
חוץ מאת החמסה ההיא:p ואת זה שעכשיו אני מקווה
] כזה אבןןן של המזל שלי.. אבן של אהבה כזאת:) חחחחחחחחחחחחחחח אתם בטח חושבים שאני מזה שאנטי באנטי
אבל אני אוהבתת את זה:] ונמממ קניתי משו כזה יפה כמו רשימות שתולים.. של פוקה.. ועוד כמה שטויות אבל זה סתם:p יומטווובב לכם

למעלה