שרשור ליום חמישי

שירקי 1

New member
שרשור ליום חמישי../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif../images/Emo41.gif

בוקר טוב לכולם! נשארתי בבית היום כדי לחרוש להיסטוריה ולסיים את החומר!!אני לא יהיה כלכך הרבה היום אולי מאוחר יותר אחרי צהריים שאני יהיה אחרי כל החומר וזה..=] נראלי מלא לא באו אצלנו היום...חחח..כי זה יום שבקושי לומדים למרות שזה עד 2:35 בקושי לומדים 3 שעות ראשונות בכלל חופשיות ואח"כ לחלק יש לימודים שזה ערבית צרפתית וחלק בפטור שזה חופשש....ואז מה נשאר פיזיקה ואנגלית זה כלוםםם...אז לא היה אכפת לי לא ללכת..חחחח..לא יזיק קצת חופש!:) נלמד להיסטוריה כדי לקבל טוב ב"ה...:)) הפלטפון נדפק לי ימח שמוו...עשיתי סתם באבטחה כאילו קוד כזה והוא יענו ננעל אז עשיתי את הקוד שעשיתי וזה לא נפתח ליי ככה שהוא נעול עכשיו..אני מקווה שלפחות שיחות הוא מקבל כי להוציא הוא לא מוציא...אי אפשר ואבא אמר שהוא ישתדל לקחת אותו לתיקון או לשאול בטלפון מה עושים ואיך אפשר לשחרר את זה!!עשיתי סתם כזה באבטחה ועשיתי קוד ואז זה עשה לי הקש קוד והקשתי מה שכתבתי וזה לא קיבל אני מקווה ששיחות כן לפחות זה!! שיהיה לכולם יום מדהים וכייפי..בהצלחה לנבחנים והחלמה מהירה לחולים. אוהבת אותכם!:) זיווש יפה שלייי אני אוהבתותך מלא חיימשלי תדברי איתי אח"כ מתעלייך נשמתייי..מוואהה שריתו'ש דבריתי יפה שליי אני חייבת לדבר איתך אהובתיי..מתעלייך כפרעלייךך מוואאהה דבריתי במסןן!! -שירק'י-

היום אני לא יהיה איתכם...

יש לי בשעה 14:30 בגרות בסיפרות!! (אממ הדר גם לך יש??
) ואחרי זה אני נוסע לב"ש אז ניתראה מחר!!! ביוש ויום טוב לכולם

בווווקר../images/Emo13.gif../images/Emo108.gif

שירקוושש סליחה שלא עניתי לך נרדמתי באמצע
[[וזה בחיים לא קרה לי:O]] החלמה מהירה לפלאפון
נממ נשארתי בבית כי לא הרגשתי טוב ממש יותר מאוחר אני אלך לרופא,. שיהיה לכם יומטוווובב

צהריייייים../images/Emo110.gif

סופשבוע
ויום שלישי ב"ה יום שדה, חמישי תעודות.. המורה לערבית נתנה לי 100:p יאי:p ובמורשת 95:p ובתנך 80
היווום בכיתי מצחוק:p היה מזה מצחיק במורשת.. שכחתי להגיד לכם.. אתמול ראיתי את ליאור אשכנזי בדרך חזרה מחמדע.. וואי זה היה מצחיקק איך התלהבתי
יומטובב

הדג שלי מת היום אגב../images/Emo12.gif../images/Emo110.gif

הוא היה אצלי חצי שנה כמעט נראלי
[כעכע עברה חצי שנה מתחילת החופש הגדול..] תודו שזה שיא של כל הזמנים:) בדר"כ הם מתים לי תוך יומיים

hila846

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo80.gif

ואווו זה באמת הישג!!!!!!!!!!! אני בחיים לא היייתי מצליחהה
הוא מת לי תוך שבועע:p

hadas m

New member
צהריים..../images/Emo204.gif

פחח המבחן בתושב"ע היה נוראי.. כולם ניחשו.בקושי 30 אני מקבלת. יש לי קוץ בכף הרגל ואני לא מוצאת אותווו אני רק מרגישה כאב..:(. התחלנו היום ספר של בגרות בבהיסטוריהה..היא אמרה שלכל שיעור קוראים בבית 50 עמודים..פחח רק אני
.. טוב נראלי שאני אהיה חייבת.. יאללה אני עפה לעשות שיעורי בית *אפפם אני לא עושה..* מוואה:]

hila846

New member
חחח אל תדאגי את תצליחי:p../images/Emo80.gif

איפפ שונאת היסטוריהה
בהצלחהה

למעלה